Yüzbaşı
29 Nisan 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Ya bu adam ne kadar aşşağılık bir insan. Adamın işi gücü bütün topiclere sex içerikli mesajlar yazmak. Ben bu adamın buradan mümkünse uzaklaştırılmasını istiyorum. Benim gibi düşünen varsa lütfen aşağıya yazsın. [rntg]
Alıpta oynayan var mı arkadaşlar? Ben oyunu bitirdim oyun çok güzel resmen bomba patlayınca kendimi yere atasım geliyordu hep. Ancal oyun medal of honour a çok çok benziyor fakat fazlası var eksiği yok. Zaten MOH takımından bir grupla beraber yapılmış bu oyun. Bu oyunu alın oynayın. Yalnız oyunu kolay derece de oynamayın özellikle orta derecede oynarsanız oyun daha zevkli bir hal alıyor. SAYGILAR:)
Galatasaray’ı aristokratlar, Fenerbahçe’yi burjuvalar, Beşiktaş’ı da proleterler tutar(mış).
Zamanında Fenerbahçe antrenörsüz kalmış. O dönemde de Niko diye bi malzemeci varmış. Antrenör bulunamayınca takımı Niko çalıştırmış. İnanmazsın, Fener o sene şampiyon olmuş.

Yetmişli yıllarda, stadlarda tezahürat dediğin “Ya ya ya, şa şa şa” diye yapılırmış. Hatta bi gün seyircilerden biri sinirlenince ayağa fırlayıp “Eşşek!” diye bağırmış da bütün tribün donakalmış o an.

Eskiden Spor ve Sergi Sarayı’na girdiğinde önce kürklü hanımları görürmüşün. Bütün beyler de kravatlıymış taabi. O hoş kokuları filan da duyunca bilmeyenler içeride balo var sanırmış. Şimdi böyle it kopuğun içinde basketbol mu izlenir canım?

Eskiden Beyoğlu’na (Pera’ya) kravatsız çıkılmazmış. Hanımlar en güzel elbiselerini, beyler de bayramlıklarını giyer öyle gelinirmiş Beyoğlu’na.

Bi arkadaşın abisi doktor, o annatmıştı. Aynı anda hem osurup hem geğiren bi adam mide kanamasından ölmüş.

www.efsanaler.com dan çalıntıdır.[lamer]
http://www.rockstargames.com/maxpayne2/ Oyunu bitiripte mod isteyenler bu siteye uğrsın. Gerçi trgamera girenler çoktan görmüştür ama olsun :)
Arkadaşlar sizce kıyamet yakın mı? Yecücle mecüc yoksa ingilizlerle amerikalılar mı?
Arkadaşlar oynarken en çok korktuğunuz oyun hangisi? Ben en çok bloodu oynarken korkmuştum bir de Resident Evil var tabii ki. Silent Hill i oynamadım.[lamer]
Arkadaşlar bana önerebileceğiniz henüz çıkmış her çeşit olabilir bir veya birkaç oyun var mı?[type]
Arkadaşlar bana nba hangtime ve x-wing alliance ın 1inci cdsi lazım. Elinde olan varsa istediği cdyle change edilir.
Arkadaşlar bu kartın 5600 serisine yakın özellikleri var. Kullanan var ise memnun mu? Lütfen diğer kartları önermeyin sadece bu karttan bahsedelim.
Bende inca var. Daha kalitelisi var mı acaba?
Hakkında
Forum İmzası:
Msi kt4v 2200+Ath 80gb maxtor Gf2 mx400 256mb twinmos inca4.1 asus 52x creative 40x 14" vestel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş:
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 601
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 18.685 (Bu ay: 57)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.