Şimdi Ara

Oyun ici lag yasayanlar loglarını offial forumda postlasın.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARkadaslar oyun icinde sizde lag yasıosanız. skill animasyonlarınızda donmalar oluyosa. spike lar yasıosanız . sizde official forumda oyun klasoru icindeki loglarınızı postlarsanız sorunun daha hızlı cozulmesine katkıda bulunmus olursunuz

bilgisayarınızda loglarınızın bulundugu yer

C:\Program Files (x86)\League of Legends\Logs

forum postu

http://eune.leagueoflegends.com/board/showthread.php?p=4106766&posted=1#post4106766

buraya postlayabilirsiniz linklerinizi.

• faydali bilgi tesekkurler. Buna ihtiyacim vardi gercekten.
  • Lag yaşamayanlar da normal oyunlarda istediği gibi oynayıp yenilebilir. Arka arkaya 3 kere yenildim loss forgiven verdi. Halbuki kimsede lag yoktu hakkımızla yenildik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chicheck

ARkadaslar oyun icinde sizde lag yasıosanız. skill animasyonlarınızda donmalar oluyosa. spike lar yasıosanız . sizde official forumda oyun klasoru icindeki loglarınızı postlarsanız sorunun daha hızlı cozulmesine katkıda bulunmus olursunuz

forum postu

http://eune.leagueoflegends.com/board/showthread.php?p=4106766&posted=1#post4106766

peki bu toplu bi çozummu yoksa ben gönderdim benimkini çözecekler gibi bişimi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: T-Bone Walker

Lag yaşamayanlar da normal oyunlarda istediği gibi oynayıp yenilebilir. Arka arkaya 3 kere yenildim loss forgiven verdi. Halbuki kimsede lag yoktu hakkımızla yenildik.

Böyle yaparak gerçekten sıkıntı çekenlere köstek olmuş olursunuz sonra da yok riot neden böyle yaptı neden şöyle yapmıyor diye söyleniriz gereksiz iş yükü yaratmamak lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cm_orhan

quote:

Orijinalden alıntı: chicheck

ARkadaslar oyun icinde sizde lag yasıosanız. skill animasyonlarınızda donmalar oluyosa. spike lar yasıosanız . sizde official forumda oyun klasoru icindeki loglarınızı postlarsanız sorunun daha hızlı cozulmesine katkıda bulunmus olursunuz

forum postu

peki bu toplu bi çozummu yoksa ben gönderdim benimkini çözecekler gibi bişimi ?

toplu

• madem çözerler inş dün nasusla aldığım oyun benim yüzümden gitti . adam bi ileri gidio bakıom geri kayıyo last kill yapamıyom.
  • bende lag yok ama bugün kaybettiğim oyunlar loss forgiven kazandıklarım victory seviyorum bu riotu ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.