Şimdi Ara

bedava hesap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bedava hesap isteyen mesaj atsın bi gümüş 4 bir de bronz 2 hesap var email dahil vericem bıktım şu oyundan

• hocam brinii bana verebilirmisiniz ?
  • hesabın tekini alabilirim verirseniz
  • mmt1987 adlı kişiye ve sethrollinsq k.adlı arkadaşa erdim email şifre ne varsa değiştirin sorarsam da vermeyin hayırlı olsun
  • Çok kanser olmuşa benziyorsun.
  • Oyuna öyle çok büyük bi yeteneğim yok zevkine oynuyorum ama velet tayfayı çekemiycem artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alayım kaldıysa
  • Bronz olani verir misin

• kaldıysa pm
  • gençler 2 sinide verdim malesef verdiğim arkadaşlar doğrulasın bitiyor kolay gelsin hepinize burayı 3 yıldır takip ederdim ama ll serüveni buraya kadarmış
  • Bronz olan hesabı beğenmedi heralde arkadaş crater545 k.adı şifre Crater545

Email crater545@yandex.com é mailin şifreside crater5454 alın ilk gören depiştirsin kullansın hesabı

• reis euwda hesap ac normal oyunlarda cok troll oynuyosun eglenceli oluyor trollden kastim yasuo malp bot thresh blitz bot gibi seyler tabi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hesabın biri westteydi zaten heroları 450 ip olanlardan tamamlayıp ranked girdim ilk maçta patladık tabi diğer 2 maçta da alistar alıp trolledi aynı kişi sonra tr ye geçirdim 7 maçın 5 ini aldım da çok geç oldu baştan geçirsem olurmuş yoksa westteki normal oyunlar falan eğlenceli baya küfür yok flame yok tavsiye ederim bende

• quote:

Orijinalden alıntı: crater545

Bronz olan hesabı beğenmedi heralde arkadaş crater545 k.adı şifre Crater545

Email crater545@yandex.com é mailin şifreside crater5454 alın ilk gören depiştirsin kullansın hesabı

dostum bunun emaili ******onmez@yandex.com böyle bir şey değiştirmiş mi birisi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: faheka

quote:

dostum bunun emaili ******onmez@yandex.com böyle bir şey değiştirmiş mi birisi acaba?

yol al geç kaldın ayrıca sırf bu konuya yazmak için kayıt olmuş 2 3 kişi vardır muhakkak
  • bunun hesabını 1 hafta önce almıştım, 2 gün sonra geri istedi verdim şimdi gene millete verir olmuş
    geri isterse vermeyin
  • ben aldım hesabın birini buda ss
     bedava hesap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpiritGuarD -- 11 Şubat 2016; 23:34:32 >
  • quote:

hocam e postası bu değildi ve 50 kere yanlış şifre veridinz bende daha uğraşmak istemedim beğenmemekle alakası yok iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: b00mbastic

quote:

quote:

yol al geç kaldın ayrıca sırf bu konuya yazmak için kayıt olmuş 2 3 kişi vardır muhakkak

yol al derken.. sen kimsin ki benimle böyle konuşabilmeye cesaret edebiliyorsun?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: b00mbastic

quote:

quote:

yol al derken.. sen kimsin ki benimle böyle konuşabilmeye cesaret edebiliyorsun?

ulan gece gece kahkahayı bastım eyvallah

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.