Şimdi Ara

Oyun Dünyasında Bu Ay (Ocak 2010) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
27.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Batuist

bir anlatım bu kadar mı vasat olur.. hiç heyecan yok. yabancı sitelerdeki oyun incelemelerinde adamın öyle bir anlatışı varki insanı hipnotize ederek oyunun içerisine atacakmış cinsten.. talhada ise sağolsun ninni misali adamı uyutacak cinsten bir anlatım var..

kedi ulaşamadığı ete mundar dermiş...Gerçekten bu konuda iyi olduğunuzu veya olacağınızı zannediyorsanız..sizlerede bolumbasıcanavarı diye bi site verelim bakalım ne olacak..bazı videolar 40 binleri aşan izlenmesi var. O kadar kişiyi karşında görüpte konuşmak her yiğidin harcı değil...

İnceleme güzel olmuş, ellerinize sağlık..
  • ''Sen bunu bulduğuna şükret, Türkiye'de ilk kez yapılıyor başka da yapan yok. Farkında değilsin henüz, önce bunun fakına var sonra eleştirini yap. Hipnoz oluyorsan yabancı siteleri takip etmeye devam et o zaman. Senin gibiler yüzünden bu işi yapan insanların şevkleri kırılıyor. Onlara destek olup, doğru düzgün yalnışlarını belirteceğiniz, yardım edeceğiniz yerde, Şevk kırıyorsunuz böyle basit yorumlarla. Bu işi yapan insanlar sizler için yapıyor ki; Bir şeyler'den haberiniz olsun.

Eleştirecekseniz, adam akıllı eleştirin de insanlar saygı duysun. Bu kadar basit olup'da insanlara engel olmayın.''

Kesinlikle katılıyorum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

bir anlatım bu kadar mı vasat olur.. hiç heyecan yok. yabancı sitelerdeki oyun incelemelerinde adamın öyle bir anlatışı varki insanı hipnotize ederek oyunun içerisine atacakmış cinsten.. talhada ise sağolsun ninni misali adamı uyutacak cinsten bir anlatım var..

arkadaşım öncelikle saygılı ol....... konuyu açan arkadaşın yerine koy kendini o görevini yapıyor iyi yada kötü bilgi veriyorsa burda heyecan aramaya gerek yok.
  • İnceleme için teşekkürler...

Emeğinize sağlık...
  • Bilgilendirme açısından gayet güzel bir çalışma.
  • Tanıtım çok iyiydi.. Hele ilk dilekler gerçekten hoştu Bu arada anlatıma vb. şeylere takılanlara sesleniyorum Yarı profesyonel bir anlayışla yapılmış bir işe neden bu kadar takılıyorsunuz.. Anlatan arkadaş hiç de fena bir anlatım yapmamış.. Yabancı siteleri örnek göstermek şu an için mümkün değil adamların tüm işleri bu zaten onlar öyle yapmazsa zaten iş yapamazlar... Hiç kusura bakmayın.. Türkiye de oyun sektörünün hali belli daha ne bekliyorsunuz....
  • @Batuist izlediğin yabancı videoyu gönderebilirmisin pm veya buraya.merak ettim.
  • Talhanın arkadaşları laf söyletmiyorlar.. Ben gördüğüm gerçekleri savunurum her zaman.. Söylediklerimde sunumu yapan arkadaşa bir iftira yoktur gerçeklerin ta kendisidir.. Ee tabi koca toplumda Kral çıplak diyebilecek insan sayısı da azdır.. Siz iyilik mi yaptığınızı zannediyorsunuz??

Evet KRAL ÇIPLAK
  • DMC tarzı oyunlar geliyor ama hiç birisi dmcnin yerini alamaz

oyunların içinden sadece mass effect bekledigim oyun oldugu için digerleri pek dikkatimi çekmedi
  • quote:

Batuist

Yok boyle bir anlayış bee...Kaba konusmadan bi laf edeyim sana...Kral çıplak olayına gireceseksek once bi mevlanaya uğramak gerekir...
    ikincisi talha ile bir kelamım yok...
    İnsanlar senin yaptığın gibi aşağılanır tarzda değil Örnekler,tavsiyeler verilerek uyarılır..
    Yaptığın yorumdan belli millete saygın yok bari KENDİNE saygın olsun biraz..
  • Bence 2010'un en kral oyunu Mafia 2 olacak, tabi yine ertelemezlerse
  • Video için teşekkürler.Oyun dünyasını sürekli takip edemeyenler için çok yararlı bir çalışma ve bence anlatımda yeterli kalitede.
  • Darksiders bekleyenler,artik beklemesinler....bilmem anlatabildimmi....
  • Bioshock 2..
  • Mass Effect 2!! deli olacak deli.
  • Elinize saglik.
  • Bıkmadı mı millet şu knight oyunlarından be?
  • Bence elinize sağlık çok güzel olmuş. Sık Sık yapılan videolar sunan arkadaşların zaman içinde zaten kendilerini geliştirmelerini sağlayacaktır.

Eleştirmek güzel bir şeydir fakat uslüp çok daha güzel birşeydir. Sıkıntın varsa daha yapıcı birşekilde belirtmek sonuca daha çobuk ulaşmanı sağlayacaktır. zaten videonun altında açılan yazı kısmının video hakkında eleştirilerin değil videonun konusu hakkında yapılan görüşlerden ibaret olması gerektiğini düşünüyorum. Bu video çok rahatsız ediyorsa arkadaşların daha iyi sunmasını istiyorsan bunu kişisel olarak mail atman yeterli olacaktır. Zaten düşüncelerinizi dikkate almayan bir site olmasa son zamanlarda gördüğünüz değişikleri görmediniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluet

Elinize saglik.

• Başlangıç güzel. Ancak anlatım biraz monoton. Girişteki ses tonu olsa daha güzel olacakmış. Ama yinede güzel bir video.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.