Şimdi Ara

Oynatmaya Az Kaldı: Sileceklerin Camlara Bıraktığı İzler!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
108
Cevap
0
Favori
24.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    MErhaba. Klips ilk söylediğiniz gibi, doğrudan geçmeli yapıda. Sizin aparatlar hakkında birşey diyemeyeceğim.
  • Fıstık gibi fordlarınız var yol tutuşun keyfini yaşayın silecek felan halledilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: @immortal

MErhaba. Klips ilk söylediğiniz gibi, doğrudan geçmeli yapıda. Sizin aparatlar hakkında birşey diyemeyeceğim.

Hocam zaten Inwells'de 9 aparat çıkıyor. Ama ikisi birbirine çok benziyor. Sizinki o yeşil kutudan çıkan aparatlardan birisine tam uydu mu anlamında sormuştum. Teşekkürler.

• Bende gecen sene bosch areotwin aldim ve ilk aldigimda denedim tertemiz sildi, hala asiri yagis bile olsa düzgünce siliyor. Cam tozluysa, silecek buz tutmussa, yagmur yeni yagmaya baslamissa duzgun silememesi normal, cunku silecekteki pislik temizlenmesi lazim.

• Aynı sorun bende de var. 2 haftadır silecek camı silince bulanıklaştırıyor. Silmesem daha iyi, o derece, buradaki tavsiyeleri deneyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Orijinalden alıntı: Atmosphere

ön cam için bunu tavsiye ederim. 2 sene kullandım. yine aynısını aldım. sessiz, iyi temizleyen ve uzun ömürlü bir silecek.
    https://urun.n11.com/muz-silecek/ford-focus-2-silecek-rbw-650-mm430-mm-90351-P154805890

Memnun kaldığınız Hibrit mi normal model de iyi mi RBW için.

2.5 sene sorunsuz kullandım bu sileceği. bu yüzden tekrar aldım. sessiz ve lekesiz silen bir silecek.

• Bos bir vaktinde Silecek kolunu kolunu sok. (internette nasil sokulecegi takilacagi anlatiliyor butun arabalarin modellerin (Sokmeden once baska ayni model arabanin sileceklerinin pozisyonunu kontrol edebilirsin)). Sonra camin altinda kalan vidalarla mekanizmayi uygun pozisyona milimlik ayarla sabitle. Sonra tekrar montajla. Sorun duzelecektir.

Bu sorun genellikle polen filtresi degisiminde veya araci yikattiginizda motora eli deyen kisinin yanlislikla alttan silecek kolunu kaktirmasiyla olusuyor. Yaptigi hatanin farkinda olmuyor tabi

Bir elektrikciye veya kaportaciya gitmeden kendin halledebilirsin. (Ya da guvendigin usta varsa 2 dakkada yapar)

Umarim faydali olmustur

• En ucuz sileceklerden (marketlere gelebiliyor) alıp her yıl değiştirmek en mantıklısı gibi geliyor bana.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.