Şimdi Ara

Oynadığınız İlk Strateji Oyunu ? (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
0
Favori
12.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • age of empires

ilk aldığımız bilgisayarla hediye olarak vermişlerdi ilk ne olduğunu anlamamıştım bi baktık ki oyunmuş hey gidi hey 10 seneden fazla geçti heralde
  • red alert 2...
  • Age of ve halaa da oynuyorum.
  • empire earth II kımse oynamamıs sanırım
  • Age Of Mythology. İlk oyunum + ilk strateji oyunum. Crack yapmayı beceremeyip tel. açmıştım o derece ilk yani.
  • age of empires 2 ve üstüne the conquerors
    shogun total war (mantığı anlayamadığım için oynayamamıştım gerçi)
    medieval total war (mantığı öğrenince birsüre shogun TW takıldım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi locturnal -- 1 Eylül 2008; 1:38:14 >
  • Dune, Genesia ya da Settlers. Tam emin değilim Winter benden genç hatırlar belki.

Genesia... Aah ne anılar ne anılar Oyunu kaydedemiyorsun ve strateji oynuyorsun, hem de sabahın köründe anneye amiga başında yakalnmak gibi bir risk varken
  • tam hatırlamıyorum ama sanırım Red Alertti.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hökela

Dune, Genesia ya da Settlers. Tam emin değilim Winter benden genç hatırlar belki.

Genesia... Aah ne anılar ne anılar Oyunu kaydedemiyorsun ve strateji oynuyorsun, hem de sabahın köründe anneye amiga başında yakalnmak gibi bir risk varken

Benim ilk oynadığım Civilization 1 ' di, adam akıllı oynadığım Dune 2. Hehe Genesia klasiktir, 2 gün Amiga açık, aynı oyun.

• STRONGHOLD
  • 1988 SimCity ile başlayan strateji oyunları tutkusu onlarca simulasyon destekli strateji ve beceri sınayan oyunla devam etti... en çok American Conquest'de takılıp vazgeçememiştim. şimdi bilgisayarımda Electronic Arts'ın LOTR ve aynı motora modern yüz giydirilmiş hali olan C&C Tiberium Wars yüklü...
  • Dünyanın en muhteşem strateji serisinin ilk oyunu(Shogun daha önce olabilir);

Oynadığınız İlk Strateji Oyunu ?

Bundan öncede strateji oynadım fakat bu kadar mükemmel bir strateji serisi daha oynamadım. Oynadığım ilk gerçek straji oyunu.
  • abi ne oynardım ya medievali 15 16 saat onun başındaydım yemek bile tek öğün yiyodum nerdeyse feci sarıyo adamı o oyun bela ya resmen bi yer fethedince iştahı kabarıyo insanın oynadıkça oynayası geliyor :)
  • İlk oynadığım strateji oyunu... Centurion adlı disket oyunuydu:) Sene 93-94..Daha sora Age of Empires oynadım
  • red alert pek bilmem stratejiyii
  • simcity siyah beyaz ekranla
  • Red aLert
  • age of 2
  • Age of Empires II: The Conquerors
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.