Şimdi Ara

OXYGEN NOT INCLUDED %100 TÜRKÇE YAMA V219035 GÜNCELLENDİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
11
Favori
46.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • OXYGEN NOT INCLUDED %100 TÜRKÇE YAMA V219035 GÜNCELLENDİOXYGEN NOT INCLUDED %100 TÜRKÇE YAMA V219035 GÜNCELLENDİOXYGEN NOT INCLUDED %100 TÜRKÇE YAMA V219035 GÜNCELLENDİOXYGEN NOT INCLUDED %100 TÜRKÇE YAMA V219035 GÜNCELLENDİ

ARKADAŞLAR ÇEVİRİYİ V219035 GÜNCELLENDİ.

http://s9.dosya.tc/server2/pclt4p/strings.rar.html

Rar'dan çıkan kaslör içindeki dosyayı oyunun mod kaslörü içine yapıştırın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B670642B9 -- 6 Haziran 2017; 15:6:27 >

• Tebrik ederim hocam bu yamayı uzun zamandır bekliyordum
  • Sirinle Beni Sirin Baba kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim kardeşim. saolasın. Ama bazı cümre çevirelirim dilbigisinden ötürü yanlış olabilir zaman kavramı vs. yavaştan kontrol ediyorum ve hatalı yerleri çevirmeye çalışıyorum. Dediğim gibi ingilizcesi çok iyi olan birileri varsa yamayı şöyle bi gözden geçirip hatalı yerleri düzeltse 10 numara olur.:)
  • Sürpriz oldu teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeCRiS -- 25 Mart 2017; 15:11:27 >
  • eyw kardeşim eline emeğine sağlık oyun bugun 211417 sürüme güncellendi yamayı güncellermisin acaba ?
  • paylaşım için teşekkürler, eğlenceli oyundur =)
  • mohan41 M kullanıcısına yanıt
    Saolasın kardeşim. Tabikide güncelerim ama önce yaptığım çeviri hatalarını kontrol ediyorum.Zaman kavramını oturtmaya çalışıyorum ki cümle anlam kaybına uğramasın. Yavaştan kontrol ediyom. biraz ilerleyim son sürümede güncellerim. (İYİ OYUNLAR)
  • çok teşekkürler. kardeş kolay gelsin. güncellemeleri nasıl yapmayı düşünüyorsun acaba? mesela şuan beta kanalında 211417 nolu sürüm mevcut.
  • Genel itibariyle güzel bi çeviri. Ancak yer yer hatalar var. Hataları çeviren arkadaşa özel mesj yoluyla ileteceğim.
  • r0ket kullanıcısına yanıt
    güncellemerde bir text programıyla nelerin eklendiğini bulmak gayet kolay oluyor. zaten oyun yeni olduğundan yeni gelen güncellemelerde fazla kelime akışı olmuyor. şu an hata kontrolleri yapıyorum. Muhatemelen yarın versiyonu güncellerim, ama hata kontrolünede devam edicem.:)
  • NeCRiS kullanıcısına yanıt
    Ewt farkındayım tekrardan kontrol ediyorum hatalarımı ve cümle yapısnı 1400 e kadar hata kontrolü ve düzeltmesi yaptım. yarında devam edicem. diğer geliştiren arkadaşta devam etsin. ortaya güzel bişeyler çıksın.
  • tebrıkler tesekkurler
  • Çok sağol kardeşim alternatif olarak smd arkadaşımızda çeviriyordu bu oyunu tamamladığında onada yönele bilirsiniz.Emeğine sağlık
  • ugurorcun U kullanıcısına yanıt
    saol kardeşim. çeviriyi bitirdim ama şimdi kontrol aşamasındayım ve hataları düzeltmeye çalışıyorum.:) yarın bi güncel versiyon ile değiştiririm.
  • dosyayı nereye kopyalayacagız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omurozsoy -- 26 Mart 2017; 13:41:12 >
  • omurozsoy O kullanıcısına yanıt
    OXYGEN DATA KLASÖRÜ İÇİNDE StreamingAssets KLASÖRÜ MEVCUT ONUN İÇİNDEDE MODS KLASÖRÜ VAR. MODS KLASÖRÜ İÇİNE KOPYALACAKSIN.
  • Turkçe Yama icin cok teşekkurler.. Bazı goruntu hataları gozume carptı. senin paylastıgın resimlerdeki 1600x900 oldugundan bazı menuler bir birine giriyordur diye dusunmustum ama bende de aynı sorunU verdi. Bu sorunlara bir cagre mevcutmu yada kısaltmakmı gerekli ?OXYGEN NOT INCLUDED %100 TÜRKÇE YAMA V219035 GÜNCELLENDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueperlow -- 26 Mart 2017; 20:4:16 >
  • blueperlow B kullanıcısına yanıt
    Önemli değil ne demek. sanırım oyundan kaynaklanıyor. çünkü oyunun içeriğindeki yazı boyutunu değiştiremedim. ilerde buna çözüm bulan birileri çıkarsa güzel olur. ben bu şekilde çeviriye odaklandım sadece :D elimden geldiği kadarıyla. şu anda kontrol aşamasındayım. birazdan son şeklini yükleyecem. onadan sonra artık hatalar çıkarsada düzenlesinler çünkü baya yoruldum :D:D yeni versiyon çıktıkçada güncellemeye çalışıcam.

yamayı beyendiysen sıkıntı yok :) iyi oyunlar
  • yazı boyutu sorunu çözülene kadar Meslekler yerine Meslek Raporlar yenire Rapor Araştırma yerine Bilim yazsan daha güzel durur hemde sığmış olur
  • mohan41 M kullanıcısına yanıt
    Düşüncen için teşekkürler ama bu şekilde çevrilmesi gerekiyordu diye düşünüyorum. Yazı boyutunu halledersem daha güzel olur. Biraz küçültülse yetecek.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.