Şimdi Ara

OXYGEN NOT INCLUDED %100 TÜRKÇE YAMA V219035 GÜNCELLENDİ (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
11
Favori
46.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Google da Steam Workshop Downloader diye aratırsan çıkan siteler ile steam de ki bazı yamaları indirebiliyorsun. Siteye yamanın steam linkini yapıştır yeter. Her oyunda çalışmıyor fakat bu oyunun yamasında çalışıyor. Bir dene istersen.

Yada sitelerle uğraşmak istemezsen greasemonkey de Enhanced Steam Workshop Downloader adında bir eklenti var yükleyince yamalara download butonu ekliyor fakat dediğim gibi her yamada çalışmıyorlar maalesef. Bu arada sanırım Google Chrome da greasemonkey yok onun yerine Tampermonkey var. Ben Chrome kullanıyorum denedim çalıştı.
  • karma999 kullanıcısına yanıt
    chrome için tampermonkey ve mozilla için greasemonkey eklentisini yükledim ama kullanamadım. kullanımını açıklayabilirmisniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RAVEN06 -- 3 Ekim 2018; 10:45:34 >
  • RAVEN06 kullanıcısına yanıt
    OXYGEN NOT INCLUDED Türkçe yama
    Yukarıda verdiğim linki bir dene bakalım, yalnız son sürümün mü onu bilemiyorum epeydir kontrol etmedim maalesef.
    Olmazsa yada yine güncelleme gelirse normal indirmeyi de anlatayım.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=934649708&searchtext=
    Yukarıda ki link steam deki türkçe yamanın linki kalsın bir kenarda. Google da steam workshop downloader diye aratıp gelen sitelerden birine gir ve steam deki türkçe yama linkini yapıştır indir. Ama o sitelerin bazıları güncel olmuyor bakarsın bir kaçına. Çoğu steam atölye paylaşımlarını böyle indirebiliyorsun ama bazılarında çalışmıyor.

• teşekkürler. Steam Workshop Downloader ile yaptım. her oyunun workshopu açmıyor ama işe yarıyor.
  • Mods klasörüne atıyorum ama oyunda mods bölümünde gözükmüyor.
  • dedıgınız yere cıkarttım ama gozukmuyor yama bende dıl olarakta secılemıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B670642B9

Saolasın kardeşim. Tabikide güncelerim ama önce yaptığım çeviri hatalarını kontrol ediyorum.Zaman kavramını oturtmaya çalışıyorum ki cümle anlam kaybına uğramasın. Yavaştan kontrol ediyom. biraz ilerleyim son sürümede güncellerim. (İYİ OYUNLAR)
    hocam korsanda calısmıyormu dedıklerınızı yaptım mod klasöru gozukmuyor bende.
    onun harıcınde dıl eklentılerının oldugu klasore atıyorum ordada calısmıyor yama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kendomen

Mods klasörüne atıyorum ama oyunda mods bölümünde gözükmüyor.
    Türkçe yamayı az önce son sürüm oyunda test ettim ve çalıştı, yalnız kurulumu farklı. Yamayı indirin içinden "strings.po" isimli bir dosya çıkıyor bunu direk "Oxygen Not Included\OxygenNotIncluded_Data\StreamingAssets\strings" içine atarsak çalışmıyor. Oradaki dosyalardan biri ile değiştirmek lazım. Mesela ben indirdiğim strings.po dosyasının adını strings_preinstalled_ko_klei.po olarak değiştirdim ve oyunun içinde bulunan "strings_preinstalled_ko_klei.po" dosyası ile değiştirdim. Oyunda TRANSLATIONS içinde Korean seçince Türkçe oluyor. Fakat oyun içinde henüz denemedim yani çevirinin durumu nedir ne kadar güncellenmiş onu bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karma999 -- 4 Ağustos 2019; 18:24:38 >

• karma999 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam dediğiniz gibi yaptım bu sefer oldu. Teşekkür ederim.
  • hocam ellerine sağlık. ben daha oyunu yeni keşfettim. oyun da baya yama almış. yeni yamalara göre güncelleyecek misin Türkçe yamayı? @Guest-B670642B9
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Yama güncel mi?
  • Yama güncellenecek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dehşetülvahşet -- 14 Mart 2020; 15:27:36 >
  • Hocalar merhaba linke gidiyorum fakat sürekli reklama atıyor.Lütfen yardımcı olunn :((

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.