Şimdi Ara

Overwatch | YARI FIYATINA SATIN ALMA | (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
2
Favori
14.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu yöntemle alanlara $27'a geliyor. Niye hem $10 daha fazla verip hem de parasını ve hesabını riske atsın millet?
    Ayrıca zaten battle.net programının içinden US'e geçip, $40'a alabiliyorsun. Savunduğun şey saçma.

Şu başlığı da değiştirin. Yarı fiyatına felan alınmıyor. En fazla %35 indirim alabiliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Apeiron- -- 30 Temmuz 2016; 20:32:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Apeiron-

Bu yöntemle alanlara $27'a geliyor. Niye hem $10 daha fazla verip hem de parasını ve hesabını riske atsın millet?
    Ayrıca zaten battle.net programının içinden US'e geçip, $40'a alabiliyorsun. Savunduğun şey saçma.

Şu başlığı da değiştirin. Yarı fiyatına felan alınmıyor. En fazla %35 indirim alabiliyorsun.

ne dediğini anlamadım, yahu 2., 3. vs oyun almak istediğimizde ne olacak sormuşum, sen ne yazmışsın, ya sırf cevap verme adına saçmasapan şeyler yazmayın....................

tamam tamam sen haklısın bu saçma tartışmayı bitiriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TD-W9970_V3 -- 30 Temmuz 2016; 21:46:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Apeiron-

Arkadaşlar fiyat en uygun arjantin'de. Arkadaş videoda yanlışlıkla meksika pezo'suna çevirdi o yüzden düşük çıkıyor. Meksika'da fiyatı 999 mxn yani 161 lira. Arjantin fiyatı ise 399 ars yani ~80 lira. Şu anda en uygun fiyat bu. Herhangi bir kısıtlama da yok istediğiniz bölgede us/europe oynayabiliyorsunuz.

Ben 82,30'a aldım şimdi.

Videoda 62 tl diyor ,sein ki nasıl 82.30 ?
  •  Overwatch | YARI FIYATINA SATIN ALMA |

Arjantin hesabıyla satın aldığında ARS yani arjantin pezo'suyla satın alıyorsun. Video'da arkadaş Meksika pezo'suna çevirdi. Arjantin pezo'suna değil. O yüzden düşük çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noth1

quote:

Orijinalden alıntı: Attano

İlerde Serverlar açılırsa pingden gebermez miyiz hocam

Şu anlık hiçbir sorun yok, ben hesabımı support'a ticket atıp Turkey olarak değiştirttim. Hiçbir sorun olmayacak en azından ben de.

Selam hocam bir sorun oldu mu Turkey'e geçmenizde? Adamlara Arjantindeydim Türkiyeye taşınıyorum ülkeyi değiştirir misiniz desem sorun çıkar mı sizce? 50 lira az verelim derken 80 liradan olmayalım? Sizin fikrinizi soruyorum sorumluluk sizde değil sonuçta yapmak bize kalmış.

• neden arjantin? daha uygun bi ülke bulamaz mıyız ? hepsi denendi mi yani
  • Swanford kullanıcısına yanıt
    Hayır, önce ürünü aldım. Daha sonra babam Finlandiyada yaşıyor bana 20 euro gift card göndermiş. Ama ben America'da olduğum için kullanamıyordum. Türkiyeye taşındım dedim.

- İsim soyisim
    - Türkiyede adres
    - İsim Soyisimin olduğu kimlik, pasaport, ehliyet veya aynı işlevi gören bir şey.
    - Adresine gelmiş ve ismininde olduğu bir fatura/kargo/mektup.

Ben en son kısımda Miles&Smiles kart ekstremi gönderdim kabul ettiler.

--------------------------------------------------------------

Evet bütün ülkeler arasında en ucuz Arjantin çünkü kur değeri çok düşük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noth1

Hayır, önce ürünü aldım. Daha sonra babam Finlandiyada yaşıyor bana 20 euro gift card göndermiş. Ama ben America'da olduğum için kullanamıyordum. Türkiyeye taşındım dedim.

- İsim soyisim
    - Türkiyede adres
    - İsim Soyisimin olduğu kimlik, pasaport, ehliyet veya aynı işlevi gören bir şey.
    - Adresine gelmiş ve ismininde olduğu bir fatura/kargo/mektup.

Ben en son kısımda Miles&Smiles kart ekstremi gönderdim kabul ettiler.

--------------------------------------------------------------

Evet bütün ülkeler arasında en ucuz Arjantin çünkü kur değeri çok düşük.

Dün aksam aldim, bir iki hafta sonra gecici olarak arjantindeydim Turkiyeye tasindim diyip ticket atayim bari 😃 Arjantinde bulundugumuzu kanitlamaya gerek yoksa sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xginxa -- 6 Ağustos 2016; 13:07:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende bu yöntemle sorunsuz aldım 82.30 TL'ye . Oluyor yanı alabilirsiniz . Arkadaşta sağolsun yardımcı oldu .
  • Beyler bir kaç sorum var bilgisi olan bir arkadaş mesaj atabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdkoxp

Beyler bir kaç sorum var bilgisi olan bir arkadaş mesaj atabilir mi ?

Bana PM atabilirsin veya YouTube videosuna yorum olarak yazabilirsin.
  • bende satın almaya çalıştım ama sıkıntı çıktı yardımcı olur musunuz. Visa karttan parayı çekti ama bana 400 ars mi vermedi hata epostası gönderdi. daha sonra da benden nüfus cüzdanı fotoğrafı istedi
  • GhosTAssassiN G kullanıcısına yanıt
    Hocam halledebildiniz mi problemi ya da nasil hallettiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar birşey sorabilirmiyim

hangi ödeme yöntemi ile aldın bana yardımcı olursan minnet duyarım ve sorum ininal kart ile alabilirmiyim

Credit Card(ınternatıonal)
    Credit Card(national) via PayU
    Additional Payments via PayU Lütfen yardımcı ol
  • fevziberk F kullanıcısına yanıt
    Hocam ben Kredi Kartı ile alabilmistim.Credit card (international) ile debit card kabul etmemişti ama bu yüzden ininal ile denemene engel olmasın belki olur.
  • mastercard sistemi olan her cartta geçerli oluyor diye biliyorum ininalde var o umarım olur teşekkür ederim
  • Hocam benim önceden battle.net hesabım vardı. arjantin hesabı açıp oradan gift olarak kendime göndersem sıkıntı olur mu? hem ticket atıp arjantinayı türkiye diye değiştirmeme de gerek kalmaz sanırım.
  • Bu konuda bir bilgim mevcut değil hocam :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engworkel

Bu konuda bir bilgim mevcut değil hocam :/

Hocam arjantinden bi hesap açıp gift olarak satın alıp sonra ana hesabıma atsam direk sorun olur mu ki?
  • Oyun şu anda %40 indirimle 125 tl'ye düşmüş. Hala bu yöntem işe yarıyor mu? Arjantin için de indirim var mı bu arada?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.