Şimdi Ara

Overwatch | YARI FIYATINA SATIN ALMA | (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
2
Favori
14.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba benim merak ettiğim konu şu; diyelim sorunsuz şekilde arjantinden satın aldık ban riskide yok tamam peki arjantinden satın aldık diye sunucularımız (o hesabın sunucusu) arjantinde olmayacak mı ? Dolayısıyla oyunda ping olmaz mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TyGo~[TR]

Merhaba benim merak ettiğim konu şu; diyelim sorunsuz şekilde arjantinden satın aldık ban riskide yok tamam peki arjantinden satın aldık diye sunucularımız (o hesabın sunucusu) arjantinde olmayacak mı ? Dolayısıyla oyunda ping olmaz mı ?

hayır, oyun battle.net üzerinden oynanan bir oyun olduğu için daha oyunu açmadan 3 sunucu seçeneği sunuluyor sana; Amerika, Avrupa ve Asya.
  • İninal kart ile alınabiliyor mu Arjantinden?
  • KemalSanlii kullanıcısına yanıt
    Hocam credit card internationalı mı kullandınız birde sıkıntı çıkar mı sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunu hallettim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ctkeray -- 7 Ocak 2017; 19:27:40 >
  • Hortlayacak konu ama amaçta o biraz. Bu yöntemle alıpta sorun yaşayan var mı ? Hala sorunsuz değil mi ? 399 ars üzeirnden görülüyor şuan shopta. Sıkıntı yaratmazsa alacağım bende :)
  • Video tarihi 26 temmuz, hala işe yarıyor mu bu yöntem acaba? Almayı düşünüyorum, öncesinde emin olmakta fayda var.
  • Paramız ne değer kaybetti be. 400 arjantin pezosu 100 lira olmuş. Banka kur farkı eklese 105 tl olacak. Maşallah.
  • Battlenet accountumu satmak veya takas etmek istiyorum overwatch var yani hesapta ilgilenen olursa yazabilir bahsettiginiz fiyatlardan cok daha ucuza

• Shop da 599 ARS görünüyor fiyat mı değişti yoksa yanlış bir şey mi yaptım ?
  • Şuanda 88 TL'ye GOTY edition alınıyor değil mi.
  • Şuan normal sürümün fiyatı 300ars şimdiye kadar alıpta hesabında sorun çıkan var mı ?
  • arkadaşlar bende almak istiyorum.Oyunun fiyatı 65 tl ye falan denk geliyor.İninal e 70 tl yatırıp alsam bir sıkıntı cıkar mı?
  • şuan 20 euro 80 liraya geliyor 40 liraya alabilir miyiz
  • Arkadaslar ilgilenen varsa 65 tl ye owervatch accountumu verebilirin gizli soru vs herseyiype vericem ben artik oynamiyorum almak isteyen varsa uyguna birakmak istiyorum

• Arkadaşlar ben arjantinden aldım. Toplam 73 tl ye ininal ile aldım. Hiç bir sorun cıkmadı.Almak isteyen varsa gönül rahatlığı ile alabilir

• Oyunun fiyatına zam mı geldi? şuanda 600 peso 118tl ye geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silkolet

Oyunun fiyatına zam mı geldi? şuanda 600 peso 118tl ye geliyor

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-overwatch-cd-key-compare-prices/ hocam buradan bakın bence daha uygun
  • Blackoffire kullanıcısına yanıt
    110tl gibi bir fiyatı var gene, indirimleri bekleyip peso dan alırız artık.
  • Silkolet kullanıcısına yanıt
    1 aydır bende indirim bekliyorum blizzconda indirime giricek herhalde
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.