Şimdi Ara

Overwatch | YARI FIYATINA SATIN ALMA |

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
2
Favori
14.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, videoda Overwatch'u Arjantin mağazısını kullanarak 83 TL'ye yani 2 katı ucuzuna almayı anlattım. İyi seyirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezessez -- 15 Eylül 2016; 7:49:13 >

• Yarı fiyatına almak olarak kullansan daha iyi olur.
  • Arkadaşlar fiyat en uygun arjantin'de. Arkadaş videoda yanlışlıkla meksika pezo'suna çevirdi o yüzden düşük çıkıyor. Meksika'da fiyatı 999 mxn yani 161 lira. Arjantin fiyatı ise 399 ars yani ~80 lira. Şu anda en uygun fiyat bu. Herhangi bir kısıtlama da yok istediğiniz bölgede us/europe oynayabiliyorsunuz.

Ben 82,30'a aldım şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Apeiron- -- 26 Temmuz 2016; 13:12:46 >
  • Bende yaklaşık 2 saat önce aldım. Arkadaşın dediği yöntem ile cidden on numara oldu Yarı yarıya nerde ise...
  • Daha önce üyeliğimiz varsa nasıl yapacağız?
  • Malesef ülke değiştirme yapılamıyor. Yeni bir üyelik alıp ülke olarak arjantin'i seçmelisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master3v5

Hocam öğrendiğimiz iyi oldu arkadaşlarla almamız iyice arttı

Rica ederim, iyi eğlenceler
  • İlerde Serverlar açılırsa pingden gebermez miyiz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Attano

İlerde Serverlar açılırsa pingden gebermez miyiz hocam

Şu anlık hiçbir sorun yok, ben hesabımı support'a ticket atıp Turkey olarak değiştirttim. Hiçbir sorun olmayacak en azından ben de.
  • İse yariyor mu? Öyle Adamlar nasıl anlamıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Apeiron-

Arkadaşlar fiyat en uygun arjantin'de. Arkadaş videoda yanlışlıkla meksika pezo'suna çevirdi o yüzden düşük çıkıyor. Meksika'da fiyatı 999 mxn yani 161 lira. Arjantin fiyatı ise 399 ars yani ~80 lira. Şu anda en uygun fiyat bu. Herhangi bir kısıtlama da yok istediğiniz bölgede us/europe oynayabiliyorsunuz.

Ben 82,30'a aldım şimdi.

hesap var, hesapta oyunda var, eski hesaba alınamıyorsa bir anlamı yok, her oyun için ayrı hesap açmak çok saçma, ve bu oyunlar rus sitelerinde 1,2 dolara satılıyor, (oyun yüklü hesaplar satılıyor),

sorum şu, başka hesaptan alıp asıl hesaba yollanabiliyormu oyun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TD-W9970_V3 -- 30 Temmuz 2016; 17:06:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TD-W9970_V3

quote:

Arkadaşlar fiyat en uygun arjantin'de. Arkadaş videoda yanlışlıkla meksika pezo'suna çevirdi o yüzden düşük çıkıyor. Meksika'da fiyatı 999 mxn yani 161 lira. Arjantin fiyatı ise 399 ars yani ~80 lira. Şu anda en uygun fiyat bu. Herhangi bir kısıtlama da yok istediğiniz bölgede us/europe oynayabiliyorsunuz.

Ben 82,30'a aldım şimdi.

hesap var, hesapta oyunda var, eski hesaba alınamıyorsa bir anlamı yok, her oyun için ayrı hesap açmak çok saçma, ve bu oyunlar rus sitelerinde 1,2 dolara satılıyor, (oyun yüklü hesaplar satılıyor),

sorum şu, başka hesaptan alıp asıl hesaba yollanabiliyormu oyun?

Hayır olmuyor. En ucuz sadece dediğim yöntem başka hiçbir yolu bulunmamaktadır.

• Sende olabilir. Bu metod ilk defa alacakların daha uygun ve güvenli şekilde alması için var.
  • TD-W9970_V3 T kullanıcısına yanıt
    patlıyor burada satılan hesaplar
  • quote:

Sende olabilir. Bu metod ilk defa alacakların daha uygun ve güvenli şekilde alması için var.

2. başka bir oyun almak istediğinde ne olacak, ya 3. ya 4. ya 5. ne yani her oyuna ayrı bir hesap mı alacaksın?

• not:oyunları ucuza almanın tonlarca yerde tonlarca yöntemi var konuyu açan arkadaşa teşekkürler, mevcut hesaba alınabilseydi almıştım çoktan, yararlı konu, neden ruslardan almıyorsunuz diyecek olursanız ruslar türk banklarını, türkiyede paypalı desteklemiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TD-W9970_V3 -- 30 Temmuz 2016; 19:50:13 >
  • TD-W9970_V3 T kullanıcısına yanıt
    nereden biliyorsun bilmediğimi. aldım patladı

origin vault sistemi bundan 10 kat daha iyi. en azından ne zaman patlayacak endişesi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 30 Temmuz 2016; 20:10:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

nereden biliyorsun bilmediğimi. aldım patladı

origin vault bu sistemi 10 kat daha iyi. en azından ne zaman patlayacak endişesi yok

o satıcının kalitesizliğiymiş, en ucuzu deyipte her satıcıya güvenmeyin, satış sonrası yorumları okuyun,

bende alıp oynamışlığım var ama hiç sorun yaşamadım, aldıktan sonra mail ve oyun hesabının şifresini değişebiliyorsan değiş,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TD-W9970_V3 -- 30 Temmuz 2016; 20:11:25 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.