Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (334. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.258
Cevap
62
Favori
242.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Maç max 6 dk sürüyor (overtime ve 10 gol hariç)

Bence günde 5-6 maç yapılabilir (yaklaşık 1600-2200xp veriyor)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HellRazor H kullanıcısına yanıt
    Topu havaya kaldırmayı bugün öğrendim. Topun dibine girmeyeceksin tam tersine üstüne vuracaksın ama silahın ucu topa bakmayacak.

• LittleHawk kullanıcısına yanıt
    Bu aralar exp için qp kasıyorum haliyle lucioball'dan fazla exp veriyor ama lucioball da çok zevkli.

Bir sorunum var lucioball comp atmamama rağmen 1 maç atmışım gösteriyor sorun nedir acaba beyler?

• antiretro kullanıcısına yanıt
    Ss ile anlatabilir misiniz hocam? Anlamadım çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: HellRazor

aimi yukarı alacaksın pharah'ı vurur gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: HellRazor

Buyrun hocam herkes faydalansın, size benden lucio ball taktikleri.

Overwatch [ANA KONU]
  • WaapS kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, çok yardımcı oldu. Kaleciyken gelen topları havaya kaldırmam gerekiyor çoğu zaman, baya iş gördü

• Yahu oyundaki insanlarda nasıl bir ego varsa, anlamadım gitti. Nereden geliyor bu. Az önce maç attım, herkes oyun sonunda kendini oyladı. Utanmasalar gj team demeyecekler, onun yerine "aferim bana", "nasılda healledim", "çok güzel öldürdüm bee" gibi cümleler koysunlar emote yerine de biz rahat edelim yorulmasın millet. Bu ne hacı ? Azıcık gözünüzü açın koskoca 6 kişiyle oynuyorsunuz ya, 6.

Adamın birisi 600 level olmuş, beni gördü 1008 level hala diamond dedi, yahu kendisi plat O zaman sen niye oynuyorsun bu aralıkta benimle, madem prosun git master ol dedim adama gülüyor. Sadece söyledim diyor. Botlarla mı oynuyorum anlamadım gitti. Level artınca yetenek artıyor olabilir ama oyunun sistemi, sizi belli bir aralığa kilitliyor. MMR dediğiniz şey iyice yerine oturuyor. Level artarsa da tırmanmanız çok çok zorlaşır, adam 600 level olmuş bunu idrak edememiş hala kendisinin master olacağına inanıyor. Yani buna inanmış bir de kendi maçına eşleşenleri suçluyor ya, bu nasıl bir beyindir. Benim mi yaşım geçti, çok mu küçük insanlar oynuyor bu oyunu ya.

• Eğer mantıklı bir sebebi varsa egosunu tatmin etmesinin bence mahsuru yok

Örn ben

Adamı DoomFistle duvara 3lü kombo yapıp poster yapıyorum

Adam "Omfg doomfist broke!!1 NERF!!!" diye ağlıyor chate

Bende "DoomFist fine, just im good at him" diyince adam Nice ego demeye başlıyor

Veya 5 gold almışım (takımda mercy var) "YOU HAVE BEEN C A R R I E D" yazınca herkes Triggered

Egom yüksek olabilir, eğer sani taşıydıysam

Bunu söylemek veya söylememek benim kararım

(Mutevazı olmak tavsiye edilir)

• LittleHawk kullanıcısına yanıt
    Geçen yine aldım doomfisti bambambam omfg im god noobs

Overwatch [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: LittleHawk

Eğer mantıklı bir sebebi varsa egosunu tatmin etmesinin bence mahsuru yok

Örn ben

Adamı DoomFistle duvara 3lü kombo yapıp poster yapıyorum

Adam "Omfg doomfist broke!!1 NERF!!!" diye ağlıyor chate

Bende "DoomFist fine, just im good at him" diyince adam Nice ego demeye başlıyor

Veya 5 gold almışım (takımda mercy var) "YOU HAVE BEEN C A R R I E D" yazınca herkes Triggered

Egom yüksek olabilir, eğer sani taşıydıysam

Bunu söylemek veya söylememek benim kararım

(Mutevazı olmak tavsiye edilir)

Ya sence ben onu mu demeye çalıştım. Bak yazdığınız şeyi irdeleyelim, 5 gold alabilmen için roadhog oynaman lazım ki selfhealing ile gold heal alabilesin ve ayrıca gold dmg sende olsun. O da çok zor, ancak noob bir takım gelirse olur. Ve böyle bir takımda zaten kazanma şansın yok, o yüzden egonu şişirmek için "mercy'e laf atmana hiç gerek yok". Zaten 5 gold sende olduğu halde yeniliyorsunuzdur, neden egonu tatmin edesin ki ? Bir ilişki bitince, sorun bende değil sende demek gibi bir şey bu.
    (Bütün herkesin kötü olduğu bir yerde, ego tatmin edilmez ayıptır. Madem usta sizsiniz yardımcı olursunuz kazanmak için. Neticede siz de kaybedersiniz, her maç da böyle geçmez.)

Veya kazandığını varsayalım, tüm takımı siz taşıyorsunuzdur. Olmaz da hadi 5 gold aldınız diyelim. E takım ne yapsın ? Siz aşağıya "I am god" yazıp yine egonuzu tatmin etmekte bir mahsur bulamazken takım bunu ne yapsın ? Takım komple sr kazanmasın da size mi gelsin hepsi, amaç ne yani. Tamam anladık siz taşıdınız, siz öldürdünüz tebrik ederiz. Bunun neticesinde de sr kazandınız, takım da size yardım ettiği için onlar da kazandı.

Benim demem o ki, siz 5 gold gibi bir rakamla kazanamazsınız. Olsa olsa elimination ve damage sizde olur, çünkü offense hero oynuyorsunuzdur. Mercy alacak hali yok ya ? Tabi ki 2 offense herodan bir tanesi gold madalyaya sahip olacak bunun için çiş yarıştırmaya gerek yok. Point üzerindeki adamları vurmuşsanız da objective kill de sizde olabilir, ya da time. O ekip olmasaydı o gold madalyaları alabilir miydiniz onu düşünmek varken, egoyu tatmin ediyorsanız oturun bir düşünün bence sorun kimde. Onun için diyorum, egoyu tatmin etmenin yeri bu oyun değil. Ediyorsanız da takıma belirtmenin bir anlamı yok zira beyin yoksunu diyorum ben böyle belirtenlere.

• Ptr oynuyor musunuz? Yabancı sitelerde gördüğüm kadarıyla baya değişim var. Orisanın shieldı hayvan gibi olmus,junk ard arda 3 defa "e" atabiliyor. Hog a da buff gelebilir galiba. Değişsin su meta artık. Bir de yeni crosshair geliyor sanırım.

• Beyler arcade deathmatch modu geliyo Oyun ilk çıktığında Yuh ulan deathmatch modu nasıl olmaz bu oyunda !!??!?!!? diye veryansın etmiştim sonunda Jeff duydu içsesimizi

https://youtu.be/4_CBzklel1c

Edit: Video yayınlanmış çıldırıyom o ne güzel map o ne güzel mod Half-life crossfire anılarım depreşti

https://youtu.be/m2HrcsE3xn4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi just one bad day -- 11 Ağustos 2017; 2:14:52 >

• just one bad day kullanıcısına yanıt
    Bu oyun zaten deatmatch sayılır bence, 5 saniye doğma süresi o kadar da geç değil. Üstelik healer barındırdığı halde doğma süreleri çok kısa.
    Yok hocam 2 takımın kapışmasıyla herkesin solo olması o kadar farklı ki anlatamam, mod geldiğinde anlıcaksınız farkı

• Zaten biraz daha mod gelirse rekabetçi oynayacak adam bulamayacağız, bulursak da QM'den bir farkı olacağını sanmam. İyice ciddiyetsiz bir oyuna dönüşüyor, ben bu oyunu ilk duyduğumda hiç böyle olacağını düşünmemiştim. İpini koparan aldı, yok böyle bir şey ya. Keşke herkes almasaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: just one bad day

Beyler arcade deathmatch modu geliyo Oyun ilk çıktığında Yuh ulan deathmatch modu nasıl olmaz bu oyunda !!??!?!!? diye veryansın etmiştim sonunda Jeff duydu içsesimizi

https://youtu.be/4_CBzklel1c

Edit: Video yayınlanmış çıldırıyom o ne güzel map o ne güzel mod Half-life crossfire anılarım depreşti

https://youtu.be/m2HrcsE3xn4

harita gerçekten güzel gözüküyor.

• Bu daha çok half life bounty gibi olmuş, zıplama falan var. Map cidden güzel duruyor. Ama son sözümü söyler öyle giderim, yine de valve'in tahtına oturamayacaksın blizzard.

Rekabetçi modu cok karıştırmazlarsa problem olmaz bence yeni modlar oyunun monotonlaşmasını engellicek diye düşünüyorum. Ama bu indirim mevzuları benide rahatsız etti çok fazla indirim yaptılar. Kitle kalitesi şu son bir iki aydır hiç olmadığı kadar dipte bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi just one bad day -- 11 Ağustos 2017; 14:44:23 >
  • 
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.