Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.259
Cevap
62
Favori
242.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Q. How are Closed Beta participants selected?
    A. Beta testers are chosen based on many factors, including your Battle.net region, when you signed up, your computer hardware specifications, and an element of luck. We are also inviting select journalists and community contributors from around the world on a case-by-case basis.
  • Oyun duyurulduğu anda başvurumu yaptım. Fakat ben de her zaman olduğu gibi davet alamadım.
  • 3-4 ay önce falan yazdırmıştım ama gelmedi
  •  Overwatch [ANA KONU]

Merhaba dostlar Cuma günü saat 18:00'da TürkOW'un tüm yönetim üyeleri ile birlikte Overwatch oynayacağız bizlerden oyunda merak ettiğiniz denememizi istediğiniz stream ile ilgili aklınıza her ne geliyorsa buradan bizlere yazın o gün geldiğinde bizde sizler için bun test edelim!

Cuma günü görüşmek dileğiyle !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ashandle -- 31 Ekim 2015; 2:21:05 >

• Arkadaşalr battle.net launcher oyunu nereye indiriyor?
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Öntanımlı dizini C:/Program Files (x86)/Overwatch olması gerekiyor
  • Normal oyunculara ne zaman dağıtmaya başlarlar acaba yahu . Oyun çok eğlenceli görünüyor , biran önce oynamak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Normal oyunculara ne zaman dağıtmaya başlarlar acaba yahu . Oyun çok eğlenceli görünüyor , biran önce oynamak istiyorum

su an oynayamıoz mu betada
  • bjergsen dyrusa bana key ayarlasana dedi. dyrus owerwatcha mail atti aninda geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sende yaz ben tf2 Türkiye birincisiyim belki sanada gönderirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alınık overwatch beta account
  •  Overwatch [ANA KONU]

Beta geleli henüz çok zaman geçmeden Blizzard Overwatch için yeni kahramanı D.VA'nın sinyallerini verdi!
    http://www.turkow.com/overwatchun-yeni-kahramani-d-va/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ashandle -- 31 Ekim 2015; 2:20:56 >

• Büyük boyutlu resimleri [simage] ile ekleyelim, mobiller için işkence olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Büyük boyutlu resimleri [simage] ile ekleyelim, mobiller için işkence olmasın

Uyarı için teşekkürler tümünü düzelttim :)
  • Biri nolur şu blink atan ablamızın karakter ismini ve kimin seslendirdiğini söylesin içim gitti o nasıl ses o nasıl aksan
  • Beyler beta ne zaman kapnacak yokda hots gibi acik mi kalacak ? Bize dusmedi hala install butonunu bekliyorum

• Beyler oyunun para durumu nasil olacak.Butun herolar acik skin alma tarzi mi?Yoksa herolari parayla mi acicaz?

• bu owturk sitesinde bahsedilen, zorla betaya katılım olayını denediniz mi? sıkıntı yoksa o yöntemi deneyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rubenmartin

bu owturk sitesinde bahsedilen, zorla betaya katılım olayını denediniz mi? sıkıntı yoksa o yöntemi deneyeceğim.

owturk değil türkow :) onu bir düzeltelim sonrasında evet yöntem halen çalışıyor herhangi bir sıkıntısı yok fakat konuyu iyi okuyun bu yalnızca oyunu indirmenizi sağlayacak
  • Bilgi İçin Teşekkürler Hocam.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.