Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (253. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.258
Cevap
62
Favori
242.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Oyun sıkıyormu , kaç zamandır açmıyorum bile.

aynen xocam yav aynı mapler sıktı valla hiç tf2 zevki vermiyo nerde eski günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: fakir misin nesin defol

plat vs grandmaster matchmaking

Overwatch [ANA KONU]

maç boyu dalga geçtiler plat noob bastion switch diye ama masterlık oynuyormuşum. +150 sr verdi

Overwatch [ANA KONU]

xayırlı olsun xocam diamond

• Norse kullanıcısına yanıt
    Daha 2-3 gün önce arjantin üzerinden aldım. EU'da oynuyorum. 95tl mi ne kesti yanlış hatırlamıyorsam.
  • Ben hala tf2 kafasında kaldığım için beceremiyorum oyunu sanırım.
    Tank dediğin adam yavaş olur carry lere göre, tanklar utanmasalar tracer kovalayacak...
    Widowmaker oynarken zaten HS atabilene gerçekten helal olsun, tf2 deki scout a hs atmaktan çok çok zor( yaşlandım mı ne ? ) lagtan mı loss tan mı üşenmiyorum bazen yavaş çekimde izliyorum oynadığım oyunları...
    Tek insan evladı gibi oynayabildiğim Junkrat, demomanden alışkanlık kaldı pıt pıt kafaya sallamak o topları, zevk veren bir o var şu anda bana.

2.5 k larda geziyordum ranked da, bahsettiğiniz trollük müdür mallıkmıdır nedendir bilinmez üst üste kaybetmeye başladığım zaman yiyorum ben kafayı,

Widow oynaya oynaya 1950 ye kadar düştüm ( küfür etmeyin ) neden diyeceksiniz, soldier alıp 40 kill aldığımda da yeniliyorum, afk olsamda yeniliyorum, benim bu oyunda olayım bu sanırım :)
    O yüzden bende alıyorum widowumu trollük yapmadan hs geliştirmeye çalışıyorum.

Yaşım az daha genç olsaydı şu oyunda 20 klavye 30 mouse 10 mikrofon kırmıştım...

• bu oyundaki türklerin alayı sorunlu. lucio oynuyorum herif nickte metehan yazısını görünce ana avrat sövüyor. gayet güzel oynuyorum yenildik ya küfretcek birini arıyor hırto. rakibi vuruyorum winston noobu deyip rakip sövüyor. ne kadar mal bi topluluğuz usta. en iyisi yabancı nicke geçiş yapayım bu embesillerle muhatap olunmaz.

edit : 40 tl gitti değiştim değdi valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofsayt Bozan Stoper -- 24 Mart 2017; 18:54:31 >
  • aynı sebepten nick değiştim, yine türkçe ama anlamını bilen tek kişi çıktı şu ana kadar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3:05 müthiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catastrop -- 24 Mart 2017; 21:13:41 >
  • Bizdeki durum bu maalesef. Oyunu alalı 3 gün felan oluyor adamın teki az önceki oyunda güzelce anlattı şu turretın level yükseltme mevzusunu :D Türk olsa ana avrat gitmişti herhalde...

Edit : Oyunu genel olarak kaç fps'de oynuyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musicfellas -- 24 Mart 2017; 22:30:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kru

Ben hala tf2 kafasında kaldığım için beceremiyorum oyunu sanırım.
    Tank dediğin adam yavaş olur carry lere göre, tanklar utanmasalar tracer kovalayacak...
    Widowmaker oynarken zaten HS atabilene gerçekten helal olsun, tf2 deki scout a hs atmaktan çok çok zor( yaşlandım mı ne ? ) lagtan mı loss tan mı üşenmiyorum bazen yavaş çekimde izliyorum oynadığım oyunları...
    Tek insan evladı gibi oynayabildiğim Junkrat, demomanden alışkanlık kaldı pıt pıt kafaya sallamak o topları, zevk veren bir o var şu anda bana.

2.5 k larda geziyordum ranked da, bahsettiğiniz trollük müdür mallıkmıdır nedendir bilinmez üst üste kaybetmeye başladığım zaman yiyorum ben kafayı,

Widow oynaya oynaya 1950 ye kadar düştüm ( küfür etmeyin ) neden diyeceksiniz, soldier alıp 40 kill aldığımda da yeniliyorum, afk olsamda yeniliyorum, benim bu oyunda olayım bu sanırım :)
    O yüzden bende alıyorum widowumu trollük yapmadan hs geliştirmeye çalışıyorum.

Yaşım az daha genç olsaydı şu oyunda 20 klavye 30 mouse 10 mikrofon kırmıştım...

Ben de surekli yeniliyorum arkadaslarima soruyorum onlar da yenilmekten bezdik diyorlar. Ciddiyim bu oyunda kim kazaniyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu oyunda karşılaştığım türklerin nerdeyse hepsi(efendi insanlarda var istisna) durduk yere küfüre başlıyor. Anlamıyorum küfür edecek ne var, alt tarafı oyun. Kaç emeğimi çöpe attım bu tiplerden uzaklaşmak için. Dedim bu oyunda da olmazlar herhalde, burayı da bastılar :D
  • quote:

bi amaç olmadığı için bi zaman sonra sıkıyor. ilk zamanlardaki keyfi çok iyi skin için para lazım 25 level olup rank girmeliyim vs. şöyle görevle alınan özel itemler olsa eventler de artsa gene zevkli olurdu. yılbaşında torb skini için gün boyu 17 saat oynadığımı bilirim.
  • quote:

quote:

bi amaç olmadığı için bi zaman sonra sıkıyor. ilk zamanlardaki keyfi çok iyi skin için para lazım 25 level olup rank girmeliyim vs. şöyle görevle alınan özel itemler olsa eventler de artsa gene zevkli olurdu. yılbaşında torb skini için gün boyu 17 saat oynadığımı bilirim.

Yalnız olmadığıma sevindim, skin, rank ... sonunda oyun sıkıyor ve açmıyorsun veya bir oyun atıp bırakıyorsun. Hal böyle ise verdiğim paraya acıdım diyebilirim, parasının ederi bir oyun değilmiş.

Tabi bunlar kişisel görüş, kimisi hala deliler gibi oynuyor olabilir.

• noire skin 120 lira ediyormuş iyki preorderlamışım
  • Hesap boostlama şirketleri türemeye başlamış overwatch için

3000 sr için 300tl istiyorlarmış

birde bütün boosterları top500 den miş

ben türk top500 tanımıyorum olursam sanrım ilk olucak

stay strong 3856sr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunda sc2 deki gibi channel var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LittleHawk

Hesap boostlama şirketleri türemeye başlamış overwatch için

3000 sr için 300tl istiyorlarmış

birde bütün boosterları top500 den miş

ben türk top500 tanımıyorum olursam sanrım ilk olucak

stay strong 3856sr

Oyun türk top500 dolu dostum :D

Yayın açanlar bile var.
  • quote:

bu oyundaki türklerin alayı sorunlu. lucio oynuyorum herif nickte metehan yazısını görünce ana avrat sövüyor. gayet güzel oynuyorum yenildik ya küfretcek birini arıyor hırto. rakibi vuruyorum winston noobu deyip rakip sövüyor. ne kadar mal bi topluluğuz usta. en iyisi yabancı nicke geçiş yapayım bu embesillerle muhatap olunmaz.

edit : 40 tl gitti değiştim değdi valla.

Değiştirmek için para mı verdiniz? Ben de nick değiştirmek istiyorum, nasıl yapabilirim? Şimdiye kadar 7-8 Türkle karşılatım 5 tanesi oyun başlar başlamaz 1 tanesi ortalarda sebepsiz küfür etti. Paralı çoluk çocuk girmez bu LOL,Counter değil dedik yok burayı da sarmışlar.
  • ugurr999 kullanıcısına yanıt
    İlk battletag değiştirme ücretsiz. Blizzard ın sitesine girip hesap ayarlarından değiştirebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qvara -- 26 Mart 2017; 22:59:59 >
  • Rekabetçi'de sezon var mı? Ve puanlama(rank) siliniyor mu belli bir zaman sonra?

Rekabetçi girmeyi tavsiye eder misiniz takımsız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unshaken Darkness

Rekabetçi'de sezon var mı? Ve puanlama(rank) siliniyor mu belli bir zaman sonra?

Rekabetçi girmeyi tavsiye eder misiniz takımsız?

3 ayda bir yeni sezon

her sezon rankın silinir yeni sezonda 10 maç atarsın seni son sezon bitirdiğin ranka göre yerleştirir.

rekabetçi ben bu sezon full solo gittim şu an çok oynayamıyorum season high 3498 şu an ki sr = 3450
  • 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.