Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (252. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.259
Cevap
62
Favori
242.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu alalı bir hafta falan oldu haliyle hiç event görmedim.classic skinlerden 5-6 tane istediğim vardı onlara sahip oldum . Simdi etkinlik için gold mu biriktireyim? O skinleri yapabiliyor muyuz event zamanı? Su an 1000 gold civarı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eichenwalde ilk pointe düzenleme gelmiş, saldıran tarafında girişin sağındaki küçük healthpackin oraya bir giriş daha açmışlar gördüğüm kadarıyla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • antiretro kullanıcısına yanıt
    evet

yeni gelen skinleri direkt alabiliyorsunuz ama fiyatları normale oranla 3 kat daha fazla yani

event ile gelen bi legendery item 3000

epic 750 rare 225

yani aşırı yüksek

oyun loot satın almanı veya event boyunca kasarak lv atlayıp düşürmeni istiyor yeni itemler için

benim 10000i geçti coin

alacak bi şey kalmadı

boyuna duplicate düşüyor

her loot açtığımda min 45 coin falan geliyor

çok nadiren duplicate olmayan item düşüyor mutlu oluyorum

artık legendery çıkınca değil duplicate çıkmayınca sevinir hale geldik

--

yeni güncelleme yarın kullanıma giricek

orisa ile asıl oyunda tanışacağız

ve yeni lucio ile

o lucionun wallride yaparken ki hızının azaltılması lazım

iyi oynayan birisi olursa

yere inmeden pharah gibi uçarak geziyor

ve vurması neredeyse imkansız oluyor

• Şuan oyunu en ucuz nereden alabiliriz arkadaşlar? Var mı bilgisi olan biri
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgay007

Bıktım artık her maç soldier, mercy, rein bu üçlü olmazsa olmaz yani her maç varlar. Oyunda bunları almamak o kadar salakça ki o yüzden her maç varlar. Allahın belaları bir oyunu dengeleyemediler 1 sene oldu.

Sizin bakış açınızla bu "denge" olarak gözükebilir ama diğer bakış açısıyla baktığınızda bu "zorluk" diye de tanımlanabilir. Zaten hero'ların zorluk dereceleri OW içinde de veriliyor.

Bahsettiğiniz hero'lar oynanması en kolayları ve fazla pro olmaya gerek kalmadan heal/tank/dps görevlerini yapılabiliyor. Diğer hero'larda standart oyuncular düşük verimlilikleriyle göze batıyor. Ama öyle yetenekli oyuncular var ki diğer hero'larda uzmanlaşmış durumdalar ve onlarla mükemmel oynuyorlar.

Ben kendi yağında kavrulan plat bir oyuncuyum. S76'da oynayabiliyorum ama Pharah'ta uzmanlaştım. Comp'ta %95 onunla oynuyorum ve S76'dan çok daha verimli kill/dmg sağlıyorum.

Not: Tracer'dan bahsetmemişsiniz ama tracer bu sezon damage olmasa da en iyi elimination istatistiğiyle öne çıkıyor:http://masteroverwatch.com/heroes/pc/global/mode/ranked

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 21 Mart 2017; 17:34:43 >

• türkiyede saatiyle orisa kaçta geliyor xocamlar
  • only mei oyuncusu olarak nerfleneceği günü bekliyorum. sadece bana mı op geliyor bu çar yahu çok güçlü
  • Baya ısınıyor bilgisayar oynarken. Yahu birde oyunu sanki yavaş buluyor gibi geliyor bana anlamadım gitti
  • Güncelleme geldi.

660MB.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtnei -- 21 Mart 2017; 21:6:47 >
  • plat vs grandmaster matchmaking

Overwatch [ANA KONU]

maç boyu dalga geçtiler plat noob bastion switch diye ama masterlık oynuyormuşum. +150 sr verdi

Overwatch [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofsayt Bozan Stoper -- 22 Mart 2017; 9:5:17 >

• Hocam dün qm de gordum sizi ne oynuyordunuz hatirlamiyorum mccree olabilir. Nickim Deista ana oynuyordum belki hatirlarsiniz
     Overwatch [ANA KONU]

Buda bizim arkadasin gm vs platı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Göze Kaçan Sigara Dumanı -- 22 Mart 2017; 9:56:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Göze Kaçan Sigara Dumanı

Hocam dün qm de gordum sizi ne oynuyordunuz hatirlamiyorum mccree olabilir. Nickim Deista ana oynuyordum belki hatirlarsiniz
     Overwatch [ANA KONU]

Buda bizim arkadasin gm vs platı

üst üste kazanınca oluyor onu anladım. şuan 12 maçtır kazanıyorum maç başı +150 sr veriyor rakipler master. bi maç yenilirsem streak bozulcak gene +20 sr'ye dönecek tahminim.

edit : 3400 sr'ye kadar devam etti üst üste 14 maç. sonra üst üste 5 maç kaybettim. tesadüf falan olamaz bu bilerek eşleştiriyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofsayt Bozan Stoper -- 22 Mart 2017; 13:11:34 >

• Matchmaking 'de sıkıntı var anlamadım bu işi nedir. Competitive 'de adam mı yok acaba. Kaybedince de 10-15 puan kayvettiriyor bu tür eşleşmelerde.
  • Ne güzel olmus be orisa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun sıkıyormu , kaç zamandır açmıyorum bile.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar oyunu ucuza alabileceğimiz bir yer var mı? 80 tl civarı?
  • Norse kullanıcısına yanıt
    Arjantin Amerika serverı üzerinden 80 liraya alınabiliyordu en son ama EU serverına girildigin ping problemi yaşayan arkadaşlar olmuş son durum ne bilmiyorum. Türkiyeden o fiyata çok zor. İndirim döneminde 30 euroya düşmüştü yan satıcılardada 105 liraydı o kısa dönemde ama bitti. Bliz benim bildiğim kolay kolay indirim yapmıyor en erken haziranda ucuzlar şuandada en uzun key satanlardan alınabilir onlarda 120 130a satıyor.

• Arjantin hesabıyla aldım hiç bir sorun yaşamıyorum , yaşamadım da. Oynayacağın sunucuyu EU seç , bas geç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: just one bad day

Arjantin Amerika serverı üzerinden 80 liraya alınabiliyordu en son ama EU serverına girildigin ping problemi yaşayan arkadaşlar olmuş son durum ne bilmiyorum. Türkiyeden o fiyata çok zor. İndirim döneminde 30 euroya düşmüştü yan satıcılardada 105 liraydı o kısa dönemde ama bitti. Bliz benim bildiğim kolay kolay indirim yapmıyor en erken haziranda ucuzlar şuandada en uzun key satanlardan alınabilir onlarda 120 130a satıyor.

Yanlış bilgi vermeyelim oyuna girerken eu seçersen ping problemi falan yaşamazsın. Onu yaşayanlar muhtemelen americas serverda unutmuştur girerken.
  • orisa kadar dondirik bir hero görmedim. hiç oynayasım gelmiyo.
  • 
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.