Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (202. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.258
Cevap
62
Favori
242.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sopayla kovalarlar seni burdan Ben de sorun yok yazdım, bağırdılar. Seni döverler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anahtar kelimeler "İstanbul" ve "Türk Telekom" arkadaşlar. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

Superonline kullanıyorum.

9 aydır Overwatch oynuyorum 1 kere bile ping sorunu olmadı.

Hatta AKK devredeyken arka planda Steam'den oyun indiriyorum 350 kb/s ile oyunda ping 50.

Bende süperonline kullanıyorum. Ping en fazla 50-60 gidip geliyor. Diğer oyunlarda da bir sıkıntı yaşanmadı. Sorun TTnet de anlaşılan.
  • DNS girdiyseniz kaldırın, benim girdi şimdi oyuna.
  • Nintendo. kullanıcısına yanıt
    izmirde de bi ton kişi oyuna giremiyo. benimkisi dün düzeldi.
  • Arjantin hesabı oluşturup battle.net uzerinden 80 tl ye overwatch almak mumkunmus, ban riski falan var mi acaba?
  • bende lag yok. hatta 30 ping eu serverinde oynayınca abd serverinde takılayım dedim. 80 pingle us serverinde oynuyorum. eu serveri ''noob,regroup,switch noob'' üzerinden dönüyor. adamlar 3 kelimeyle anlaşıyorlar. bide u mad? var o kadar.
  • bende min 60 ping oluyor eu serverlerinde arada ptr deniyorum 90 100 arası

vodafone fibernet
  • Allah bu oyunu aldığım günün belasını versin, bu kadar sinir bozucu bu kadar kötü matchmakingi olan bir oyun daha yok. Oyunda kazanmak o kadar zor ki bir maç kazanınca sanki futbol maçı kazanmış gibi seviniyosunuz, community zaten leş oğlu leş kimsenin salladığı yok, hele quick playde antreman yapayım falan demek imkansız herkes dps falan alıyor. Lolün quick matchine bakın herkes doğru düzgün takıma uygun karakterler alıyor genelde ranked olmasa dahi. Tiksiniyorum bu oyundan
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgay007

Allah bu oyunu aldığım günün belasını versin, bu kadar sinir bozucu bu kadar kötü matchmakingi olan bir oyun daha yok. Oyunda kazanmak o kadar zor ki bir maç kazanınca sanki futbol maçı kazanmış gibi seviniyosunuz, community zaten leş oğlu leş kimsenin salladığı yok, hele quick playde antreman yapayım falan demek imkansız herkes dps falan alıyor. Lolün quick matchine bakın herkes doğru düzgün takıma uygun karakterler alıyor genelde ranked olmasa dahi. Tiksiniyorum bu oyundan

Dun comp parcaladim kendimi yok arkadas soldier 5 gold aldim. Yok olmuyor bu oyunda comp oynaman icin gold ustu adamlar olucak silverde tk olup mac kazanmak zor. simdide huy oldu oyundan kaçıyorlar. Comp ciddi sinir bozuyor.

• Superonline fiber kullanıyorum, Kayseri 'deyim. Pingim sabit 60 ama daha önceleri 100-150 özellikle akşam saatlerinde sürekli zıplamalar yaşıyordum ta ki kablo çekene kadar. Wi-fi kullanıyorsanız malesef wi-fi teknolojisi kağıt üstündeki kadar gelişmiş değil, özellikle günümüzde çok fazla wi-fi cihazın olduğu ortamlarda sinyal kalitesi sorunları nedeniyle ping sıkıntısı yaşatıyordu. Kabloyu çektim, huzura erdim. Kota dolsa bile 60 ping sabit. Asla oynama yok.
  • tolgay007 kullanıcısına yanıt
    Blizzard bu sorunun farkında
    quick play diye adam maç satıyor
    Who Cares Its QP yazan 10larca kişi gördüm

o kişilerin no limit moduna aktarılması lazım

no limitte istersen 6 hanzo oynayın

• Kazanmak için oynuyosanız hiç qp oynayıp kanser etmeyin kendinizi.

Compta karşıda 3 tank olmasına rağmen değiştirmeyip oyun boyu bi boka yaramayan gerizekalı widowlar harici bi sorunum yok.

Ama oyun yükselmemi istemiyo gibime geliyo.

Kaybediyorum 20 gidiyo.kazaniyorum 23 geliyo. Bir daha kazaniyorum 7 felan veriyo. Zerre kadar emeğinin karsiligini vermiyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prowind -- 29 Aralık 2016; 16:38:53 >
  • Prowind kullanıcısına yanıt
    benim nefretim de 50 level hanzolara.
    bana da bir keresinde 4 sr verdi comp oynamayı bıraktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan-

quote:

Allah bu oyunu aldığım günün belasını versin, bu kadar sinir bozucu bu kadar kötü matchmakingi olan bir oyun daha yok. Oyunda kazanmak o kadar zor ki bir maç kazanınca sanki futbol maçı kazanmış gibi seviniyosunuz, community zaten leş oğlu leş kimsenin salladığı yok, hele quick playde antreman yapayım falan demek imkansız herkes dps falan alıyor. Lolün quick matchine bakın herkes doğru düzgün takıma uygun karakterler alıyor genelde ranked olmasa dahi. Tiksiniyorum bu oyundan

Dun comp parcaladim kendimi yok arkadas soldier 5 gold aldim. Yok olmuyor bu oyunda comp oynaman icin gold ustu adamlar olucak silverde tk olup mac kazanmak zor. simdide huy oldu oyundan kaçıyorlar. Comp ciddi sinir bozuyor.

Cidden iyi oynadığımı düşünüyorum ve öyle sadece atıyorum ben tank oynarım falan demiyorum genelde ne kalırsa onu oynayıp sürekli gold madalyaları topluyorum, ama yok resmen oyun istemiyor kazanmamı fişlenmiş gibi hissediyorum kendimi. Zaten sezon 3 yerleştirme maçlarında 8 win 1 draw 1 lose aldım ve 1700 sr a attı bu nasıl bir mantık hala kabullenemedim ben bronzlarla oynamak zorunda mıyım ya adamlar bırak iyi oynamayı saçma sapan takımın o anki yapısıyla alakası olmayan karakterler alıyor. Buradan yükselmek imkansız tek başına.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: volkan-

quote:

Cidden iyi oynadığımı düşünüyorum ve öyle sadece atıyorum ben tank oynarım falan demiyorum genelde ne kalırsa onu oynayıp sürekli gold madalyaları topluyorum, ama yok resmen oyun istemiyor kazanmamı fişlenmiş gibi hissediyorum kendimi. Zaten sezon 3 yerleştirme maçlarında 8 win 1 draw 1 lose aldım ve 1700 sr a attı bu nasıl bir mantık hala kabullenemedim ben bronzlarla oynamak zorunda mıyım ya adamlar bırak iyi oynamayı saçma sapan takımın o anki yapısıyla alakası olmayan karakterler alıyor. Buradan yükselmek imkansız tek başına.

Hayır değil.
    İyi attacker oynayamıyorsun demek ki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence bu konunun adı ağlama duvarı olsun.
  • Comp girdiğimde önce takımdakilerin seçmesini bekliyodum sonra ne lazımsa onu seçiyodum hep support veya tank kalıyodu bana. Baktım böyle olmuyo bende sürekli off-tank veya soldier falan alıyorum. Çünkü takımdakilere kalırsak çıkılmıyo. Goldlar yine idare ediyo ama takıma silver falan doluştumu zaten genelde troll oluyolar. Az önceki maçta mercy oynuyodum baktım takımda iş yok gittim Dva aldım. 42 elimination ve 3 goldla oyunu bitirdim kazandık geriye düştüğümüz maçı

Daha oyunun 1. dakikasında ''gg, team suck'' diyen tipler varki diycek bişey bile bulamıyorum onlara.
  • Gold Novayım ama iyiyim, 2K mmrım var ama iyiyim, Silver ligim ama iyiyim, 1700 sr var ama iyiyim. Klasikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

Bence bu konunun adı ağlama duvarı olsun.

Burda bosuna aglamiyoruzdun aksam comp ilk mac deli oldum kimse attack oynamiyor yeri kapmamiz lazim adam duvar arkasinda saklaniyor ikinci mac biraz adam gibi oynayinca aldik genede eslestirme adil deil.

• 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.