Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (201. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.259
Cevap
62
Favori
242.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu vpnlerin lagını seveyim ben 100 puan kaybettim ya. şimdi çık çıkabilirsen. tüm gecem sövmekle geçicek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prowind -- 26 Aralık 2016; 22:26:55 >
  • Bende de benzer sorun oldu. Birinde masaüstünde ki battle.net i tekrar yükledim oldu , diğerinde aynısını yaptım olmadı disk içindeki client ile girdim. Sonrasında hiç sorun olmadı. Süperonline benimki.
  • Beyler bu genji skin etkinliğinde beraber girebileceğim biri varmı 15 30 maç atar botlara karşı bitirirdik çabuk
  • Soldier fazla op degil mi sizcede? Daha gecen gün ilk defa oynayan arkadasimiza soldier'ı sectirdik adam 18 elimination aldi. Hatta sağ klikle füze atiliyor dememize ragmen unutmuş kullanmamis Ultiside ayni sekilde baya etkili. Millet reaper-mccree oynayacagina soldierla oynasa cidden daha etkili olur. Benimde en büyük sikintim attack veya defans karakterlerle bir türlü oynayamiyorum. Yani çok etkisiz kalıyorum. Tank oynamaya alistim diye heralde. Tankliktanda kasıt off tank görevi yapiyorum. Zarya ve Roadhog ile oynuyorum devamlı. Aslında kucuklugumden beri Cs 1.5 oynamaktan aim olayimi baya gelistirmisim yeni farkettim. Roadhog ile bi oyunda hook accuracy'im %80 nin altina inmiyor, zaten cektigimi birakmiyorum. Ama dedigim gibi diğer karakterlere alışamadım. Kendime bi çare bulmam lazım. Önerileriniz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaraziVKayra -- 27 Aralık 2016; 13:05:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Soldier şu an olması gerektiği gibi.

Ancak Blizz bir karakteri Bufflayıp diğerlerini es geçtiği için genelde o Buff yiyen karakter OP oluyor millet ağlıyor. Diğerlerini de birazcık ayarlasalar hiçbir sıkıntı kalmayacak.
  • Şuan en OP herolar

Pharah ve Roadhog

pharahın splash damageı aşırı yüksek

soldier pharahın counterı ancak pharah o kadar op oi soldierin vurma süresi geçmeden en fazla 3 atışta öldürüyor

roadhogun da hooku bilmem nerelerde adam çekiyor

beni bi keresinde nasıl bi glitch oluştuysa doğar doğmaz baseden çekti
  • LittleHawk kullanıcısına yanıt
    Bir de lagtan galiba, duvarın arkasına geçiyorum ben bazen hook atıyor. Saçmalığa bak. Zincirmi görünmez ip mi belli değil.
    Yeni oyun gerçi, çok var ayarlanacak şey bence. Hanzonun scatter arrow kesinlikle nerf yemeli. Pharah başlı başına bir sorun. Farklı farklı herolar oluşturacaz derken bence haksız rekabet var oyunda.
    Uçarak füze atan birine karşı neden aşağıdan taramalı tüfek kullanalım ? Uçak savar lazım bize Biraz daha bufflarlarsa pharah kafamıza nükleer indircek.

Edit: Hanzonun dragonu olsun rein'in fire strike olsun her bi şeyi emen d.va ? Hook atınca kancayı ememedi. Nasıl bir kancaymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaapS -- 27 Aralık 2016; 16:02:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Farahın gantırı dulbırakandır.Gerisi teferruat
  • quote:

Orijinalden alıntı: y0Se

Farahın gantırı dulbırakandır.Gerisi teferruat

Gitti canım türkçe.

• Justice Raainahhhh..

Arada maçıma denk geliyor Pro Widowlar adama 3 atış yapıp 3 kişi alıyor 5 sn içinde
  • Bu ping sorununun sadece bende olmadığını görmek güzel.Bir aydır var ve akşamları hep yükseliyor.Türk telekomdan başka bir sağlayıcıya geçsem düzelir mi ki?
  • Bu oyun çıldırdım ya. Pingim 200 den aşağı inmiyor anasını satayım.
    Irkçı şerefsizler bilerek yapmıyorlarsa bende insan değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KhaZiggs

Bu oyun çıldırdım ya. Pingim 200 den aşağı inmiyor anasını satayım.

Playstation da oynuyorum hiçbir sıkıntı yok bizim platformlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: LittleHawk

Bu arada şuan 3530 Master Oldum Alırım bi hayırlı olsun

KawaiiHawk#2279 eu

Ps4 te böyle oynayabilen adam yok denecek kadar az dualshocktan dolayı. Pc oyuncularını izliyorum adamlar sapık gibi oynuyorlar yoruluyorum izlerken

• defans bu oyunda daha avantajlı sanki. temple of anubis'de torb + symmetrası olan bi defansın kaybettiğini hatırlamıyorum.
  • tamamen team setup

eğer düşmanın counterını oynarsanız
    düşmanın hiç şansı yok

torb varsa rein alıcaksın
    symmetra varsa soldier pharah gibi uzaktan Yüksek damage vuran herolar ile önce turretleri sonra kendisini halledersiniz

mesela temple of anubiste kaç kere
    rein mercy bastion üçlüsüyle karşılaştım

sol taraftan görünmez olarak sombra ile girip reini hackledim team kill aldık

• quote:

Orijinalden alıntı: KhaZiggs

Bu oyun çıldırdım ya. Pingim 200 den aşağı inmiyor anasını satayım.

oo büyük resmi görmüşüz
    türk telekomda sıkıntı var şu an. istanbuldakilerin çoğu direk bağlanamıyor sen bari girmişin de ping olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Holmes

defans bu oyunda daha avantajlı sanki. temple of anubis'de torb + symmetrası olan bi defansın kaybettiğini hatırlamıyorum.

anubis hanamura ve volskaya maplerinin sıkıntısı o. rankedda berabere bitiyor çoğunlukla çünkü 2 tarafta 2. pointi alamıyor, onun dışında öyle ağır dengesizlik yok
    ve tabi symmetra + torbjorn de biraz sinir bozucu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nintendo. -- 28 Aralık 2016; 15:2:7 >
  • Superonline kullanıyorum.

9 aydır Overwatch oynuyorum 1 kere bile ping sorunu olmadı.

Hatta AKK devredeyken arka planda Steam'den oyun indiriyorum 350 kb/s ile oyunda ping 50.
  • 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.