Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (133. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.258
Cevap
62
Favori
242.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha level 17'yim sezona girmek için uğraşıyorum ..orada durumlar nasıl bilmiyorum ..bir rekabet vardır .yoksa quick match bir yere kadar..ama blizz bu oyunu bambaşka yerlere taşır ..
    Haftalık ödüllü görevler ,kupalar ,vs vs potansiyeli çok fazla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysfckr14

Bura overwatch bolumu guzel kardesim onun yeri bura degil
    Oyun pahali olabilir fakat o dedigin seyin yeri bura degil.

konuya yazanların %90'ı oyun alınır mı diye soruyor. fiyatı çok pahalı değer mi yazıyor. gayet yerinde bir öneri. oyuna 160 küsür lira para verip aldım diyede böyle yapılmaz ki
  • Arkadaşlar biri yardım edebilir mi ?

Oyunda social "O" açtığım zaman çözünürlükte problem yokmuş gibi duruyor, fakat mouse'u üzerine getirince herhangi birinin yazı yakından bakınca bulanıklaşıyor. Değişime uğruyor yani Nvidia dsr ile 2k yapınca çözünürlüğü düzeliyor öyle bir şey olmuyor. Biraz düşürünce de düzeliyor ama 1080p yapınca kodumun yazısında bir bulanıklık var. Ayrıca oyun açılırken yani " connection to server " kısmında iken sağ alttaki blizzard logosu da bulanık fakat alttaki copyright yazısı baya canlı. Oyunu açık betadan beri baştan indirmedim ondan mı ? Şuan indirmek istemiyorum baştan, yardım.
  • 160 degil 90 lira verdim ben bu oyuna ayrica adi ustunde OYUN zevk meselesi yani pahali diye guzel olsa bile yerden yere vurmak mantiksiz parasi alan alir oynar hu kadar basit.Bir oyun pahali diye kotu demek degildir bence

• şimdi benim kafama takılan ru serveri eu dan daha ucuz alsak ping sorunu olurmu hangisini almalıyız

birde aldıgımda büyük ihtimal kyk yurdunda oynayacagım ping sorunu ordada beni bulurmu
  • çok pahalıymış yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perey Jackson

şimdi benim kafama takılan ru serveri eu dan daha ucuz alsak ping sorunu olurmu hangisini almalıyız

birde aldıgımda büyük ihtimal kyk yurdunda oynayacagım ping sorunu ordada beni bulurmu

ru versiyonu veya eu veya amerika versiyonu pinge hiç bir etki etmez. oyuna girmeden önce region eu seçili zaten veya sen seçiyorsun zaten avrupa serverlarında oynuyorsun.

ping tabi yüksek olabilir sonuçta her oyun gibi bunda da iyi bağlantı istiyor. 90 ping alırsan iyidir bence ama 100 ve üzeri can sıkabilir.
  • competitive i çok kötü geliyor bana
  • Hile konusunda oyunda sıkıntı olacağını sanmıyorum. En azından örneğin CS:GO'daki gibi yoğun bir hile ile karşılaşmayız.
    Her yerde hile yapan var çocuk veya yetişkin fark etmiyor embesil yine embesil ama oyunun yüksek fiyatı ve Blizzard göz önüne alınınca hileyle çok karşı karşıya kalmayız.

Benim oyundan en büyük beklentim saf oyun dışında ekstra özelliklerin de diğer oyunlarla yarışır seviyede olması. Bazı şeyler çok ilkel şu an kullanıcı profilleri, oyun içi iletişim gibi.
    Örnek olarak Steam kadar geniş çaplı bir sistem tek bir oyun için yapılamaz belki ama en azından ona yakın şeyler olabilir. Şu anda oyun hem motor hem optimizasyon hem görsel olarak yeterince tatmin edici ama dediğim şeylerde eksik kalıyor ya da var olan şeylerde UX can çekişiyor. Clan, Guild tarzı bir yapı da olmalı.

Mesela rakiplerin profillerine bakma ekranı çok düzensiz. Social kısmı gereksiz büyük. Bu kısımlar tam ekran yerine in-game'de transparan olarak çıkabilir karşımıza. TAB'a basınca bile koskoca ekranı kaplıyor scoreboard. Bu da gereksiz.
    Çoğu oyun içi kısım tam ekran çıkıyor. Bu olay baştan yanlış bana göre.

Blizzard bu konularda oldukça başarılı normalde(WoW). İlerleyen zamanlarda umarım düzelir bunlar.

• Smite adlı oyunu yapan firma Paladin diye bir oyun yapmış bildiğiniz Overwhatch kopyası free oyun :)

• InsignAce kullanıcısına yanıt
    Çok kötü derken ,eğlenceli bir rekabet yok mu...? Ben daha level 17,im sezon için uğraşıyorum ..yoksa hep quick match hedefsiz ve sıkıcı olur.compatative için katlaniyorum quick match'e..

• furandor kullanıcısına yanıt
    Competitivede şu var bilmem belki düzeltmişlerdir ilk geldıgı hafta oynadım sonra nalet ettım şimdi roundlar var 2 2 kaldınız yazı tura atılıyor Def in allah oldugu mapte sana attack geliyor adamlar alıyor def pıcklerını mis gibi tutuyolar benım takıntım şuna yazı tura ne abi ? ben madem rekabetçiyim işimi şansa niye bırakıyorum bırak bılegımle rekabet edeyim sudden death diye bi saçmalık iiçine ediyor bi yazı turadan oynadıgın 20 dklık maç gidiyor bırak kendı şansımı kendım belirleyim belki düzeltilmştirde ilk hafta böyleydi quıck atıyoruz competitive competitive değil şans oyunu lotomu bu arkadaş öyle yani unlucky competitive ben 57 lvım hala quıck atıyorum competitivedede 46 felandım sanırımda rekabet var ama onca ugraşın sonunu bi yazı tura belirliyo o kötü
  • https://forum.donanimhaber.com/m_118349205//tm.htm#118349205 arkadaşlar aldıgım düşük fpsden dolayı satıyorum hesabı ilgilenen arkadaşlar ulaşabilir
  • Grup olarak oynayın Competitive.

Burada bir sürü arkadaş Battle Net accountu paylaşıyor. Ekleyin insan yemiyoruz. Kurun grubunuzu çağırın geliriz. Forumdakilerin çoğu Solo Comp atıyor boş yere sinir olmak için. Takım olarak oynayınca hem daha zevkli hem de daha rahat tepki verilebiliyor karşıdaki karakterlere.

Erwin#2908
  • bu watcher.gg neden güncelenmiyor kaç gündür eski istatistikleri gösteriyor
  • Oyunu aldım fakat matchmaking sistemi berbat 7 level adamın karşısına 91 76 levellık deneyimli adamları çıkarıyor.
    1 gün oynayıp iade ettim, randomlarla solo takılıp başarı elde etmek imkansız, takıma çok bağlı. Sürekli online 5-6 kişilik takımınız varsa alın yoksa değmez.
    En azından blizzard iade konusunda sıkıntı çıkarmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vain -- 12 Temmuz 2016; 5:47:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

Oyunu aldım fakat matchmaking sistemi berbat 7 level adamın karşısına 91 76 levellık deneyimli adamları çıkarıyor.
    1 gün oynayıp iade ettim, randomlarla solo takılıp başarı elde etmek imkansız, takıma çok bağlı. Sürekli online 5-6 kişilik takımınız varsa alın yoksa değmez.
    En azından blizzard iade konusunda sıkıntı çıkarmadı.

• Forumda sürüsüne bereket Battlelog hesabı var. En olmadı sizinkini paylaşsaydınız ekleyecek birileri elbet çıkardı.

Dün akşam 3 Türk + 2 Hollandalı + 1 Danimarkalı oynadık. Her maçı kazandık. 46'dan 51 puana çıktım.

Solo oyunda Quick Play oynanır daha da oynanmaz. Competitive geldiği için Quick Play'i takan az zaten.

Ayrıca tecrübe olayına takılanlar madem oyuna tam alışamadınız online'a girmeyin. Orada training diye bir bölüm var.
  • Selamlar;

Oyun release olduğundan beri oynuyorum,placement maçlardan sonra 61 olan rankım ne idiğü belirsiz insanlar yüzünden 40 seviyelerine kadar geriledi. Akıl sağlığımı kaybetmemek için ne yaptığını bilen,oyunun amacını kavramış kişilerle oynamak istiyorum. Aynı noktada buluşabileceğim kişiler için: BattleTag: Maravunta#2275
  • FPS türünü sevmiyorsanız asla satın almayın...
    ben hem deneme amaçlı hemde wow'dan sıkıldığım için satın aldım.
    fps sevmediğim için oyun bana fazla güzel görünmedi.

fakat FPS türü seviyorsanız satın alınabilir. oyuna çamur atmıyorum tabiki.
    ayrıca orta/üst seviye PC sistemi lazım bilginize.
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.