Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (135. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.259
Cevap
62
Favori
242.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dün d.va makineyi bıraktığı gibi patlayınca dedim bununla da oynamışlar, zenyatta da sürekli damage kart kazanmıştı. Maçlar zaten sırf ana, zenyatta, d.va arasında geçti. Ama bu değişiklikler iyi mi kötü mü emin olamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler no license found hatası alıyorum bunu nasıl çözebilirim ?
  • Mercy Reinhard arkasında Turretler olunca nasıl aşabiliriz bunları
  • Jackson Teller kullanıcısına yanıt
    Turret/Bastion beni en fazla 1 kere öldürebiliyor roundda o da çok sürpriz bir şekilde yakalanırsam. Onun dışında her türlü öldürürüm. Bu kadar sorun yaşayanlar tek heroya takılı kalıp değişmeyenler sanırım. Bastion mı var al Pharah çak uzaktan roketleri. Önünde Reinhardt mı var? Al Tracer Ultini doldur salla Bombanı. Yada Al Lucio bas hıza git Reinhardt'ı uçur takım arkadaşların halletsin Bastion'ı. Bastion'ı öldüremesi aslında çok kolay.

Turret ise daha da kolay karşıya koy tankı onu öldürene kadar yanında dursan da bir şey yapmıyor sana.

Geçen Hanamura'da takım olarak oynuyoruz 1:35 süre var ilk Obj kaptık kaptık kapamadık yenilicez. Herifler kurmuş Reinhardt+Bastion'ı girişe. Lucio'yla hızı bi verdim Reinhardt'ı bi uçurdum 30 sn kala kazandık oyunu.

PS konusuna yazmıştım buraya da ekleyeyim.

Lucio tam bir ilaç bu konuda.
    Pharah 2.sırada.
    Winston bazen işe yarıyor Reinhardt'ı oyalarsa.
    Reinhardt bir şekilde gidecek. Eğer Reinhardt'ı alt edemiyorsanız Tracer alıp Ultisi dolana kadar sağa sola koşturup Kalkandan geçip bombanızı aralarına atın tamamdır.

Şöyle bişey(Gerçi burada bastion yok ama)

• ranked maçlar ile ilgili eleştirilere hak veriyorum fakat kimse maçlardaki takım kompozisyonuna değinmemiş.
    tamam solo oyuncular ranked de kötü. fakat 4 man premade partyli maçlarda da yenildiğim oldu.

turnuva maçlarını izlerseniz Meta karakterleri ve takım combolarını görebilirsiniz.

takımlar 2 tank alıyor. reinhart yada Roadhog/Zarya
    2 support. kesin Mercy ve Lucio
    2 de atack aliyorlar. pharah yada reaper

genelde maçlar böyle. haritaya ve hücum/defans göre Winston pickleniyor
    bazen Tracer felan

fakat diğer herolar pek değişken değil...
    sonuç olarak takım uyumu en önemli unsur ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoRriZ -- 13 Temmuz 2016; 16:21:15 >
  • Ya bu rank sistemi tam olarak nasil isliyo 4 mac ust uste kazaniyorum rankim milim milim arttiyo 1 mac kaybediyorum komple 1 rank dusuyorum 45 e kadar dustum bu yuzden

• BoRriZ kullanıcısına yanıt
    Turnuvalarda artık tek hero şartı getirilmeye başlandı, mesela şu anda devam eden 100 bin dolarlık ESL Qualifiers'ta öyle.
  • tek hero şartı zaten hep olmalıydı çünkü diğer şekilde oyun laubali bir görünüme sahip oluyor.

mesela millet trollük yapmak için 5 winston alıp oradan oraya atlıyor dalga geçer gibi.

çok saçma yani hero lock kesinlikle olması lazım. gerçi mantıklı olan çoğu takım yani profesyoneller aynı herodan 2 tane almıyor ama public oyunlarda çok alınıyor. public oyunlarda işe yarayan çift veya 3lü aynı hero alımları maçı kazandırabiliyor çünkü counter pickleri yapılmıyor public random maçlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 13 Temmuz 2016; 17:56:13 >
  • Yalnız oynamaktan sıkılmaya başladım ekleyen olursa oynamak isterim Stormbringer#2449 59. seviyedeyim rankı 60 üstü olan arkadaşlarla competitivede oynayabiliriz quickplay için herkese açığım yaş 22
  • Tek başıma oynuyorum sürekli eklerseniz sevinirim arkadaşlar yokmu şöyle türk communityli ts adresi falan beraber quick play atalım ? ekleyin DopeSenpai#2354
  • InsignAce kullanıcısına yanıt
    o karının adını söyle ulan artık
  • Prowind kullanıcısına yanıt
    La ne diyon
  • Erwin kullanıcısına yanıt
    Şebnem Pharah(bayıldım bu espriye xd) Ana'nın kardeşi olabilir yada teyzesi
  • Ana süper olmuş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: InsignAce

Şebnem Pharah(bayıldım bu espriye xd) Ana'nın kardeşi olabilir yada teyzesi

Ana'nın kızı Pharah.

• O zaman Ow Knorr analı kızlı çorbasından çakma (:da:sd)
    hangisi sarısın olanmı siyah saçlı olan mı
  • Merhaba arkadaşlar play of the match videosu hazırladım. çok kısa 45 saniyelik bir video umarım beğenirsiniz.

https://youtu.be/6m6d4iu2Rz4
  • InsignAce kullanıcısına yanıt
    siyah
    abigail ratchford (p.starı değil) ^^
  • 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.