Şimdi Ara

Overwatch [ANA KONU] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8.258
Cevap
62
Favori
242.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tesekkur ederim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • catastrop kullanıcısına yanıt
    http://www.turkow.com/overwatch-beta-surumu-indirmek/

burada anlatılanları uygulayarak önceden indirebilirsiniz..ben indirdim bekliyorum..
  • Sağ olun indirmeye başladım.
  • Ticket attım G2a keyleri oyun çıkmadan 2 gün önceden göndereceğini söyledi .
  • Özgü® kullanıcısına yanıt
    Aynısını bana da söylediler de 2 gün geç yollamalarından korkuyorum.

O değil de 2 gün önceden yollarlarsa acaba ön sipariş sayılıp widow skini gelir mi ki? Muhtemelen sayılmaz ama işte umut fakirin ekmeği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yûiji -- 4 Mayıs 2016; 0:15:51 >
  • Yûiji kullanıcısına yanıt
    Widow skini sadece Battle.net dükkanına özeldir, onu almanın başka yolu yok.
  • Önceden giriş için eu key atabilecek varsa mesaj kutumu yeşillendirebilir, teşekkürler...
  • 5 gün boyunca sömüreceğim oyunu. Artık 1-2 sene sonra 30-40 tl ye düşerse alırız.
  • Extra beta keyi olan var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

Widow skini sadece Battle.net dükkanına özeldir, onu almanın başka yolu yok.

Collectors edition içindede mevcut o skin, artık verilmiyorsa seçenek olarak akıllarda kalsın.
  • herkese bu gece yarısı mı açılacak acaba oyun?
  • dun 18 den gece 00 a kadar oynadım hıc sıkmadı.bazen takımlarda supoort olmuyor ozman kaybetme rıskınız cok yuksek. bazen takımların 2 reaper 2 snıper dan olustugunu gordum boyle kazanamazsınız herhalde duzelır zamanla herkes heroları merak edıyor dogal.oyun cok eglencelı ve akıcı olmus.cekısmelı maclarda oluyor dun % 99 da kaybettık bolge ele gecırmeyı baya eglencelıydı.
    karakter olarak zarya bıraz kullanıssız ve gucsuz geldı bana yada ben oynama teknıgı tam cozemedım bılemıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spaceman81 -- 4 Mayıs 2016; 10:33:33 >
  • blizzarda la yapılan bır roportajda hosuma gıden ınsanların oyundaki objektıflerı dusunmelerını ıstedık KD yı degıl.ve kd olayını koymadık boylece kımse o noktayı alcagıma pusıyım kd mı yukseltıyım olayına gırmıcek ve oyuncular eglenmesıne bakıcak tarzı konusmuslardı yanlıs anlmadıysam bence cok ıyı bır fıkır.sadece ortalama olumunuz yazıyor
  • Zarya'nin can miktari diger tanklara gore az cana sahip gorunse dahi o canin 200 u kalkan yani eger damage yemeden durursaniz doluyor.Supporta ihtiyaciniz yok.E ve Shift ise attiginiz adama yada size o sure boyu koruma sagliyor ve o surede yenen damage sizin hasarinizi arttiriyor 60 civari oldugunda bir offence gibi zarar veriyor bide olmuyorsunuz.Q sunu aciklamaya gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • captainflint C kullanıcısına yanıt
    tesekkurler aksam deniyim gene
  • Türkiye saatiyle kaçta açılcak acaba bilen var mı?
  • .Smiley. kullanıcısına yanıt
    Yanlış bilmiyorsam bu gece saat 2'de üstat.
    Teşekkür ederim hocam indirdik bekliyoruz bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Smiley.

Teşekkür ederim hocam indirdik bekliyoruz bakalım

Valla akşam 8 gibi uyuyup gece 2 de kalkmayı planlamıyor değilim.
    Aynı şeyi düşünmüşüz Zaten 4 gün hakkım var kullanabildiğim kadar kullanayım kafasındayım şu an
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.