Şimdi Ara

Overkill’s The Walking Dead için 22 Dakikalık Oynanış Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Polygon, dört kişilik co-op multiplayer first-person shooter oyunu Overkill’s The Walking Dead için 22 dakika uzunluğunda bir oynanış videosu paylaştı.

OVERKILL's The Walking Dead, ölülerin yanı sıra yaşayanlarla savaştığınız dört oyunculu co-op birinci şahıs nişancı aksiyon oyunudur. Walking Dead Evreni'nde geçen oyunda siz ve grubunuz kıyamet sonra Washington D.C. şehrinde hayatta kalmaya çalışacaksınız.

Aidan, Heather, Maya ve Grant sağlam bir ekip oluşturur. Her karakterin kendi yetenek ağacı, takım rolü, oyun stili ve arka plan hikayesi bulunmaktadır. Artık hepsinin ortak bir amacı var ve bu amaçta hayatta kalmak ve ekip çalışması çok büyük bir önem taşıyor.

Aksiyonu dolu dolu yaşayacaksınız: Düşmanlarınızı dikkatlice yakından saldırılarla yenin veya tabancaları çıkarın. Hiçbir şey kesin değil, doğaçlama yapabilmelisiniz. Aylak sürüsü her yerde karşınıza çıkabileceğinden adımlarınıza dikkat edin.

Overkill’s The Walking Dead 6 Kasım'da Kuzey ve Güney Amerika'da; 8 Kasım'da Avrupa ve dünyanın geri kalanında PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• 10 dolarlık oyun sınıfında
  • Bildiğin Left 4 Dead 3 olmuş (tabi daha hantal hali) 20-30 dolarlık oyunlar gibi kalkıp 60 dolar isterlerse yüzsüzlük olur.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Overkill'e güvenmemekle haklıymışım.
  • Beklentilerimin oldukça altında gözüküyor
  • Dying Light gibi bir oyunu oynayınca şu oyunun animasyon ve dinamiklerini görmek fazlasıyla hayal kırıklığı yaşattı.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Cok vasat bir oyun

• Pek kötüymüş. Pala ile bildiğin havayı dövüyor, nasıl bir animasyon, nasıl bir hitbox'dır o... Nedense bu diziden veya filmden oyun olan yapımlar çok kötü oluyor. Hollywood lobisi oyun işinden hiç anlamıyor; para yabancıya gitmesin diye iş bilmeyen eşe-dosta iş yaptırıyorlar heralde. Aynı şekilde oyundan dizi-film olan yapımlar da pek cıvık oluyor.

• Harbiden o nasıl pala sallamak öyle, sanırsın rüzgarıyla dövüyor zombileri, hiç mi Dead İsland veya Dying Light'a az bakalım demediniz arkadaş. Karakter tanıtım trailerları benimde beklentimi epey bir yükseltmişti, ama şuan daha bi aşağılarda tutmaya karar verdim.
  • Ağır çöp gözüküyor 50₺ etmez
  • Dying light dan sonra, bu turde ustune oyun yapmak cok cok zorken o seviyeden gectim,herhangi bir kalite seviyesinin yanindan gecemeyen bu oyunu tanimlayabilecek sifat icat edilmedi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2009'da çıkan left 4 dead 2 daha güzeldi.

• 10 yıl önce çıkaydı güzel oyun olurmuş :)
  • Bilmiyorum ama sanki çok mu erken fikrimizi söylüyoruz?
  • Arkadaşlar ilginizi çekerim aksiyonu dolu dolu yaşayacaksınız. :)

• atanamamış l4d3
  • Silah ve melee oynanışı olarak başarısız geldiği için L4D'i geçtim de... Özellikle melee savaşında çıtayı yükselten Dying Light'tan sonra bu...
  • Oynanış videosu yayımlamasaydı daha iyi satış yaparlardı. Resmen çöp sanki kuk torbasına vuruyor pala ile..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.