Şimdi Ara

Overcooked Türkçe Yama (%100 Tamamlandı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
2.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yamayı uygulamak için

.zip dosyasından çıkan iki .assets dosyasını da oyunun kurulu olduğu" Overcooked\Overcooked_Data\ "klasörü içine kopyalayın ve değiştirin

Oyun içinde dil ayarlarından Türkçe yi seçmeyi unutmayın!

Eğer yamayı kullanmak istemezseniz sıkıntı yok dil ayarlarından İngilizce'yi tekrar seçebilirsiniz.

Not: Overcooked oyunu overclock yapılmış bilgisayarlarda donma sorunu yapabiliyor. Eğer bu sorunu yaşarsanız tek çare (bence) overclock profilinizi kaydedin,

kapatın ve oynayın. Daha sonra isterseniz tekrar overclock profilinizi yüklersiniz.

Bu kadar! İyi eğlenceler

Bu arada bu benim ilk çevirim :) Yorumlarınızı bekliyorum, herhangi bir sorun yaşarsanız buraya yazabilirsiniz.

Çeviri: SmileisCharity

Zip şifresi: smileischarity

İndirme linki:https://www.mediafire.com/file/zm5qgmila1iaoeg/OvercookedTRYama(SmileisCharity).zip/file

Oyun Görselleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SmileisCharity -- 22 Nisan 2021; 21:21:5 >

• Elinize sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eline sağlık

• Öncelikle eline, emeğine sağlık başkan. Teşekkürler..

Başkan https://store.steampowered.com/app/728880/Overcooked_2/ bunu da çeviricek misin ?

• Elinize sağlık.

• yama oyunu bozuyor güncelleme gelicekmi

• Lütfen yamayı güncelleyin, çünkü Steam sürümünde yama yapıldığı taktirde oyun açılmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @SmileisCharity Yamayı lütfen güncelleyin, oyunu Türkçe yamasız oynamak istemiyorum. Yama oyunu bozuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İbrain -- 29 Eylül 2023; 20:4:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.