Şimdi Ara

Overcooked 2 Türkçe Yama //Tamamlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
2
Favori
7.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, sonunda overcooked 2 için uğraştığım türkçe yamayı tamamlamayı başardım. Tahminen 90 95% civarında oyununuzu türkçeye çeviriyor. Üzerinde çalışmaya devam ediyorum. Unity motoru yapısı itibari ile paket dosyayı paylaşıyorum ileri versiyonlarda sıkıntı çıkarabilir. Benim tavsiye eski sürümde oyunun hikaye modunu bitirin. Yeni sürümleride tabiki paylaşmaya devam edeceğim.
    İndirmek için; https://github.com/icetinturkey/overcooked2turkish

Farklı projeler ve karşılaştığınız sorunlar için benimle irtibata geçmekten çekinmeyin.

• merhaba yıl 2021 oldu geçerli mi türkçe yama

• 2021 de yamaların denenmesi mi yasak?

• epic de denedim çalışmıyor

• erenbb34 kullanıcısına yanıt

Keşke böyle "çalışmıyor" yazıp basıp gidene kadar bana elinizde ki dosyaları ve karşılaştığınız sorunu daha detaylı biçimde özelden paylaşsanız. Bu yama kullanıcılar sayesinde 2018'den bugünlere kadar geldi.

Herneyse yeni epic store dosyalarını birşekilde buldum ve oyunun steam versiyonuna göre dosyalarının farklı olduğunu farkettim. Bu yüzden yamayı steam ve epic olarak iki farklı sürüme ayırdım. Oyununuz hangi platformda yayınlanmışsa o yamayı indirip kurarsanız sorun yaşamazsınız.

İyi oyunlar.

• Overcooked 2 Türkçe Yama //Tamamlandı

bende böyle oldu sebebi nedir ?(epic)

• brrktrrk B kullanıcısına yanıt

Epic'e steam yamasını atına böyle oluyor. Şunu indirmeniz lazım;

https://github.com/icetinturkey/overcooked2turkish/blob/master/TurkceYama-EpicStore.zip

Yok ben zaten bunu indirmiştim steam sürümünü değil diyorsanız bana orjinal sharedasset dosyasınızı özelden yollayın bi inceleyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: oKsyqeN

Keşke böyle "çalışmıyor" yazıp basıp gidene kadar bana elinizde ki dosyaları ve karşılaştığınız sorunu daha detaylı biçimde özelden paylaşsanız. Bu yama kullanıcılar sayesinde 2018'den bugünlere kadar geldi.

Herneyse yeni epic store dosyalarını birşekilde buldum ve oyunun steam versiyonuna göre dosyalarının farklı olduğunu farkettim. Bu yüzden yamayı steam ve epic olarak iki farklı sürüme ayırdım. Oyununuz hangi platformda yayınlanmışsa o yamayı indirip kurarsanız sorun yaşamazsınız.

İyi oyunlar.

özür dilerim bir dahakine dikkat ederim

• merhabalar oyun epic oyunuyorum yamayı kurunca oyun toptan hiç açılmıyor ne yapabilirim

• ALPHA.6638 A kullanıcısına yanıt

Merhabalar, epic versiyondaki açılmama hatası bugün düzeltildi. Githubdan tekrar kurarak oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

• Teşekkür ederim geri dönüş ve ugraşınız için yama güzel olmuş bu arada elinize emeginize saglık

• Hocam merhabalar. yamanın steam versiyonu çalışmıyor. oyuna girince herşey ingilizce.

• sadasd12523 S kullanıcısına yanıt

Düzeltildi, geri bildirim için teşekkürler. Overcooked 2 Türkçe Yama //Tamamlandı 

• Merhabalar hocam. Epic versiyonunda oyun açılmıyor. Steam versiyonunda ise üstteki bir arkadaş görsel paylaşmış, o şekilde görünüyor yazılar. Çözüm öneriniz var mıdır?

• adamavsar A kullanıcısına yanıt

Steam versiyonunu kontrol ettim bir sorun yok , hem yamanın hemde oyunun son versiyon olduğundan emin olun.

Epic versiyonunun açılmama sorunu düzeltildi.

Geri bildirim için teşekkürler.

• xbox game pass'ten aldım oyunu yamayı atsam olur mu acaba dosyalarıma

• quote:

Orijinalden alıntı: PrensesAhmet

xbox game pass'ten aldım oyunu yamayı atsam olur mu acaba dosyalarıma

Xbox game pass ile oynayanlar için Microsoft Store versiyonu repo'ya eklendi. İyi oyunlar.

• Xbox versiyonunun sanırım güncellenmesi lazım. Yamayı yapınca oyun açılmıyor Overcooked 2 Türkçe Yama //Tamamlandı 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.