Şimdi Ara

Outrun ve Sega diğer yarış oyunları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Araba yarışı denilince akla ne gelir?Simulasyon mu arcade mi?Her daim burnout serisi en keyif aldığım oyun olmuştur.Arcade'dir çünkü.Simulasyonların çoğunu oynasam da bayar beni.Dirt rally 2.0 harika grafiklere sahip olsa da oyunda beni bağlayan bir durum yok.

Outrun sega'nın zaman kısıtlamalı arcade oyunudur.Bonusları yaptıkça yanımızdaki sarışın abla aşka gelir bize kalpleriyle ek puan kazandırır.Üçgen harita yapısına sahip olan oyun her farklı seçenekte farklı yol sunar size.Bu da oyunun oynanabilirliğini artırır.Keyiflidir oynaması, müzikleri tadımlık kıvamındadır.Öyle arcade'dir ki "ben sega oyunuyum" diye bas bas bağırır resmen

Need for speed heat diye bir şey çıkmış.Bu nfs serisi EA'dan çektiğini başka kimseden çekmedi heralde.Seriyi sonlandırmıyorlarda öldürmekten beter ettiler.Ps1 dönemindeki nfs4 high stakes en güzel nfs oyunuydu.Gerçekçilik kaygısı yoktu, parkurlar arabalar müzikler intro her şeyiyle müthiş bir oyundu.

Bu güzel seri bizi Underground 1 ve 2 efsanesiyle terk ettiler.Çoğu insan most wanted'i beğendi ama benim sevmediğim oyunlardan biriydi.Çünkü gerçekçilik gelmişti artık.Nfs senin işin simulasyon değil maalesef.

Forza bile bir simulasyon bir arcade çıkıyor.Forza 3 şahanedir 4 onun kopyasıdır.

Bonus:

Burnout ile ilgili ayrı başlık açacağım bahsetmek istediğim çok şey var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-72F89107A -- 27 Ocak 2020; 10:25:35 >

• Şunları da severdim:

-----

Lotus: The Ultimate Challenge

-----

The Cycles (GPC)

-----

Destruction Derby 2

-----

Need For Speed II

-----

Test Drive 4

-----

Test Drive 5

-----

Road Rash 3D

-----

SEGA Rally Championship

-----

Manx TT Superbike

-----

Grand Prix Circuit

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Nfs2, lotus efsane oyunlar, destruction derby'de güzelmiş.
  • Sega'nın 90'lara damga vuran efsane arcade hardware'i olan Model 3'ün birbirinden güzel racing oyunları Daytona Usa 2,Sega Rally 2,Scud Race,Dirt Devils gibi nadide örnekler unutulmaz.

Sadece racing değil diğer türlerde de özel işler çıkaran nadide ve yüksek maliyetli bir proje idi.Motorola-Nec-Yamaha-Mitsubishi-Lockheed Martin-PowerVr gibi pekçok el vardı mimarisinde.

• faho kullanıcısına yanıt
    Daytona USA gerçekten çok güzeldi. Sega Saturn’e çok değişik oyunlar çıktı. Exclusive olayının hakkını verdiler. Her oyunu kendine hastı. Last Bronx, Virtua Cop, Sonic, Sega Worldwide Soccer, Daytona USA, Sega Rally, Manx TT Superbike, Virtua Fighter gibi nice güzel oyunlar çıktı. Özel oyunlar açısından gayet başarılıydılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet içten yazılmış iyi bir inceleme bende vehicular combat örnekleri ekleyeyim.model 3 emulatorunu öneririm.daytona usa in dreamcast vesiyonunda bir oyunda görebileceginiz en güçlü motorlu aracları yönetirsiniz.arabayı yolda tutmak zor iştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 27 Ocak 2020; 20:2:56 >

• Motorstorm, her zaman oynamak isteyipte bir türlü oynamak nasip olmayan oyun.
  • pspsexer kullanıcısına yanıt
    En güzel oyunu unutmuşsunuz. Vigilante 8 2nd Offense Vehicular Combat oyunlarında mihenk taşıdır.
  • herkes unutmussunuz unutmussunuz yazıyor unuttugum falan yok..hangisini begeniyorsam onu koyuyorum belirli sayıda konuyor her konuya 10 video eklesek ne olur karmasadan baska bir sey degil...motorstorm apocalypse i oynamayan bir kişi ben bu tur oyunları oynadım demesin...vigilante iyidirde bu tur için biraz fazla eskidi.ben giden fuzenin binaları tuğla tuğla yıkmasını seviyorum..

sizde sunları unutmuşsunuz.

artı fallout 2 artı blur artı f zero artı wipeout artı speed racer artı tonla daha onlarıda siz koyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 1 Şubat 2020; 19:48:31 >

• Hoş geldiniz arkadaşlar bende casio gamewatch kol saati atari oyunu ve Amiga 500 Lotus oyunu çok seviyorum

Lotus 2 oyun müziğini hala son ses dinliyorum

• Pek araba yarisi tercih etmiyorum ama Flatout ve flatout 2 bi de yukarda bahsedilen crash nitro kart benim favori yarış oyunlarımdır.

• Sega Genesis'in bildiğim tek full 3D yarış oyunu Virtua Racing.

Race Drivin de var da onu adamdan saymıyorum. SNES kadar olmasa da fps'si berbattı.

• Forza Horizon 3 şuan favorim microsoft store üzerinden pc için satın aldım oyun güzel. Ama Sega outrun efsanemdir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.