Şimdi Ara

OUTRİDERS indirip oynayanların yorumlarını alalım (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
0
Favori
11.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Toplam 20 adet o,

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • T14 e geldim ve oyun yavaş yavaş bırak artık beni diyor. Sıkılmaktan değil yanlış anlaşılmasın, oynamaya bir başlıyorsun 3 saat nasıl geçti anlamıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: jarkaman

T14 e geldim ve oyun yavaş yavaş bırak artık beni diyor. Sıkılmaktan değil yanlış anlaşılmasın, oynamaya bir başlıyorsun 3 saat nasıl geçti anlamıyorsun.
    Bende dun anomalide tier 15 i bitirdim. Second extinction takiliriz

• Tacsizkral05 kullanıcısına yanıt
    Yanlış yazmışım, oyun sonundaki yeri T14 e getirdim ...

• quote:

Yanlış yazmışım, oyun sonundaki yeri T14 e getirdim ...

• quote:

T14 e geldim ve oyun yavaş yavaş bırak artık beni diyor. Sıkılmaktan değil yanlış anlaşılmasın, oynamaya bir başlıyorsun 3 saat nasıl geçti anlamıyorsun.
    Toplamda 8 tane ozelsilah dusurdum hepsibirbirinden guzel. 10k uzeri kiyafet felan aldim, ama oyunun silahlarini cokbegendim, secon extection bugun gamepassa gelecek

Hiç bakmadım ama o nedir ;) eklenti deme sakın ;)

• quote:

Hiç bakmadım ama o nedir ;) eklenti deme sakın ;)
    https://www.youtube.com/watch?v=br9L5C66GTU&feature=youtu.be
    Coop guzel olur diye tahmin ediyorum.

Hımm neden olmasın

Bir yandan da apex e tekrar başlayayım diyordum;) outriders sayesinde dolu dolu mermi atma hevesimi aldım ;) tekrar ince işçiliğe dönmek lazım.

• acikcasi bu oyunu tam fiyat verip satin alsaydim uzulurdum...

oyun cok dar alana sıkısmıs hissi veriyor, o dar yolda git, gelenleri temizle...

evet kafa dagitmalik oynatiyor ama buda tamamen tek duzeliginden kaynakli bence..

AAA gorunumlu ici gercekten bos bir oyun...

• evs4evs kullanıcısına yanıt
    Aslında o kadar da boş değil destiny dediğimiz oyunun ilk çıktığı zamanlardaki halinden sadece pvp si eksik, tahminimce ek paketlerde raid vs. gelecektir. Bu kadar grafiği ve altyapıyı bu kadar saat için yapmamışlardır.

• quote:

Aslında o kadar da boş değil destiny dediğimiz oyunun ilk çıktığı zamanlardaki halinden sadece pvp si eksik, tahminimce ek paketlerde raid vs. gelecektir. Bu kadar grafiği ve altyapıyı bu kadar saat için yapmamışlardır.
    Werminte 2, zomby army 4, outriders olsun bu oyunlarda takim oyunu yanindaki arkadaslarini kurtarmak, zorluklari beraber asmak beni heyacanlandiyor o yuzden bu tur oyunlari seviyorum

• Ben oyunu cok begendim tek başıma oynuyorum, bazı görevleri ölmeye ramak kala bitiriyorum fena heyecan dalgası oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

acikcasi bu oyunu tam fiyat verip satin alsaydim uzulurdum...

oyun cok dar alana sıkısmıs hissi veriyor, o dar yolda git, gelenleri temizle...

evet kafa dagitmalik oynatiyor ama buda tamamen tek duzeliginden kaynakli bence..

AAA gorunumlu ici gercekten bos bir oyun...

Spoiler içerebilir!

Hikâyesi merak uyandırıcı ve oyuna güzel yedirmişler, sunumu hoş, hep merakı canlı tutuyor. Lore kısmında da ilerledikçe Dünya'da neler oldu da bu gezegene geldiler. Nasıl geldiler ne ettiler, ilk geldiklerinde neler oldu, anomaly nedir ne değildir, insanlar gelmeden önceki medeniyete ne oldu vs derken merak ettiriyor + çoğu karakterin de fena sayılmayacak hikayesi var gene characters kısmından okunabiliyor. Bilmiyorum beni hikayesi sardı (daha tam bitmedi) ama oynanış kısmı nereye kadar sarar bilmiyorum. Division 2'yi 120 saat falan oynayabilmiştim mesela.

Yani 'içi boş bir oyun' söylemine katılmıyorum. Çünkü arkasında hem sunum olarak hem de hikâye olarak fena olmayan bir yapı var. Oynanış olarak kötü derseniz anlarım. Ha bunlar belki de ben uzayda geçen hikayeleri çok sevdiğim için bana öyle geliyor da olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 28 Nisan 2021; 17:42:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

Spoiler içerebilir!

Hikâyesi merak uyandırıcı ve oyuna güzel yedirmişler, sunumu hoş, hep merakı canlı tutuyor. Lore kısmında da ilerledikçe Dünya'da neler oldu da bu gezegene geldiler. Nasıl geldiler ne ettiler, ilk geldiklerinde neler oldu, anomaly nedir ne değildir, insanlar gelmeden önceki medeniyete ne oldu vs derken merak ettiriyor + çoğu karakterin de fena sayılmayacak hikayesi var gene characters kısmından okunabiliyor. Bilmiyorum beni hikayesi sardı (daha tam bitmedi) ama oynanış kısmı nereye kadar sarar bilmiyorum. Division 2'yi 120 saat falan oynayabilmiştim mesela.

Yani 'içi boş bir oyun' söylemine katılmıyorum. Çünkü arkasında hem sunum olarak hem de hikâye olarak fena olmayan bir yapı var. Oynanış olarak kötü derseniz anlarım. Ha bunlar belki de ben uzayda geçen hikayeleri çok sevdiğim için bana öyle geliyor da olabilir.

Alıntıları Göster

hocam haklisiniz, hikaye, sunum, merak vs...bunlar belkide kabul edilir/iyi seviyede.

fakat en nihayetinde bu bir "oyun" ve bir cok baska oyunla kiyaslandiginda tek duzelik, kisitli hissi, kendini tekrar etme gibi durumlar oldukca fazla...

oyunu bende oynuyorum fakat full fiyatini hakeden bir yapim olmadigini dusunuyorum...

• evs4evs kullanıcısına yanıt
    Şahsen aynı haritayı bize bir terstennbir düzden oynatan destinyi bile 1000 saat civarları oynamıştık ama o ilklerden biriydi, ben güzel ek paketler geleceğini düşünüyorum ama bekleyip göreceğiz. Arkadaşında dediği gibi oyun üzerinde ciddi bir emek var bunu böyle bırakmak ayıp olur ;)
    Benim oyunda tek alışamadım şey, build ve modların aşırı etkili olması. Daha skill haritasının ortasından hem ondan hem bundan çalışan görmedim;) ek pakette tek geçen yaratıklar bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jarkaman -- 30 Nisan 2021; 6:36:30 >
  • jarkaman J kullanıcısına yanıt

Hocam her şeyde haklısın da soloda da trioda da aynı süreyi istemesi expeditionlarda, aynı sayıda ve zorlukta moblar yollaması, scaling olayının berbat olması, saçma sapan kamyon ve fast travel mekanikleri vs... Daha onlarca sayarım. Bu oyunun Division 2 den öğrenmesi gereken çok şey var. Ayrıca crossplay neyine bunların yürümeden koşmak gibi bir şey. Xboxtan 2 3 kişi toplanıp düzgün bir oyun bile oynayamadık henüz. Solo oynuyoruz okey ama onda da solo oynadığım için ekstra bir ödüllendirme yok. 40 saat olmuş oyun sürem bu çöpe fazla bile diyerek sildim geçtim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wessaur. kullanıcısına yanıt
    Hocam kişi sayısına göre can ve yan düşman sayısı değişiyor ama diğer dediklerinde kesinlikle haklısın

• Bu arada kıyafetlerim level 49 oldu ama t15 yapmadan 50 olmuyor ve şu an iki kişi t13 lerde bile çok zorlanıyorum. Set vs. eksik anamoli oynuyorum. Varmı bir babayiğit varmı ben sana t15 i yapabilirim diyen ;)

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.