Şimdi Ara

OUTRİDERS indirip oynayanların yorumlarını alalım (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
0
Favori
11.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En son eklenen expandition modunda efsane silahlar veriyor 1600 damageden 8500 damegeli silaha yukselttim modda guzel olmus bu moda yine guncelleme gelir. Lakin acemi arkadaslarla bu modu gecmek zor onuda ekleyeyim🤪
    Eklerseniz zomby army 4 ve outriders coop oynayabiliriz xbox id: YINYANG3647

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tacsizkral05 -- 22 Nisan 2021; 10:12:30 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Uzayda geçen konular hep ilgimi çekiyor. Bunun hikayesi de sardı, merak ede ede oynuyorum. Tier 6'yım daha... hikayeyi bitirdikten sonra buradan birilerini bulup oynamak şart gibiOUTRİDERS indirip oynayanların yorumlarını alalım 

• Nvidia Shield Pro da geforce now pre üyeliğim ile demosunu bitirdim, oyun güzel gamepad ilede güzel oynanıyor. Destiny tadında biraz. tam sürümü ucuzlarsa alabilirm ileride.

• Discord sunucumuz hızla büyümeye devam ediyor sizlerde tanışıp oyunlar oynayıp sohbet edebileceğiniz eğlenceli keyifli vakitler geçirebileceğiniz discord sunucumuza davetlisiniz özellikle forza gta 5 Sea of thieves gibi öne çıkan oyunlarda oyun arkadaşı bulabileceğiniz bir ortam genel olarak tüm oyunlarımız mevcut bildiğiniz üzere Sea of thieves ekipçe oynandığında aşırı zevkli olan oyunlardan biri Sea of thieves için filolar oluşturmayı düşünüyoruz sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız filo dediğimiz 5 gemi aynı Server a girip oyun oynamak bilenleriniz vardır böyle birşey mümkündür sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız iyi oyunlar desteğiniz için teşekkürler 160 kişilik bir aile olduk
    Xbox Türkiye discord server 👇🎮🎧🟢⛵️eksilerimiz artılarımızı öneriler kısmında söylemeyi unutmayın !eksiklerimiz ve kusurlarımız olabilir 😉

https://discord.com/invite/STTXmvQ8Y5

• End game sonrası anamoliyi deneyeyim dedim, oyun tamamen başka birşey oldu ;)

• Campain bitti, sonrasında yeni zorlukta bölge kuşatma tarzı yerler açıldı. Nedendir bilmem en başından en sonuna kadar hep bir soğukluk vardı oyunun içersinden yansıyan. Oyundan atmaları, yoğunca yaşadığımız lag sorunlarını bahsetmiyorum. Daha çok sanki farklı farklı oyunlardan birşeyler kopyalanmışcasınaydı.
    Xbox series s de klavye mouse bağlayıp oynayabildim yine de ısınamadım oyuna.
    Mesela oyundan çıkıp destiny 2 ye giriyorum , ohh be dünya varmış diyorum.
    60fps var 60fps var. Stabillik var stabillik var. Tabi kıyaslama yaptığım oyunların biri çok eski diğeri daha yeni çıktı oda var. Duyduğuma göre güncelleme de almayacak, Duruma belki olabilir dlc falan bakarız bişeyler demişler. Net değil yani.
  • demosunu oynamıştım hoşuma gitmişti. tam sürüm çıktıktan sonra biraz bekledim. zaten server problemleri vs. hep sağada solda okumuştum. geçen gün dayanamadım aldım çünkü oynayacak başka oyun yok.

şuan tier 5 sanırım level 22 civarıyım. trickster açmıştım demoda yine onunla devam ettim. şimdilik güzel gidiyor sıkılmadım. hikayeye baya önem vermişler. belki de beklentimi düşük tuttuğum için olabilir.

şöyle bir sıkıntım var, oyunu normalde 100 üzeri fps ile oynuyorum ama bazen oyun birden 60fps ye kitliyor kendini. ESC yapıp tekrar dönünce düzeliyor. Ama bazen tam çatışmanın ortasında olduğu için çok can sıkıyor. Böyle bir problem yaşayan var mı? Çözümü nedir bulamadım. Saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: jarkaman

End game sonrası anamoliyi deneyeyim dedim, oyun tamamen başka birşey oldu ;)
    Haklisin aynisni bende yaptim. Yalniz anomalide altin veriyor tier vermiyor bende hikayede tier alicagima anomalide 75k lik ozel silahlar, 2500 lik zirh aldim ama class tierlerim az oldu. Silahlar zihlar hic isime yaramadi. Millet 123,000 damage aldi bende 23,000 damage aldim, bir rezil oldum kicked mi dersin , milletten yardim beklemek mi dersin

• Tacsizkral05 kullanıcısına yanıt
    Neden az kaldığını anlamadım .
    Kıyafet ve skill ağacını ona göre ayarladıysan iyi vurman lazım
    Ben pyro oynuyorum ve gayette memnunum

• quote:

Neden az kaldığını anlamadım .
    Kıyafet ve skill ağacını ona göre ayarladıysan iyi vurman lazım
    Ben pyro oynuyorum ve gayette memnunum
    Ben oyunu easy de bitirdim.
    Tierleri nasil cogaltabilirim, heralde hikaye mdunu yeniden oynamaliyim,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tacsizkral05 -- 26 Nisan 2021; 9:34:23 >
    Hangi tierlerden bahsediyorsun? Hikayemi oyun sonrası girdiğin exp. mi ?

• Ciclista kullanıcısına yanıt

Türü biraz farklı olsada hikaye olarak benzer olan mass effect andromeda'yı da öneririm.

Oyun hikayesi deki tierle oyun sonrası girdiğin exp. Deki tierler birbiri ile çok alakalı değil.
    Anamoli powerin kaç larda şu an ?

• quote:

Hangi tierlerden bahsediyorsun? Hikayemi oyun sonrası girdiğin exp. mi ?
    Hocam classlari isararetlemek icin kullanilanlardan bahsediyorum

Bunlardan bahsediyorsan bunların tier ile alakası yok bildiğim kadarı ile, level aldıkça geliyor OUTRİDERS indirip oynayanların yorumlarını alalım

• quote:

Bunlardan bahsediyorsan bunların tier ile alakası yok bildiğim kadarı ile, level aldıkça geliyor
    Evet dostum, bunlardan bahsediyorum bunlari yuklsetmem lazim, yoksa silah ve kalkanim guclu

Bu levelle alakalı değil mi? Toplam 20 tane oluyor zaten

• quote:

Bu levelle alakalı değil mi? Toplam 20 tane oluyor zaten
    Toplamda benimde 18 tane, ama 20 tanenin fazla alinip alinmadigini bilmiyorum

Olay birazda onların defansından çok hangi özelliklerde ve hangi modların takılı olduğu ile alakalı.

Anamoli oynuyorsan
    Her kıyafetinde
    Anamoli power ve statüs power olmalı
    3. Özellik couldown yada skill lech gibi bir özellik vardı bunlar olmalı.

+ Clasında hangi skilleri kullanıyorsan elbiselerde onları güçlendiren modlar takılı olmalı.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.