Şimdi Ara

OUTRİDERS indirip oynayanların yorumlarını alalım (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
0
Favori
11.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neco6791

direkt silin gitsin bu cöpü

yeni patchle beraber karekterleri nerfleyip, endgamedeki görevlerin gold yapma sürelerini kisatlmislar

cok agir bir serefsizliktir bu

siz daha az hasar yaparken, gold yapma süreniz daha da zorlastiriliyor

son zamanlarda gördügüm en mide bulandirici hareket olabilir
    İndirdim ana menüyü görüp sildim o derece çöp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun güzel ama end game sonrası bazı silah damagelerini iyi ayarlayamamışlar diye düşünüyorum, zamanla bir çok moda nerf gelecektir. Mesela ilk silah normal bir otomatikken bir shotgun dan yada sniperden fazla damage vermesi çok anlamlı olmuyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    Bende o açık hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe mod rehberi yapan oldumu hiç ?

• Sonu guzeldi🥺😱

• Oyunda zorlandığım yerlerde random team seçeneği ile zor kısımları geçmek istiyorum ama ne zaman online girmeye çalıssam oyunda oynanamayacak düzeyde ping değerleri oluyor. Bu sorun genel bir sorun mu?

• Oyun bitti. Bitirenler için şimdi oyun yeniden başlıyor diyebildik mi? Neler yapıyorsunuz şu an bitirenler. Ben kendi mi nedense doymuş hissettim bitince.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkın. kullanıcısına yanıt

Hikayeyi bitirip doyuma ulaştıysan sil gitsin hocam oyunu. Endgame bomboş bir yapım bir tane legendary silah almak için uğraşmaya değmez.

Deneyip görebilirsin max 3 oyun sonra sıkılırsın.

• Arkın. kullanıcısına yanıt
    End game sonrası yerleride T15 de bitirmeye çalışıyoruz ;)

Şimdilik T9 a geldik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jarkaman -- 20 Nisan 2021; 15:36:30 >
  • Oyunun ilk saat sunduğuyla 20. saatte sunduğu şeyler tamamen aynı maalesef. Her ne kadar gunplayi keyifli olsa da oyun sıkıcı geldi bize ve bıraktık.

• Ana hikaye bittikten sonra silin gitsin. Tier kasma efsane kuvalamadan başka birsey yok. Bunun içinde aynı şeyleri tekrar tekrar yapmalısınız. Itemleri 50 yaptıktan sonra zaten itemde kasmaniza gerek kalmayacak. Endgame de bitmiş olacak. Boş

• Valla boyle zaman gecirecek oyun lazimdi ama pvp olmayinca bu tier kasma isi bana da bos geliyor.

Ben de biraktim sayilir. Farm yapmak istesem Knight Online oynarim. Yani gelisiyorsun gucleniyorsun da coop yetmiyor bana pvp sart 

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Hocam bunun pvp si bence olmaz ve olmamalı ;) sıradan level 1 deki gibi olacaksak eyvallah ama itemle mitemle zor o iş

• quote:

Orijinalden alıntı: jarkaman

Hocam bunun pvp si bence olmaz ve olmamalı ;) sıradan level 1 deki gibi olacaksak eyvallah ama itemle mitemle zor o iş

Niye ki? Aksine pvp olursa tier kasmak icin bir amacin olur. Rekabet duygusu oynatir bu oyunu. Yoksa maksimum 1 ayi var bu oyunun.

• ana hikaye toplam kaç saat?

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Hocam şöyle söyleyeyim sen ben bazı kişiler kesinlikle bu amaçlarla oynuyoruz ama çevremde pvp oynamadan sadece bu tip oyunlarla inanılmaz saatler geçiren insanlar var. Onun dışında mesela destiny 1 de pvp herkesi üç aşağı 5 yukarı eşit tuttuğu için keyifliydi ama süper vs. Ler artık oyunu oynanmaz kılıyor. Ki OUTRİDERS deki mod ve skilleri düşündüğümde benzer bir eşitleme olmaz ise oynanmaz. Hele adam kalkıp silaha değilde power e abanmışsa nişan almasına bile gerek yok orayı burayı yaksa yeter ;) pvp olması için pvp nin geçtiği yerde güçlerimizi kaybetmeli yada çok minimumda olacak şekilde bir hikaye uydurmaları gerekecek.
    Zaten tahminimce gelecek yeni ek paketlerde raid vb. birşeyler olacaktır ayrıca hikaye gereği modların bazılarını silmeliler işin boku çıkıyor belli bir seviyeden sonra ;)

• Beyler benim hiç arkadaşım yok :) Aslında vakit bulup ne zaman oynayacağım belli olmadığı için arkadaş grubuyla hareket etme durumum yok. Bu oyun tek başına oynanıp bitirilebilir mi ?

• eşyaları kayıp olanlar için bir şeyler yapacaklarmış

Öğe geri yüklemesinin henüz bir tarihi yok. Önceden duyurulmuş olan "Topluluk Takdir Paketi", envanter yenileme işlemi tamamlandıktan sonra oyunculara sunulacak. Bu paket, seviyeye uygun efsanevi bir silah içerir.

https://www.eurogamer.net/articles/2021-04-21-outriders-dev-promises-lost-items-will-return-with-god-roll-values

• _botturgec_ kullanıcısına yanıt

Evet ben de tek bitirdim.Zaten oyunun her anında zorluğu düşürme imkanı da var.Başlarda sıkıcı gelebilir , iyi silah düştüğünde baya keyifli hale geliyor oyun.

• Merhaba cengo beni kassana devam ediyorsan :)
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.