Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Outlook express 6 hata veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
142
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Outlook express 6 hata veriyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    73 Mesaj
    Selam Outlook Express 6 DIRECTDB.DLL hatası verior ve bu bir şirket için çok önemli mailler söz konusu acill yardım edebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden Tşk.

|
    |
    mailleri bir yere kopyalayın...out look u tekrar yapılandırın veya office outlook kullanın....daha sonra mailleri yeni kullanacağınız programa atarsınız....
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    1. Maillerini Başka bir Hard Disk bölümüne kopyala.
    2. Denetim Masasından Program Ekle/Kaldır'a gir.
    3. Açılan menüden Program ekle bölümünü kullanarak "Outlook Express"in karşısındaki "Çek'i" kaldır ve devam et. ( Kaldırmış olursun.)
    4. Bilgisayarını yeniden başlat ve yukarıdaki aynı yolu izleyerek bu sefer "Çek" atarak yeniden kur.
    5. Kopyalamış olduğun Mail kutusunu tekrar eski yerine kopyala.

Kolay gelsin ve başarılar...
    |
    |
    Tip: Her oylamadan sonra, Temp dosyasındaki "Cookie:xxx@network54.com"u silerek istediğiniz kadar "OY" kullanabilirsiniz..
    BAŞKA TÜRKİYE YOK. Nu Mutlu Türk'üm Diyene..!!

http://www.network54.com/Votelet/29462
  • Çavuş
    73 Mesaj
    Tşk. Bu Da Sorunu Çözmedi tekrar aynı hatayı vermeye devam edio. Şimdi PC yi camdan aşagı atmak bana bi çözüm getirir mi?
    |
    |
    Mademki sonuç alamadın. O halde "Microsoft Outlook" programını kullan. Bunu özel olarak tek başına "Office XP" paketinin içinden yükleyebilirsin. Mail adreslerini ve maillerini buraya otomatik tanımlı çağırabilirsin.
    Kolay gelsin ve başarılar...
    |
    |
    Tip: Her oylamadan sonra, Temp dosyasındaki "Cookie:xxx@network54.com"u silerek istediğiniz kadar "OY" kullanabilirsiniz..
    BAŞKA TÜRKİYE YOK. Nu Mutlu Türk'üm Diyene..!!

http://www.network54.com/Votelet/29462
  • Yarbay
    2585 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Melodynet.ch

Selam Outlook Express 6 DIRECTDB.DLL hatası verior ve bu bir şirket için çok önemli mailler söz konusu acill yardım edebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden Tşk.

mozilla thunderbird de outlook hesaplarınım ekleyebilirsen
    bence mozilla thunderbird kullan ikisi de aynı işi yapan progarmlar
    |
    |
    * HP Pavilion dv5-1041et & AVerTV HybridVolar HX + 3G VINN + Samsung G. Note 5 + 19 yıllık Turkcell & Turkcell Platinium PlatinPrestij Paket + Honda Jazz 1.4 Elite kullanıcısı. TürkTelekom'a kazıklanmamanız için başınıza gelebilecek durumları önceden her tür ortamda araştırıp öğrenmeniz lazım çünkü personelleri yalan yanlış bilgilendiriyor, anlaşmazlık durumunda o şekil bilgi verilmemiştir bu şekil bilgi verilmiştir gibi ezberden konuşuluyor. ama eğer verildiyse bunu görüntü ve ses kaydı ile ispatlayın diyorlar, görüntü ve ses kaydı almadıysanız geçmiş olsun. Ayrıca işlem yapan personeli geriye dönük olarak izinli olarak gösterebiliyorlar ve nasıl yapıyorlarsa sisteme bakınca cinsiyetini de değiştiriyorlarmış, o kişi o gün çalışmıyordu.. işlem yapan kişinin sicil bilgisi şuymuş buymuş bu kişi falan departmanda görevliymiş o gün o departmanda olamaz .. sizin belirttiğiniz konularla ilgili zaten bilgisi yok.... mahkemeye vermeniz durumunda mahkeme sistemdeki kayırtlara bakacak vs vs. gibi bir savunma mekanizması geliştirmişler.
  • Çavuş
    73 Mesaj
    Tşk. zaten onu kullanmaya başladım. neyse çok tşkler sizlerle olmak gerçekten güzeldi.
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.