Şimdi Ara

'Disk Hataları Onarılıyor. Tamamlanması bir saatten fazla sürebilir.' Hatası.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
11.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarımı normal bir şekilde kullanırken birden resetledi ve "otomatik onarıma hazırlanıyor" "kişisel bilgisayarınızda tanılama yapılıyor" ibarelerinin ardından "Disk Hataları onarılıyor.Tamamlanması bir saatten fazla sürebilir." ibaresi geliyor ve o ekranda kalıyor. İşlem yapıyor olarak gösteriyor fakat yaklaşık 10 saat bekleyişin ardından tekrar yeniden başlattı, aynı ekranda tekrar geldi bi 10 saat daha beklemememin ardından bir ilerleme göremedim. Ufak tefek araştırdım hard disk darbesi veya ani güç kayıplarından kaynaklı hard disk sorunu deniyor fakat herhangi bir darbe sözkonusu değil. Sistemim çok eski sayılmaz 1 yıllık sistem. Bilgisayarım şu an bahsettiğim ekrandan ileri gidemiyor, nasıl bir çözüm bulabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

• Burada çözüm bulamazsanız imzamdaki konuya Farbar loglarınızı gönderin,çözüm için çalışalım.
  • Malware Removal kullanıcısına yanıt
    Pc'yi açabilsem log alıp göndereyim fakat pc açılmadığı için söylediğiniz pek mümkün gözükmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sansi33

Pc'yi açabilsem log alıp göndereyim fakat pc açılmadığı için söylediğiniz pek mümkün gözükmüyor.
    Güvenli mod ve komut istemini de deneyebilirsiniz.
  • Disk hatası gibi duruyor,bazende sata kablosunu başka sata portuna takarak deneyebilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hdd de farklı sata portu olmadığı için sata kablosunu farklı sata portuna takamıyorum ne yazıkki. m2 ssd ve hdd kullanıyorum, sorun hangisinde onu da anlamadım.
  • Sorunu temiz kurulum yaparak çözdüm, dosyalarımı kaybetmek istemiyordum fakat ne yazıkki farklı bir çözüm bulamadım.
  • Hocam konuyu hortlatıyorum ama yeniden kurulum derken Windows unu yeniden kurdunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.