Şimdi Ara

ÖTV MUAFİYETLİ (Engelli İndirimli) ARAÇLAR İÇİN BURAYA... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.113
Cevap
358
Favori
899.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: StByErdeM

Valla illa büyük olması gerekmiyorsa tartışmasız gidip mercedes a serisi sedan alırım. 5 sene sonra sadece makyaj yemiş olur güncelliğini korur yeni çıkmış araba. Hatta bence bir kaç kişi bir araya gelip ekstra indirimle dizelini bile alabilirsiniz. Yeni mercedesler kendi dizel motorunu kullanıyor artık renault motoru yok dizeller de de.
    Mercedes a sedan için ya da bmw audi vb. kalitede araç için (ötv indirimli)toplu alım yapmayı düşünenler varsa beni de yazabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stornado -- 25 Haziran 2019; 21:14:25 >
  • 2019 Corolla 81000 vision
    2019 elentra baz paket 85000 fiyat verdiler. Corolla için anlaştık. Nasıl fiyatlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkan488 S kullanıcısına yanıt
    Üst paketlere bakın vision baya boş bence 5 yıl kullanacaksınız sonuçta

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • deathless66 D kullanıcısına yanıt
    Kredi çekeceğim para ancak buna yetiyor. Araba alacağım diye çok borçlanmak da istemiyorum

• Arkadaşlar sandero stepway ile ibiza arasında seçiminiz hangisi olurdu ?
  • Arkadaşlar hayırlı günler. Ortopedi olarak yüzde 1 bile olsa engel varsa ötv indirimi oluyormuş bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: serkan488

2019 Corolla 81000 vision
    2019 elentra baz paket 85000 fiyat verdiler. Corolla için anlaştık. Nasıl fiyatlar
    corolla vision manuel ise listesi 108 bin tl.
    diğer masraflar hariç, direk 1,3 bölsek bile zaten 83 bin tl yapıyor.
    hiç ikramları olmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erka1907 -- 27 Haziran 2019; 16:1:28 >
  • Talisman 160 bg icon + bütün opsiyonlar dahil bayi 230 240 bin veriyor ötv indirimli 140 150 bine alınabilir d sınıfı düşünen varsa bence kaçırmasın
  • erka1907 kullanıcısına yanıt
    Başka bayilere de sordum, şehir dışındaki bayileri de aradım. 83-85 bin TL fiyat verdiler. Uygun fiyat verebilecek bayi varsa arayabilirim.

• quote:

Başka bayilere de sordum, şehir dışındaki bayileri de aradım. 83-85 bin TL fiyat verdiler. Uygun fiyat verebilecek bayi varsa arayabilirim.
    ötv den muafiyet durumundan bahsetmeden aracın vergisiz fiyatını sorun.
    ötv siz fiyat verirken zarar ettiklerini sanıyor bazıları.
    adana mıçı dan çok bahsedildi, orayı aradınız mı?
  • Önce normal fiyattan pazarlık edip son aşamada ötv olayını söylemek lazım bayiler bu adam nasılsa ucuza alacak deyip ineceği miktarı da inmiyor bazen.

• serkan488 S kullanıcısına yanıt
    Paranın yettiğini alın keyifle binin

• 1.6 tdi golf yada bmw 320 için toplu alım yapıcak varsa benide yazsın toplu görüşelim

• quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

1.6 tdi golf yada bmw 320 için toplu alım yapıcak varsa benide yazsın toplu görüşelim
    İstanbul’da bayi sayısı fazla oradan biri bizler için ön ayak olsa toplu alım için talep toplayıp görüşülse (ÖTV indirimi bitti araç alacak olanlar aldı. bugünlerde olmasa bile bir kaç aya kadar satış yapamazlar ise kapsam üzerindeki fiyatlardaki araç fiyatları kapsam içine alınabilir sanıyorum)

• ötv indiriminin bitmesinin , engelli araç alımında fiyat olarak hiçbir etkisi olmaz değil mi? zaten "0" ÖTV olduğu için mantıken aynı teklifi vermeleri lazım.

yarın araba mı satıyorum kısmetse, ardından yeni araç için bayiye gideceğim. bayiler umarım geçen hafta verdikleri fiyattan caymazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melifkaya -- 1 Temmuz 2019; 11:31:7 >
  • erka1907 kullanıcısına yanıt
    Adana bayisini Dün aradım en son 81500 fiyat verdi beyaz rengine.

• quote:

Adana bayisini Dün aradım en son 81500 fiyat verdi beyaz rengine.
    demek ki bu aracı vergisiz hala 70 bin tl bandında tutabiliyorlar. kdv ile 82.600 yapıyor.
  • stornado S kullanıcısına yanıt
    320d düşünüyorum malum olaylar oldu var mı konuştuğunuz bşr bayii bu durumla ilgili

• quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

1.6 tdi golf yada bmw 320 için toplu alım yapıcak varsa benide yazsın toplu görüşelim
    320i için otv indirimi oluyor mu?
    Yasa gereği max. 247 fiyat istenmiyor mu?

• Arkadaşlar bende babamın raporu üzerine bir araba almayı düşünüyorum aklımda şu modeller var.

Honda Civic Ext. Eco

Volkswagen Golf 1.6 tdi highline

Toyota Corolla 1.6 en full versiyon

Sizce bu araçlardan hangisi alınmalı bütçe max 120 bin tl civarı önerebileceğiniz farklı araçlar var mı?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.