Şimdi Ara

OTTO zen*th-Avcılar ik*zler servisinde art niyet için sökülen ecu işlemcisi ve diğer parçalar (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
570
Cevap
9
Favori
50.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
116 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sert3333

Hocam gelisme var mıdır konuyla ilgili? Takipteyiz.
    Aracı teslim almadım henüz..Aracın çalışır vaziyette tarafıma teslim edilmesini istedim..ö*der yapmayacağını dile getirmiş..Köftesuyu hem aracın eksik parçalarını gözden geçirmek hem de bu konuyu konuşmak için perşembe yada cuma gideceğini belirtmişti ki o günden beri bana dönüş yapmadı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HardLoveBaby

Bu mesaj silindi.
    Aracın durumunu bilmiyorum..en son gittiğimiz de parçalar etrafta saçılıyordu..çalışır vaziyette teslim etmeye de yanaşmıyor bu da acaba sorusunu akla getiriyor?? Ne yaptı neyi söktü de çalışır vaziyette teslim etmekten çekiniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajanblue -- 6 Ağustos 2018; 20:16:15 >
  • ajanblue kullanıcısına yanıt
    Hukuksal süreç nasıl işleyecek?

• quote:

Orijinalden alıntı: duma

Hukuksal süreç nasıl işleyecek?
    Süreç devam ediyor..şu an sadece araç hk karar verildi dosya kapanmadı

• Anlatımınıza göre haklı görünseniz de bu üslup ile gerçekten işiniz zor.

Geçmiş olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Anlatımınıza göre haklı görünseniz de bu üslup ile gerçekten işiniz zor.

Geçmiş olsun.
    tabiki sizin fikriniz; tşk iyi niyetlerinize

uslup tartışması yapmayacağım lakin hem mağdur olup hemde maske ardı saldırılara mağruz kalmak hiçte kolay değil dolayısyla hakedene hakettiği yanıtı verdiğimi düşünüyorum
  • Bu tür yalana dolana maruz kalmamak için araçlarımı( 2007 t5 - 2001 clio ) hala yetkili servislere götürüyorum .

Sizi de eleştirmeden geçemeyeceğim aracınızın başında bekleyip , fiyat alıp ve ya ilave bir şey çıkarsa mutlaka haber verilmesini ve öyle onarıma başlanmasını söylemeliydiniz .
  • Bugun aracı teslim aldım..Ondan beklenen şekilde arıza çıkardı..polisle munakaşaya girdi..hakaretler edip durdu..muhatap olmadım..ek ekip filan geldi..

• quote:

Orijinalden alıntı: ajanblue

Bugun aracı teslim aldım..Ondan beklenen şekilde arıza çıkardı..polisle munakaşaya girdi..hakaretler edip durdu..muhatap olmadım..ek ekip filan geldi..
    Kardeş sende şaka gibi az bilgi veriyosun. Bu kadar kişi merak edip konunu takip ediyoruz.

Hakaret edip durduysa neden şikayetçi olmadın ? Olduysan neden bilgi vermiyosun neler olduğu hakkında?
    Araba ne durumda ?
    Ek ekip neden geldi ?
  • Yoldayım ..bu hırsız beynin içindeki ana işlemciyi sökmüş..o olmadan araç haraket etmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ajanblue

Yoldayım ..bu hırsız beynin içindeki ana işlemciyi sökmüş..o olmadan araç haraket etmiyor
    Bunun tespitini yaptır , mutlaka tutanak tuttur geç kalmadan. Expertizler yapar bu işi muhtemelen.

Polisle arabayı alırken belli miydi bu durum acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anlkseee

Bunun tespitini yaptır , mutlaka tutanak tuttur geç kalmadan. Expertizler yapar bu işi muhtemelen.

Polisle arabayı alırken belli miydi bu durum acaba ?

Alıntıları Göster
    bugün polisle aracı almaya gittik..polis beni ofise almadı,araçta bekletti..neyse bir ara araca gel bak dedi..Aşağıya indik ..Daha önce yerinde olmayan beyin ve marş motorunu görmek istedim..H* tam sökerken öxder geldi.".Bırak kimse sökmesin savcı böyle dedi o vatan haini, ben biliyorum onu, o şimdi parçayı çaldı diyecek " deyip elinde bir kamera ile bizi ve polisi çekti..çekerken de bak polis aracı söküyor diye kamera ya konuşuyordu..Polis ne demek sökmeyin adam(ben) parçasını görmek istiyor dedi..Polise o zaman sen sök dedi sonra aralarında sözlü tartışma başladı ..beni bir polis yukarı çıkardı..1 saat kadar içerde konuşup tartıştılar sonra ek ekip geldi içeri girip tekrar konuştular beni ofisten uzak tuttular..1 saat sonra yine polis geldi araca bakmaya gidelim dedi..usta beyinin kutusunu açtı ..bu esnada tanımadığım bir arkadaş söküm işlemini ve beni video ya aldı .. beynin vidaları söküktü monte edilmeden öylece içine bırakılmış.. sadece metal dış kısmını gördüm fotograftaki gibi..entegresi gösterilmedi..marş motoru da ışıkla sökülmeden kaportanın üzerinden gösterildi..onda yada başka parçalarda da eksik yada bozuk olması muhtemel..sonra polis tutanak tutturdu tabiki aracı ilk gün parçalanmış olarak bulduklarını yazmadı..aracın tarafıma teslim edildiği yazıyordu sadece bende aracın test edilmediğini bana verilen şekilde aldığımı belirttim.

Sonuç olarak forumdaki ilk mesajda yer alan resim beynin entegresi..işlemcisi ortada yok..oxder "bu aracı hiçkimse turkiyede yapamaz" derken gerçekten haklıymış..o işlemci olmadan aracım çöpe gitti..Airmedia iyi yapmış ikizler sana yapacağını yapmış derken ,900 yerine 2200 ödeyeceksin ve öxdere yalakalık yapacaksın derken bunları kastediyormuş demek..

vidalara dikkat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajanblue -- 8 Ağustos 2018; 23:3:29 >

• Abi nasıl polis hasarı tutanaga eklemiyor? Avukat ne diyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: HardLoveBaby

Bu mesaj silindi.
    o parça hiçbir yerden temin edilmiyor hocam o yüzden ilk foruma da yazdım anahtarı kendilerine teslim edeyim de işlemciyi lehimleyip çoluk çocuk gezsinler ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: duma

Abi nasıl polis hasarı tutanaga eklemiyor? Avukat ne diyor?
    kısaca paraya veren düdüğü çalır atasözü yerinde olur
  • artık olan olmuş bu saatten sonra ne yapsanız boş ilk önce tespit davası açacaktınız aracı alırken ve araçtaki eksikliği tespit edilecekti bari o işi yarın yapın

• Sizi hakli bulmakla beraber çoğu zaman tavrınızı eleştirdim...

Daha ılımlı ve daha yapıcı olmanız gerektiğini düşündüm...

Ancak son olayda görüyorum ki cok bile sabırlı davranmışsınız.

Çok geçmiş olsun...

• Hocam çok geçmiş olsun, hukuksal süreç umarım işe yarar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam o parça temin edilir, neticede bu araba gökten inmedi. Bu şerefsizleri her platformda ifşa edin

• ajanblue kullanıcısına yanıt
    1) calismayan arabayi nasil goturdun?

2) ne kadar para odedin, park ucreti vs cikardilar mi?
    edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrct -- 9 Ağustos 2018; 8:42:25 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.