Şimdi Ara

OTTO zen*th-Avcılar ik*zler servisinde art niyet için sökülen ecu işlemcisi ve diğer parçalar (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
571
Cevap
9
Favori
50.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
116 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hurdalık gezmeniz lazım biraz hocam, japonic isimli bir youtube kanalı var belki bir ihtimaş ona yazarsanız japonya dan bakabilir, almanıza yardım edebilir. Ebay de falan baktım ancak göremedim. Geçmiş olsun umarım şu işten güzel bi ders verirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up!

• Konu yukari

• quote:

Orijinalden alıntı: ajanblue

Konu yukarı
    konuyu baştann sona okudum bir şey anlamadım
    özetli bi şekilde anlatır mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: syrialin

konuyu baştann sona okudum bir şey anlamadım
    özetli bi şekilde anlatır mısınız?

Alıntıları Göster
    Aracımı tamir için Avcılar'da ki servise bıraktım..marş motoru için 200 TL ye ok vermeme rağmen 980 TL fatura geldi.Ben ne yaptığını sordum ve sanayide(altındinamoda) yaptırdığı fiyatı odeyecemi belirttim.bana ne sanayide yaptırdığı fiyatı ne de yaptırdığı işlemi söylemedi..Bir konuşmamızda 280 tl lik marş ücretinde sökme takma ücretini yansıttığını belirtti..Peki aldığın 300 işçilikne deyince aa biz senden işçilik mi yansıttık dedi.. Ben kabul etmedim aracı geri ver dedim..980 tl getir al dedi..aracı rehin aldı polisle aracı almaya gittik onlara da aracı vermedi.gasp etti.. mahkeme süreci başladı..aracın tarafıma verilmesine karar verildi..araç alınmaya gittiğimizde lastikler beyin aki sensörler filan parçalanmış vaziyetteydi..polis işlem yapmadı aracı topla dedi..Daha sonra gittiğimizde bu parçalar yerine üstün körü takılmıştı.. ama araç çalışmaz vaziyetteydi..polise çekiciyle geldiçekiciyle veriyorum dedi..araç çalışmadığı için teknik kontrol yapılamadan araç verildiği şekilde alındı.. sonra beynin(ECU) işlemcisinin soküldüğü tespit edildi ..ecu olmadığı içinde araç yapılamadı arac pert duruma düştü..Üstelik servis, 44000 senete imza atmam karşılığında ecuyu vereceğini ,bu parayı mutlak alacağını,elimi kolumu pc den çektireceğini başıma iş açacağını filan telefondan söylemiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajanblue -- 15 Ağustos 2018; 13:45:6 >
  • ajanblue kullanıcısına yanıt
    Takipteyim. Mücadeleniz için sizi yürekten kutluyorum.

• Konu sahibine bi şey daha sormak istiyorum

Hocam böyle yapacağınıza aracı 980tl ye tamir ettirip aracı teslim alıp daha sonra elinizdeki belge ile dava açsaydınız zararınız az olmaz mıydı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkma beyin alıp aracı yeniden beyincide programlattıramıyor musunuz ?

• quote:

Konu sahibine bi şey daha sormak istiyorum

Hocam böyle yapacağınıza aracı 980tl ye tamir ettirip aracı teslim alıp daha sonra elinizdeki belge ile dava açsaydınız zararınız az olmaz mıydı?
    Parayı ödeyip sonra mahkeme peşinde koşmak ..

Parça çalıp zarar vereceğini bilsen haklısın da normalde yaptığı işi geri alıp teslim etmeliydi

• quote:

Çıkma beyin alıp aracı yeniden beyincide programlattıramıyor musunuz ?
    Ben bulamadım hocam sorunda bu zaten

• google'da ikizler oto servisi diye arattığımızda çıkan ilk firma mı bu firma.
  • Bir kere müşteriyle,"ne markası be kardeşim" şeklinde konuşulmaz.Vizyonsuz cahil herifler.Ne yazık ki yine sanayiden çıkıyor böyle şeyler.Ya yetkili servis,ya da elinizden geliyorsa sizin bakımı yapmanız en iyisi.Ben öyle yapıyorum,tavsive de ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ototube

google'da ikizler oto servisi diye arattığımızda çıkan ilk firma mı bu firma.
    İletişim adresini check ediniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajanblue -- 16 Ağustos 2018; 15:53:35 >
  • Umarım mahkeme günlük araç yattı bedeli olarak size günlük araç kirası ödemelerine karar verir.

• Geçmiş olsun. inşallah mahkeme en kısa sürede lehinize sonuçlanır.

Konuyu sürekli güncel tutmakta fayda var. üst sıralarda olsun ki böyle bir hareketi ne bu firma ne de başka firma, bir daha yapmaya cesaret edemesin.
    Geçmiş olsun hocam hiç korkunuz olmasın böylesi insanlar öyle yada böyle adalet önünde hesap vereceklerdir.

Aracınızın marka ve modelini söylerseniz ecu konusunda yardımcı olabilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirARSLAN

Geçmiş olsun hocam hiç korkunuz olmasın böylesi insanlar öyle yada böyle adalet önünde hesap vereceklerdir.

Aracınızın marka ve modelini söylerseniz ecu konusunda yardımcı olabilirim.
    Model : Nissan Almera

Ecu: Hitachi mec20-620

Ah hocam ah bu arac ne olduğu belli olmayan yerlere verilirmi aynı araçtan bendede vardı valla ne yalan söyleyim eşek gibi bindim tık demedi

Ecu konusunda bir arkadaşa söyleyeceğim bulursa o bulur dönüş yaptığı an size yönlendirecegim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirARSLAN -- 16 Ağustos 2018; 17:48:42 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de bu konudaki mesajlarimi silen admin ve site yonetimi hakkinda yasal takip baslatiyorum bayram sonrasi.

• Çeşitli sitelerde 230 euro olarak gördüm ecu modelini o da sadece tamirat ücreti.

Geçmiş olsun tekrardan

Ecu direk 1000 euro

https://oldstockspares.com/en/237105M404

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penanggalan -- 16 Ağustos 2018; 18:43:21 >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.