Şimdi Ara

OTTO zen*th-Avcılar ik*zler servisinde art niyet için sökülen ecu işlemcisi ve diğer parçalar (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
570
Cevap
9
Favori
50.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
116 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mrct

1) calismayan arabayi nasil goturdun?

2) ne kadar para odedin, park ucreti vs cikardilar mi?
    edit: imla
    1-Aracı çekiciyle götürdüm

2-hayır öyle bir hakkı yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip. Konu yukarıda kalsın.

• Biz arkandayız, yalnız her aşamayı paylaş.

• Konuda hep ikizler oto akrabalari fakeleri kol gezmis. Gecmis olsun, davayi devam ettirin . Coluk cocuguna nasil ekmek goturuyor bu adamlar anlamis degilim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ajanblue

bugün polisle aracı almaya gittik..polis beni ofise almadı,araçta bekletti..neyse bir ara araca gel bak dedi..Aşağıya indik ..Daha önce yerinde olmayan beyin ve marş motorunu görmek istedim..H* tam sökerken öxder geldi.".Bırak kimse sökmesin savcı böyle dedi o vatan haini, ben biliyorum onu, o şimdi parçayı çaldı diyecek " deyip elinde bir kamera ile bizi ve polisi çekti..çekerken de bak polis aracı söküyor diye kamera ya konuşuyordu..Polis ne demek sökmeyin adam(ben) parçasını görmek istiyor dedi..Polise o zaman sen sök dedi sonra aralarında sözlü tartışma başladı ..beni bir polis yukarı çıkardı..1 saat kadar içerde konuşup tartıştılar sonra ek ekip geldi içeri girip tekrar konuştular beni ofisten uzak tuttular..1 saat sonra yine polis geldi araca bakmaya gidelim dedi..usta beyinin kutusunu açtı ..bu esnada tanımadığım bir arkadaş söküm işlemini ve beni video ya aldı .. beynin vidaları söküktü monte edilmeden öylece içine bırakılmış.. sadece metal dış kısmını gördüm fotograftaki gibi..entegresi gösterilmedi..marş motoru da ışıkla sökülmeden kaportanın üzerinden gösterildi..onda yada başka parçalarda da eksik yada bozuk olması muhtemel..sonra polis tutanak tutturdu tabiki aracı ilk gün parçalanmış olarak bulduklarını yazmadı..aracın tarafıma teslim edildiği yazıyordu sadece bende aracın test edilmediğini bana verilen şekilde aldığımı belirttim.

Sonuç olarak forumdaki ilk mesajda yer alan resim beynin entegresi..işlemcisi ortada yok..oxder "bu aracı hiçkimse turkiyede yapamaz" derken gerçekten haklıymış..o işlemci olmadan aracım çöpe gitti..Airmedia iyi yapmış ikizler sana yapacağını yapmış derken ,900 yerine 2200 ödeyeceksin ve öxdere yalakalık yapacaksın derken bunları kastediyormuş demek..

vidalara dikkat

Alıntıları Göster
    bak sana söyleyeceğim haddini bil özür dile yoksa iftiradan dolayı savcılığa gideceğim. ben kimseyi tanımam etmem avukat ayaklarıyla gezdin burda sahayı boş bıraktık şansını zorlama. sana bu adamlarla gel benim bağımı bul dedim geri vites yaptın

sana istiyosan gel pm den telefonumu vereyim ara orda da böyle iftiralarına devam et

• quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

bak sana söyleyeceğim haddini bil özür dile yoksa iftiradan dolayı savcılığa gideceğim. ben kimseyi tanımam etmem avukat ayaklarıyla gezdin burda sahayı boş bıraktık şansını zorlama. sana bu adamlarla gel benim bağımı bul dedim geri vites yaptın

sana istiyosan gel pm den telefonumu vereyim ara orda da böyle iftiralarına devam et

Alıntıları Göster
    haddini bilmek iftira filan falan..yol açık istediğin yere git..ha bu sözler iftiraysa dön mesajlarına bak demişmisin dememişmisin..geri adım atan kim hayırdır ben yokken atıp tutmuşsun..sen önce forumda konuşulmayan konuları anlatırım kısmına gel..sana bunları kim söyledi??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajanblue -- 9 Ağustos 2018; 16:59:29 >

• Konu yukarı

• Ne ikizler otoymuş

• konu yukarı

1-sanık ifadesinde sanayide aracımı yaptıramadığımı bir sürü parça alıp para harcadığımı iddia etmiştir..Gezdiğim dolaştığım sanayileri ve yanliş aldırılan parçaların listesini foruma eklemesi bekleniyooor
    2-kendimi acındırdığımı 3000 liradan 980 tl ye indiğini ifade ediyor (ben kendimi acındırsam altın dinamodan 80 tl ye yaptırdığı işleme 200 tl işçilik ekleyip birde 300 işçilik ekstradan neden koyuyor??? )
    3-eniştemin arayıp 200 tl teklif ettiğini söylüyor..Proforma da araç yapıldı gel al yazarken nasıl araç yapılmayı bekliyor ve eniştem 200 verelim yap yoksa seni forumlara ekleriz diyor??
  • Vay arkadaş ya konuyu ilk açıldığında takip ediyordum nerelere gelmiş.. Güzel ülkemizde bu tip insanlar çok arttı herkese bi cesaret bi özgüven geldi. Allahlarından bulsunlar. İnşallah sorun çözülür bir önce ve bu olay yanlarına kalmaz. Takipteyim.
  • Kardeşim helal olsun, yakalarını bırakma sakın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devam hocam arkandayız

• Ahlaksizlar, bunları her yerde ifşa et hocam. Arkandayız.

• Konu yukarı

• quote:

Orijinalden alıntı: ajanblue

Konu yukarı
    Aracınızın beyninde önemli bir parçanın çalındığından ötürü aracınız çalışmadı ve polis eşliğinde çekiciyle mi almıştınız aracınız şu an ne durumda ve mahkemede son durum nedir

• Ecu için kazalı araba arayıp onlardan almayı dene. Şu servise karşı verdiğiniz mücadele muhteşem. Tebrik ederim sizi

• konu ne olursa olsun sonrasında ne gelişirse gelişsin hiçbir hukuk devletinde hicbir adamlıkta emanet edilen mala arada hukuksal süreç başladı diye parça sökme çalişmasın diie tekerlerini sökme zarar verme yani kısaca müşteriyi madue edilecek birşey yapılamaz
    adam olan yapmaz
    bunlar bildiğin mafya devletten vegi kaçırarak sik kafalı gibi sahtekarlık yaparak sanayide polise bile kafa tutacak çünkü çevre sanayi esnafı var dışarda kuzu olan tipler
    adamlıklarıda erkeklikleride sanayide
    sonuna kadar hakkını ara hiç bir şekilde haklı çıkamazlar
    çıksalar bile bu ayıp onlara yeter
    bugun sana yapılan başkasına yapılmayacak değil
    ayrica konuyu buraya taşıman rezil olmaları diğer forumu takip eden tamirciler içinde örnek teşlik edecektir.
    duyarlılığın için teşekkürler
  • Benim bu konudaki son postumu hangi admin sildi bana acil ulassin. Yoksa gerekli yerlere basvurucam.

• Konu yukarı

• quote:

Orijinalden alıntı: Gktupc

Ecu için kazalı araba arayıp onlardan almayı dene. Şu servise karşı verdiğiniz mücadele muhteşem. Tebrik ederim sizi
    PM atamıyorum hocam hitachi mec20_620

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.