Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

OTTO zen*th-Avcılar ik*zler servisinde art niyet için sökülen ecu işlemcisi ve diğer parçalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
570
Cevap
10
Favori
46.583
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Araç tercih-kıyaslama >> OTTO zen*th-Avcılar ik*zler servisinde art niyet için sökülen ecu işlemcisi ve diğer parçalar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3165 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: integral77

Nasıl yani? Hiçbir ceza almadılar mı? Mahkeme sonuçlandı mı?
    eğer böyle ise bu ülke bitmiş demektir.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    1015 Mesaj
    Yanlış hukukî yollar takip edildiği için dava kaybedilmiş. Dolandırıcılık, gasp gibi dursa da olay alacak verecek davası. Bu davalara normalde polis bile bakmaz. Bu nasıl ayırt edilememiş...

alacak verecek mi? laf ebeliği ile dolandırıcılık ve gasp olmuş alacak verecek..hukuki olarak tanımını soruyorsan "iyi niyeti suistimal ,hırsızlık ,gasp ,nitelikli dolandırıcılık"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajanblue -- 9 Mayıs 2019; 12:41:2 >
    |
    |
    boraycan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

teşekkür ederim
    |
    |
    mertekin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Size hukukî danışmanlık yapamayacağım. Bana hukuk öğretmeyin lütfen. Zaten canınız yanmış. Geçmiş olsun. Olay iddia ettiğiniz gibiyse adaletin tecelli etmemesine üzüldüm...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boraycan -- 9 Mayıs 2019; 13:21:48 >
    |
    |
    ajanblue kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: boraycan

Size hukukî danışmanlık yapamayacağım. Bana hukuk öğretmeyin lütfen. Zaten canınız yanmış. Geçmiş olsun. Olay iddia ettiğiniz gibiyse adaletin tecelli etmemesine üzüldüm...
    yanlış izlenen yollar yüzünden durum bu halde yoksa ilk arabayı almayıp tespit davası açsa tespit esnasında arkadaş aracı çalışır vaziyette teslim ederlerdi bu saatten sonra yapacak bir şey yok

|
    |
    Gözümüze sokmak için hem konu up'lıyor, hem de arama motorları indexlemesin diye başlığı değiştirmiş. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Kaybetmişsin işte mahkemeyi de daha neyin peşindesin? Söylesen de biz de bilsek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cormen -- 2 Haziran 2019; 16:25:31 >
    |
    |

Konunun gundeme gelmesinden rahatsiz olanlara aldirmayin. Ne kadar cok kisi gorurse konuyu, o kadar iyidir.
    |
    |
    Bahsedilenler: ajanblue
    Olumsuz bir şey söyleyen ya da desteklemeyen herkes de mekanın tayfası olmuş ya... Sen önce kaçak güreşmekten vazgeçip editlediğin isimleri orijinaline çevir. Ondan sonra maval okursun yorum yapanlara.

Böyle bir akıl yürütme, mantık karşısında saygı ile eğilirim sadece. BLOK.
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
seo paketleri
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.