Şimdi Ara

otoparkda aracıma çarptılar zabıt tutabiliyormuyum?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar aracıma bayan komşum aptnin otoparkında çarpmış sol çamurluğumun ucu ve tamponum boyanıcak onun sigortası karşılaması için zabıt tutmak istiyorum otopark da olması sorun olmaz değil mi sigorta işi yapan arkadaşlara sorum ?

• Maalesef bildiğim kadarıyla otopark gibi yerler trafikten sayılmıyor.
  • Tutamazsın, tutsan bile kasko kabul etmez
    Polis zaten hiç gelmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlasmaya bakacaksınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zabıttan kastınız anlaşmalı tutanak ise yapabilirsiniz.

Karşı tarafın sigorta poliçesinden zararı tazmin edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

Zabıttan kastınız anlaşmalı tutanak ise yapabilirsiniz.

evet o sigorta firmalarının yazılıp çizilen kağıdı var ya ondan bahsediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: metallica17

quote:

Orijinalden alıntı: Roland Deschain

Zabıttan kastınız anlaşmalı tutanak ise yapabilirsiniz.

evet o sigorta firmalarının yazılıp çizilen kağıdı var ya ondan bahsediyorum

Tutabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Tutamazsın, tutsan bile kasko kabul etmez
    Polis zaten hiç gelmez

kasko değil karşı tarafın sigortası ödemeli zaten o yok bu yok ne olucak benim aracımın zararı peki usta ?
  • evin önündeki sokakta olmuş gibi tut tutanağını bişey olmaz sigorta ne işe yarıyor bunun için işte....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pulpa -- 24 Nisan 2014; 22:02:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaza tespit tutanağı yapabilirsiniz kendi aranızda... illa trafikte olacak diye bişey yok.... aracınızı aynı kaza şekline getirin fotoları çekin... kaza formunu doldurun gerisini servise bırakın
  • genelde bu gibi durumlarda haz etmediğim yöntem olan araçları trafiğe açık bir yere çekip senaryoya uygun fotoğraflar çekmek gerekiyor. Tabi poliçe kapsamları ile alakalı bir durum. Benzinlik ve otoparklar kapsam dışında tutulabiliyor bazı sigortalarda. yenilerinde hepsi kalktı diye de duydum ayrıca. ne kadar doğru bilemiyorum. ama otoparktan çıkarıp başka yerde olmuş gibi göstermek de hoş bir hareket değil... ayrı konu.

ama burada 2 parça boyadan bahsediliyor. Ne karşı taraf sigorta pirimini yükseltmek ister ne de ikiniz uğraşmak. En mantıklısı aracınızın boya masrafını karşı tarafın kendi cebinden ödemesi...

ve tabi geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.big -- 24 Nisan 2014; 22:09:48 >
  • hocam aynısı benim başıma geldi... oturduğum sitenin otoparkında aracımın sol tarafına sürttü bi bayan.... işi olduğu için ben gelmeden gitmiş cama not yazmış..... buluştuk özür diledi... sonra aracı aynı sürttüğü şekle getirdik ve resimledik... kaza tespit tutanağı düzenledik ve usta yaptı güzelce.... hiç bi sorun yaşamadım....forumda da olayın otoparkta gerçekleştiğini ayan beyan yazdım....
  • çok sağolun arkadaşlar kadın baya bi zorluyo beni defalarca söylemek zorunda bıraktı hep erteleme peşinde bi eşime danışıyım yok efendim tamam öyle yapalım böyle yapalım laga luga yapıyorlar eşinde passat kendisinde auris var hala 300 tl nin peşindeler ya
  • Tutanağınızı tutun gerisini servis halletsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.