Şimdi Ara

Otopark İstanbul Ali Can Buluşması..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Videodakiler kimler , biraz bilgi verseydiniz keşke. Mesela şu direksiyondaki Barış Akarsu'nun 2016 versiyonu olan arkadaş kim

2 si otopark programının sunucularıydı sanırım. Diğer arkadaşlar forumdansa kullanıcı adlarınıda yazında tanımış olalım ...
  • değil 25, 250 dk olsa izlerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

Videodakiler kimler , biraz bilgi verseydiniz keşke. Mesela şu direksiyondaki Barış Akarsu'nun 2016 versiyonu olan arkadaş kim

2 si otopark programının sunucularıydı sanırım. Diğer arkadaşlar forumdansa kullanıcı adlarınıda yazında tanımış olalım ...

Alican o işte :)
  • Alican abinin efsane repliği"Döşe bak döşe"
  • quote:

Orijinalden alıntı: eko33

quote:

Videodakiler kimler , biraz bilgi verseydiniz keşke. Mesela şu direksiyondaki Barış Akarsu'nun 2016 versiyonu olan arkadaş kim

Kullanıcı adımı ALİCAN ?..
  • Baştan sona makara
  • quote:

quote:

quote:

Youtubede otomobil videolari ceken Almanyada oturan bir abimiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Mcuk

quote:

quote:

quote:

Youtubede otomobil videolari ceken Almanyada oturan bir abimiz

Ben forumdan arkadaslar zannettim. Ben olayi yanlis anlamisim...

• ALİ CAN ABİMMM BENİMMM DÖŞÜNÜ SEVSİNLERRRRRR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Airapper

ALİ CAN ABİMMM BENİMMM DÖŞÜNÜ SEVSİNLERRRRRR
    süper ya
  • Araba da 4 kazma.

Zaman kaybı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Araba da 4 kazma.

Zaman kaybı...
    oh be nihayet
  • Ben otoparki seviyordum eskiden de simdilerde cozemiyorum nasil bir planlari var. Bu bulusmanin amaci ne oluyor
  • Gündüz vakti o trafikte test mi olur

Otopark videolarını ben de severim ama şöför arkadaşın maganda gibi konuşarak yandaki kadın sürücüye ş.llık diye bağırması, sonrasında almanca bir şeyler söylemesi ve arkadaşların da gülmesiyle kapatmam bir oldu.
  • Yol boş olsaydı süper olurdu alican abi gazlasaydı bi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEMBELE1234

Yol boş olsaydı süper olurdu alican abi gazlasaydı bi.
    Alican abi tipik anadolu insanının otomobil inceleme videosu çeken versiyonu :) Aslında tecrübeli bilgili fakat tarzından dolayı değişik geliyor :)

Bilmeyen arkadaşlar youtube videoları bir iki sefer izlesin, direkt çözerler mevzuyu :) Alican abi Almanya'da yaşayan tır şoförü ve yanılmıyorsam bmw 7 serisi aracı var.

Arabada sohbetler ve tanıdığı insanların arabasını inceliyor, kendi tarzında yorumlar getiriyor. Öyle birisi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Araba da 4 kazma.

Zaman kaybı...

keşke bunu yazarak zaman kaybetmeseydiniz.
  • Napsah ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Alican abi tipik anadolu insanının otomobil inceleme videosu çeken versiyonu :) Aslında tecrübeli bilgili fakat tarzından dolayı değişik geliyor :)

Bilmeyen arkadaşlar youtube videoları bir iki sefer izlesin, direkt çözerler mevzuyu :) Alican abi Almanya'da yaşayan tır şoförü ve yanılmıyorsam bmw 7 serisi aracı var.

Arabada sohbetler ve tanıdığı insanların arabasını inceliyor, kendi tarzında yorumlar getiriyor. Öyle birisi :)

Alıntıları Göster
    Video süper olmuş.Video da adı geçmeyen Kaptan,Cengiz abi kadraja girmiş..
     Otopark İstanbul Ali Can Buluşması..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feindesland -- 3 Nisan 2016; 14:00:16 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.