Şimdi Ara

Otopark.com Şahin S Testi GELDİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
3
Favori
37.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: UberJager

quote:

Orijinalden alıntı: AAABBBTR42

Biz kaybettikkerinden bahsediyoruz, sen 199$'a satılan 2 gece 3 gün paket tur keyfinden.

Efsane olmak varken, paket turcu oldun

Adam tek bir proje ile 3 aylık masraflarını karşılamış sen 199 dolarlık tatilden bahsediyorsun.
    Adamın BMW m5'i Skoda Octavisı var. 6 tane fenerbahcede evi var. 5 kişi çalıştırdığı ofisinde kendine ait mecrası var. Youtubede 170 bine dayanan takipcisinide saymıyorum.

Ama bunlar eski güzel işlerden olan birikimler ki kimse eskiden bu eleştirileri yapmıyordu. Bundan sonrası esas mesele

Böyle giderse kötü olur sonları

Hazıra dağ dayanmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• yukarıdaki iletiyi gerçekten and attıysa hiç yakışmadığını söylemek isterim. ne o öyle çocuk gibi 5 yıldızlı otelde kalıyorum, 3 ay daha iş yapmasak kardayız cümleleri. çok çiğ bir cevap olmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • And Paşa'ya söyleyin onu Barcelona'ya lansmana gitmesini takipçileri sağladı.. Yoksa yine öğrencilere özel ders verip arkadaşları ile cadde de geceleri gazlayan genç modunda olacaktı... Otopark ' ı tepeye çıkaran o takipçilerdir öyle havalanmasın And paşa fazla ...

Takipçi seni Carpe Diem de yapar yeri gelir rezil de eder...

And'ın bu histerik hale gelen EGO'ları nedeniyle çevresinde kimse kalmadı zaten, bi geriye Sinan kaldı onda da peygamber sabrı var anlaşılan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BIXI MAN -- 10 Şubat 2017; 19:54:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben yukarıda attığı mesajdan dolayı eleştirdim ama senin yazdığın cevap onunkinden daha çiğ olmuş. ne var yani adam özel ders veriyorsa. hırsızlık mı yapıyor, alının teriyle para kazanmaya çalışıyor. ikinci el kulaklık satmışsa ne olmuş yani. ofisindeki mobilyalar kötü olsa ne olur olmasa ne olur. diyelim ki adamlar ekonomik olarak zor durumda bunda bu kadar sevinecek ne var.

elma ile armudu karıştırmamak lazım. onun yaptığı 5 yıldızlı otelde yemek yiyorum ne kadar saçmaysa senin yaptığın ondan daha da saçma. sevmeyebilirsin, sevmek zorunda da değilsin ancak eleştirirken bel altına vurmak insanlığa sığmaz. kimsenin maddi durumuyla dalga geçilmez. eleştireceğim diye kantarın topuzunu kaçırmamak gerek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • olayı iyi özetledin bende çıktım abonelikten laflara bak ya 5 yıldızlı otelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inferno

Dostlar,

Şu sıralar OTOPARK'ın ne denli sefalet içinde süründüğünü daha iyi ifade edebilmek adına bu mesajı sizlere Barcelona'nın beş yıldızlı otellerinden Grand Marina'nın 7. katındaki bir tuvaletten yazıyorum...

Çok yalnızım; geldiğim uçakta yanımdaki koltuk boş olduğu gibi, burada da otomobil medyasından Eren hariç benden başka kimse yok...

Sabahtan beri Carpe Diem'di, Barceloneta'ydı, şehrin en lüks restoranlarında ziyafet çekip duruyorum. Bu hengamede bir de locadan Flamenco izlemek durumunda kaldım. Yarın aynı işkence Mallorca'da devam edecek, inşallah cumartesi sona erecek... Üstelik bu tür lansmanlardan bu ay 3 tane, önümüzdeki ay -şimdilik- 2 tane daha var. Davet edildik bir kere, mecbur gidiyoruz...

İnanın hiç şevkim kalmadı... Malum, son projemiz yüzünden 3 ay daha iş yapmasak gene kârdayız. Gel de şimdi video çek!

Gerçi benim akıbetim belirsiz... Gene de şirkette bu külfeti üstlenecek birileri daha çıkar sanırım.

Neyse kafanızı şişirdim, kusuruma bakmayın. Acılar paylaştıkça azalır, sevinçler paylaştıkça çoğalırmış...

Kendinize iyi bakın.

Sevgiler,

And

İstersen Burj Al Arab' ın kral dairesinden yaz, istersen 2-3 milyon takipçin olsun, bunların bir önemi yok. Bu attığın mesaj, hakkında söylenen her şeyi doğru çıkarıyor maalesef. Eleştiriye bu kadar katlanamıyorsan yapma bu işi, yapacaksan da seni bu günlere getiren takipçilerine saygısızlık etmeden yap. Gerçi bu saatten sonra ne yaparsan yap bir önemi yok, o mesajını okuyan aklı başında herkes takibi bırakacaktır zaten.

• quote:

Dostlar,

Şu sıralar OTOPARK'ın ne denli sefalet içinde süründüğünü daha iyi ifade edebilmek adına bu mesajı sizlere Barcelona'nın beş yıldızlı otellerinden Grand Marina'nın 7. katındaki bir tuvaletten yazıyorum...

Çok yalnızım; geldiğim uçakta yanımdaki koltuk boş olduğu gibi, burada da otomobil medyasından Eren hariç benden başka kimse yok...

Sabahtan beri Carpe Diem'di, Barceloneta'ydı, şehrin en lüks restoranlarında ziyafet çekip duruyorum. Bu hengamede bir de locadan Flamenco izlemek durumunda kaldım. Yarın aynı işkence Mallorca'da devam edecek, inşallah cumartesi sona erecek... Üstelik bu tür lansmanlardan bu ay 3 tane, önümüzdeki ay -şimdilik- 2 tane daha var. Davet edildik bir kere, mecbur gidiyoruz...

İnanın hiç şevkim kalmadı... Malum, son projemiz yüzünden 3 ay daha iş yapmasak gene kârdayız. Gel de şimdi video çek!

Gerçi benim akıbetim belirsiz... Gene de şirkette bu külfeti üstlenecek birileri daha çıkar sanırım.

Neyse kafanızı şişirdim, kusuruma bakmayın. Acılar paylaştıkça azalır, sevinçler paylaştıkça çoğalırmış...

Kendinize iyi bakın.

Sevgiler,

And

Krdeş

Abonelikten çikarız

Sıkinti yapma

• quote:

Orijinalden alıntı: DoktorPilot

Vosvosla drift deneyen Sinan Koç ve Şahin S 😂

Tehlikenin farkında mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

quote:

Dostlar,

Kendinize iyi bakın.

Sevgiler,

And

İstersen Burj Al Arab' ın kral dairesinden yaz, istersen 2-3 milyon takipçin olsun, bunların bir önemi yok. Bu attığın mesaj, hakkında söylenen her şeyi doğru çıkarıyor maalesef. Eleştiriye bu kadar katlanamıyorsan yapma bu işi, yapacaksan da seni bu günlere getiren takipçilerine saygısızlık etmeden yap. Gerçi bu saatten sonra ne yaparsan yap bir önemi yok, o mesajını okuyan aklı başında herkes takibi bırakacaktır zaten.

Kesinlikle konunun amacı dalga geçmek değil, değişik olacağını düşündüğüm bir testi haber vermekti. And Bey'in üslubu çok değişik olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: DoktorPilot

quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

quote:

Dostlar,

Kendinize iyi bakın.

Sevgiler,

And

Kesinlikle konunun amacı dalga geçmek değil, değişik olacağını düşündüğüm bir testi haber vermekti. And Bey'in üslubu çok değişik olmuş.

Üslup hakkında söylenecek birşey yok ama yapılacak şey belli, takibi bırakmak.

• Türkiye'de samimi insan ne kadar az var. Bir kaza oldu insanların maskesi düştü.

Kaza olmadan önce ben otopark ekibini seviliyor diye biliyordum. Kaza oldu and isimli arkadaş hakkında inanılmaz alaylar, hakarete varan mesajlar okudum.

Kaza olmadan önce and isimli arkadaşı gayet beyefendi, saygılı ve işinde gücünde, otomobil sevdalısı birisi zannediyordum. Hiç öyle biri değilmiş. Kezban gibi tripleri, ben ben ben merkezli yazıları öyle olmadığını gösterdi.

Herkes oyuncu... Bunlar anlayana birer tecrübedir.. İki ders var çıkan.

Demek ki; herkes bana hayran. Ben 1 numarayım diye düşünmeyeceksin. Her zaman düşmeni sessizce ve sinsice bekleyenler var.

Demek ki; insanlar göründüğü gibi olmaya biliyormuş. efendi, sakin dediğin insanın içinde kibirli, seni kullanıp atabilecek bir ruh barınabiliyormuş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wraith Todd -- 10 Şubat 2017; 22:59:40 >

• Inferno I kullanıcısına yanıt
    Valla seni bi halt sanmistim yanilmisim. Cogu kisi de yanildi. Sivri kafa stilinle gitti gidiyorda kas bence daha test felan yapma. Zaten yapamayacaksin gorunen o. Validenin aldigi M5 le astalti kazi bosver bu isleri sen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haberelectro -- 10 Şubat 2017; 23:28:37 >
  • Diğer otomobil kanalları arı gibi çalışıyor. Bunlar paso geziyor otellerde. Otomobili bırakıp otel tanıtımına başlamışlar. Sektör mu değiştirdiler

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

quote:

quote:

Biz kaybettikkerinden bahsediyoruz, sen 199$'a satılan 2 gece 3 gün paket tur keyfinden.

Adam tek bir proje ile 3 aylık masraflarını karşılamış sen 199 dolarlık tatilden bahsediyorsun.
    Adamın BMW m5'i Skoda Octavisı var. 6 tane fenerbahcede evi var. 5 kişi çalıştırdığı ofisinde kendine ait mecrası var. Youtubede 170 bine dayanan takipcisinide saymıyorum.

Ama bunlar eski güzel işlerden olan birikimler ki kimse eskiden bu eleştirileri yapmıyordu. Bundan sonrası esas mesele

Hazıra dağ dayanmaz

ya boş konuşma arkadaşım fenerbahçe semtini işim gereği çok iyi biliyorum öyle bir yerde 5 evin olması bırak ömrünü oğlunun oğluna bile yeter kiralar aylık 600 euro dan başlıyor sen kalkmış burda hazıra dağ dayanmaz falan saçmalıyorsun sadece o evin 2 tanesini kiraya verse ömrünün sonuna kadar gül gibi geçinir gider diğer olanaklarını saymıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sharkemre

quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

quote:

quote:

Hazıra dağ dayanmaz

ya boş konuşma arkadaşım fenerbahçe semtini işim gereği çok iyi biliyorum öyle bir yerde 5 evin olması bırak ömrünü oğlunun oğluna bile yeter kiralar aylık 600 euro dan başlıyor sen kalkmış burda hazıra dağ dayanmaz falan saçmalıyorsun sadece o evin 2 tanesini kiraya verse ömrünün sonuna kadar gül gibi geçinir gider diğer olanaklarını saymıyorum

Afedersin kardeşim özür dilerim hemen düzeltiyorum

Az Hazıra dağ dayanmaz çok Hazıra dayanır

İyi forumlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Doğan Kabak etkisi ile 2-3 ay iyi araçlar geldi bunlara test olarak...

Zamanında maden sahasında çamura batırdığı sonrasında traktör ile kurtarılmasını videoya çektiği X3 Sdrive testi sonrasında Borusan tarafından aforoz edilip test için el arabası bile verilmeyen And paşa ve tayfası , Doğan ile yapılan ortaklık sonrasında Borusan'dan Jaguar bile aldı... Doğan olmasa Jaguar' ın krikosunu test ederdi ancak iyi kalkıyor mu diye

Sonra Doğan da anladı bu paşa'nın ne olduğunu ve çıktı ortaklıktan... Sonrası malum... şimdi hancı tavuğu gibi yolcu kakası ile geçiniyor, takipçi araçları ile test yapıyorlar...

Doğan ın kendi kurduğu YouTube kanalında ise Yeni Panamera lansmanından tutun da bir çok yeni otomobilin yurt dışındaki lansman ve testleri var... Doğan düzgün adam olmasa bu piyasada lafı geçen adam olmasa çağırmazlar lansmana...

Focus pert işi tam efsane... her muhabbetinde kendi M5'ini çekiş kontrolü kapalı olarak kullandığını hava civa ile anlatan adam, gitti istanbulpark ta patladı RS ile... Direksiyonu çok iyiydi ya öyle söylüyordu ...

O kadroda bileği en sağlam adam Sinan.. gerisi apaçi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BIXI MAN -- 11 Şubat 2017; 2:42:22 >

• Sahibi olduğu kuruma bukadar zarar veren başka bir kişi yoktur sanırım, Barcelona'da keyifli günler nasılsa günün sonunda videolarında "abone olmayı ve paylaşmayı unutmayın" diyeceksin, buda senin büyüklüğün sanırım.
  • And sivri dilli ve ukala biri . Bu en başta böyleydi , şimdi de aynen devam ediyor. Tabi imkanlar ve popülarite arttıkça ukalalık dozunda artış olması normal. Ne olursa olsun , burada yazan üç beş ergenin lafından gaza gelip , aynı çiğlikte cevap yazmaması gerekir. Daha relax olmalı ve sakin cevap verebilmeli.

Otopark la ilgili genel yorumuma gelince ben halen daha objektif olduklarını düşünüyorum , fakat geriye gideceklerse bu yine And'in antipatikliğinden kaynaklı olur. And'i objektif yorumunları ve iyi tespitleri dışında zaten sevimli bulan olduğunu düşünmüyorum. Bazen ufak tefek kontrast hataları yapsa da , oda objektiflikten ayrıldığı anda sonun geleceğini bence herkesten daha iyi biliyor.
    Doğanla ilgili olarak sa, o geldikten sonra işleri iyice yoluna girdi , Doğan olmasaydı bu seviyeye gelmeleri çok daha uzun zaman alırdı.Bundan sonra yanlarına kim gelirse gelsin fazla yaşamaz diyorum ben .

• Araba denen cihazı daha iyi anlatan, kamera karşısına geçip bu işleri düzgünce tek tek anlatan ilk adama fazla yükleniyorsunuz. Kült olmuş kelimeleri var loose hissettirmek gibi. VW gibi kasınca iyi araba yapıyorlar dediği gibi kasınca güzel videolar geliyor. Buradaki ergenler Nürnberg pistini 10 kere dönüp And'a yüklenmişler sanırım onlara da ayrıca saygılar.
  • 2011 yilinda abone oldugumda ilk alfa 156 testini ve opel corsa testinden beri izliyorum ilk 2 sene video yuklendiginde isimi birakir yarim saat kimildamadan izlerdim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.