Şimdi Ara

Otopark.com Şahin S Testi GELDİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
3
Favori
37.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • And foruma üyeydi galiba çağırın gelsin.
    Derdinizi anlatın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Theurer kullanıcısına yanıt
    Evet o konuda haklısınız kaza olayı tabikide kötü oldu.İmajları zedelendi.Çoğu markadan şuan test aracı alamıyorlar.
  • Bi de bunlar niye videoların bazılarını kaldırıyorlar? Fiesta Red 1.0 140 bg Sinan'la Muhip'in ayrı bir videosu vardı mesela. Kaç kere baktım bulamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pro-black kullanıcısına yanıt
    Tofaş kullanıyorum. Başka araç alacak param yok. Ev vs. aldım banka kredisi ile başka araç almayı bilirdim orası ayrı. napayım toplu taşımaya mı bineyim ailemle komple ? Şu zihniyeti anlamak gerçekten güç sizin tabirinizle 'zaykocu' denen tiplemeleri maddi durumlarına göre Bmw,Mercedes vb premium markalarda da görüyoruz. Arabanın aşığı falan da değilim en fazla 130 yapmışımdır arabayla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lé Cola

Tofaş kullanıyorum. Başka araç alacak param yok. Ev vs. aldım banka kredisi ile başka araç almayı bilirdim orası ayrı. napayım toplu taşımaya mı bineyim ailemle komple ? Şu zihniyeti anlamak gerçekten güç sizin tabirinizle 'zaykocu' denen tiplemeleri maddi durumlarına göre Bmw,Mercedes vb premium markalarda da görüyoruz. Arabanın aşığı falan da değilim en fazla 130 yapmışımdır arabayla.

Dediğiniz gibi hocam her binen keyfinden binmiyor. Babam da ev kredisi odedi keyfimizden 16 yildir vectra kullanmıyoruz. Piyasa moktan 10bin koysak ustune gene duzgun araba yok. Her tofasciyi keko sanıyorlar bi bitmediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğan gitti Otopark bitti. Kanalı yakında kapatırlarsa şaşırmam.

• jimhendrix kullanıcısına yanıt
    Valla öyle piyasa belli zaten. Biraz iyi yeni ayağı düzgün bi araba alayım desen 50 lirayı gözden çıkarman lazım zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lé Cola

İstisnalar kaideyi bozmaz. Durumunuzu anlayabiliyorum.

Asla küçük görmek falan haddime değil. Fakat durum bu şekilde.

Bu malum arabaya binen bitane normal adam görmedim ne muayene ne sigorta ne bi bakim.

En basiti bi lastik bile almiyor adam arabasina ama sol şeritten dala dala makasla kese kese gitmeyi biliyor.

Bunlardan biri arabama arkadan geldi vurdu kacti gitti.

Daha 2 gün evvel gözümle gördüm park halindeki arabaya vurdu cekti kacti gitti.

İyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

Bi de bunlar niye videoların bazılarını kaldırıyorlar? Fiesta Red 1.0 140 bg Sinan'la Muhip'in ayrı bir videosu vardı mesela. Kaç kere baktım bulamadım.

Bay ego(and) yüzünden kurumsallaşma ayağına dostlarını attı ve muhip gittiği için silmiştir büyük ihtimalle
    Eskiden and,sinan,muhip,corvettesi olan ismini unuttum 4ü birlikte keyifli test oluyordu.
  • Farmer Jax F kullanıcısına yanıt
    o kadar da değildir diye düşünüyorum.
  • And kullanacaksa videoya çeksınler ıst. parkta çekirdek çitleyerek ızlerız malum araba önden çekerede düşemez kayarsa ne bahane bulucak merak ediyorum
  • Dostlar,

Şu sıralar OTOPARK'ın ne denli sefalet içinde süründüğünü daha iyi ifade edebilmek adına bu mesajı sizlere Barcelona'nın beş yıldızlı otellerinden Grand Marina'nın 7. katındaki bir tuvaletten yazıyorum...

Çok yalnızım; geldiğim uçakta yanımdaki koltuk boş olduğu gibi, burada da otomobil medyasından Eren hariç benden başka kimse yok...

Sabahtan beri Carpe Diem'di, Barceloneta'ydı, şehrin en lüks restoranlarında ziyafet çekip duruyorum. Bu hengamede bir de locadan Flamenco izlemek durumunda kaldım. Yarın aynı işkence Mallorca'da devam edecek, inşallah cumartesi sona erecek... Üstelik bu tür lansmanlardan bu ay 3 tane, önümüzdeki ay -şimdilik- 2 tane daha var. Davet edildik bir kere, mecbur gidiyoruz...

İnanın hiç şevkim kalmadı... Malum, son projemiz yüzünden 3 ay daha iş yapmasak gene kârdayız. Gel de şimdi video çek!

Gerçi benim akıbetim belirsiz... Gene de şirkette bu külfeti üstlenecek birileri daha çıkar sanırım.

Neyse kafanızı şişirdim, kusuruma bakmayın. Acılar paylaştıkça azalır, sevinçler paylaştıkça çoğalırmış...

Kendinize iyi bakın.

Sevgiler,

And

• Hihihihi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inferno

Dostlar,

Şu sıralar OTOPARK'ın ne denli sefalet içinde süründüğünü daha iyi ifade edebilmek adına bu mesajı sizlere Barcelona'nın beş yıldızlı otellerinden Grand Marina'nın 7. katındaki bir tuvaletten yazıyorum...

Çok yalnızım; geldiğim uçakta yanımdaki koltuk boş olduğu gibi, burada da otomobil medyasından Eren hariç benden başka kimse yok...

Sabahtan beri Carpe Diem'di, Barceloneta'ydı, şehrin en lüks restoranlarında ziyafet çekip duruyorum. Bu hengamede bir de locadan Flamenco izlemek durumunda kaldım. Yarın aynı işkence Mallorca'da devam edecek, inşallah cumartesi sona erecek... Üstelik bu tür lansmanlardan bu ay 3 tane, önümüzdeki ay -şimdilik- 2 tane daha var. Davet edildik bir kere, mecbur gidiyoruz...

İnanın hiç şevkim kalmadı... Malum, son projemiz yüzünden 3 ay daha iş yapmasak gene kârdayız. Gel de şimdi video çek!

Gerçi benim akıbetim belirsiz... Gene de şirkette bu külfeti üstlenecek birileri daha çıkar sanırım.

Neyse kafanızı şişirdim, kusuruma bakmayın. Acılar paylaştıkça azalır, sevinçler paylaştıkça çoğalırmış...

Kendinize iyi bakın.

Sevgiler,

And

İstiyosan 7 yıldızli otelden yaz,

Ben takip etmiyorum artik, yandaki onerilenlerde yeni testlerinizi gorunce heyecanlanmiyorum cunku biliyorum kurumsallik adi altinda objektiflikten uzak,araç verilsin lansmanlara çağırılsin diye otomobil distrubütörlerinin duymak istediklerinin söylendigi benim gozumde reklamdan farkı olmayan bir video beni bekleyen.

2013 yılından beri takip ettim o zamna abone sayınız 10 bin yoktu arac bulamiyodunuz belki ama samimi bi ortam vardi test edilen aracin ne oldugun bile onemi yoktu ve en onemlisi diliniz sivri idi arac yolktu belki ama objektiflik vardi. Yeni video gelmismi diye sayfa yenilettiren otopark oydu.Arada hala daily motiondan ayni vidyolari izlerim amator ama ruhlu muhip sinan and 3 lusunun testlerini.

• Inferno I kullanıcısına yanıt
    O yüzden mi aradığınız yazarlara ücret ödemesi yapamıyoruz gönüllülük esasına göre çalışacak eleman arıyoruz yazıyorsun siteye...

• Gereksiz inceleme bence.
    Bir modelde (genelde yeni) aracın merak edeceğiniz bir yönü, özelliği olur, incelerler gösterirler.
    Şahin'in neyini anlatacaksın allah aşkına.

Edit:Bunu Şahin'i küçümsemek için değil, 30 yıldır herşeyini bildiğimiz için söylüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mllm -- 10 Şubat 2017; 7:27:54 >
  • Inferno I kullanıcısına yanıt
    Biz kaybettikkerinden bahsediyoruz, sen 199$'a satılan 2 gece 3 gün paket tur keyfinden.

Efsane olmak varken, paket turcu oldun
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoktorPilot

Ben de ikinci el testlerini seviyorum, Şahin S de ilginç olabilir :D

Bencede 2.el testlerine ağırlık verseler daha iyi olabilir. Çünkü 2.elde belli bir zaman sonra olabilen sorunlar daha rahat görülür sıfır araçta bazı sorunlar hemen ortaya çıkmayabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inferno

Dostlar,

Kendinize iyi bakın.

Sevgiler,

And

Öyle ya da böyle 7 serisini aylar önce bünyenizde çekmişsiniz ve sen başkalari 7 çekiyür, siz çekmiyürsünüz yorumunu 28 kişinin beğenip tepeye koyduğu bir platformda ne laf anlatmaya uğraşıyorsun abi boş ver sinirli, histeri gençlik işte :)

• quote:

Orijinalden alıntı: AAABBBTR42

Biz kaybettikkerinden bahsediyoruz, sen 199$'a satılan 2 gece 3 gün paket tur keyfinden.

Efsane olmak varken, paket turcu oldun

Adam tek bir proje ile 3 aylık masraflarını karşılamış sen 199 dolarlık tatilden bahsediyorsun.
    Adamın BMW m5'i Skoda Octavisı var. 6 tane fenerbahcede evi var. 5 kişi çalıştırdığı ofisinde kendine ait mecrası var. Youtubede 170 bine dayanan takipcisinide saymıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.