Şimdi Ara

Otopark.com Şahin S Testi GELDİ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
3
Favori
37.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: beybiger

quote:

Orijinalden alıntı: Odysseus348

Şimdi düşündüm de burdaki gıcık yazısını ve sivri dilini avantaja çevirebilirdi. Muhip en başından beri kalsaydı top gear gibi dengeli bir ekip olacaklardı. O zaman bu gıcık laflar sempatik bile gelebilirdi.

Taa o zamanlar kanala da yazmıştım kurumsallaşalım derken asıl özellikleri es geçmeyin diye. Ben çoğu kanalı süper otomobil inceledikleri için değil muhabbet ve eğlencesi için izliyorum. Bakınız fifth gear ve özellikle Car throttle. Hele car throttle da araba incelemesi yok gibi ama yeni video çıksa da komik keyifli birşey izlesek diyorum. Otopark in ilk hali buydu.

ben 2011den beri izliyorum belki 10bin aboneleri yoktu alfa 156 testi ilk testleriydi ondan beri takipçileri idim ,video yüklenir yüklenmez hemen izlerdim sohbetler felan 1 saatlik video nasıl bitti anlamazdım,son 1.5yıldır çok bozuldu şuan izlemiyorum bile sıkıyor ,özellikle e180 videoları bombaydı.

Yalnız o E180 testinde sinanın kafa güzeldi. Hatta kendi de söyledi arkadaşlarla yemekten geldim biraz promil yüksek, o yüzden direksiyone geçmedim diye.

• Hafta sonu binilip gezilecek araba 'ŞAHİN' haykırdım hahaha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinan saf gibi biraz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.