Şimdi Ara

Otopark.com Şahin S Testi GELDİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
3
Favori
37.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O ne la öyle ergen gibi 5 yıldızlı otel, Barcelona muhabbeti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inferno

Dostlar,

Şu sıralar OTOPARK'ın ne denli sefalet içinde süründüğünü daha iyi ifade edebilmek adına bu mesajı sizlere Barcelona'nın beş yıldızlı otellerinden Grand Marina'nın 7. katındaki bir tuvaletten yazıyorum...

Çok yalnızım; geldiğim uçakta yanımdaki koltuk boş olduğu gibi, burada da otomobil medyasından Eren hariç benden başka kimse yok...

Sabahtan beri Carpe Diem'di, Barceloneta'ydı, şehrin en lüks restoranlarında ziyafet çekip duruyorum. Bu hengamede bir de locadan Flamenco izlemek durumunda kaldım. Yarın aynı işkence Mallorca'da devam edecek, inşallah cumartesi sona erecek... Üstelik bu tür lansmanlardan bu ay 3 tane, önümüzdeki ay -şimdilik- 2 tane daha var. Davet edildik bir kere, mecbur gidiyoruz...

İnanın hiç şevkim kalmadı... Malum, son projemiz yüzünden 3 ay daha iş yapmasak gene kârdayız. Gel de şimdi video çek!

Gerçi benim akıbetim belirsiz... Gene de şirkette bu külfeti üstlenecek birileri daha çıkar sanırım.

Neyse kafanızı şişirdim, kusuruma bakmayın. Acılar paylaştıkça azalır, sevinçler paylaştıkça çoğalırmış...

Kendinize iyi bakın.

Sevgiler,

And

Görmeyen kalmasın... Yazık gerçekten. Şu mesajını kendi sitenizin forumunda da paylaşsana bir

• Diğerleri gibi bunlarada test aracı verseler lansmanlara davet etseler aslında eski günlerine rahat döner ama araçlara çok gömdükleri için yerden yere vurdukları için ülkemizdeki distribütör yanaşmıyor bakın diger kanallara adam i30a binsede mükemmel diyor Aurisede mükemmel diyor Leonada mükemmel diyor yani sadece farklarını anlatıp hepsini beğenmiş gibi yapıyorlar.

Kabak varken kendisi dergisi adına cagiriliyordu bunlarda gidip o fırsattan otoparka test cekiyorlardi yinede diğer kanallara göre daha başarılı buluyorum bir yolunu bulup araç sıkıntısını çözerlerse eski günlere gelir diyorum ama And son iki senede beraber çalıştığı 10 kişiyle anlaşamadı bakarsiniz yarın Sinanda olmaz :)

• Otopark laf atiyorsunuz ama the makinayi otopark unlu etti dogan kabak i kac kisi taniyordu onuda otopark unlu etti.bugra yillardir bu sektordeydi aynen dogan gibi kac kisi taniyordu

• beybiger B kullanıcısına yanıt
    Doğan kabak'ı kaç kişi mi tanıyordu ? Valla ben tanıyordum, otomobil dünyası youtube videolarından ibaret olmayan çoğu kişi de tanıyordur.
  • istanbul için uygun bir fiyata kartal şahin vs vs ne kadara alabiliriz? sadece ayak işlerimi görmesi yeter..

hala iş görür bir araba olması lazım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: beybiger

Otopark laf atiyorsunuz ama the makinayi otopark unlu etti dogan kabak i kac kisi taniyordu onuda otopark unlu etti.bugra yillardir bu sektordeydi aynen dogan gibi kac kisi taniyordu

Otomotiv piyasasında Doğan Kabak çok tanınır..

şimdi gitsin bi distribütör 'e şu marka aracı ver test edeceğim desin koşulsuz verirler ...

Ama And'ı gönder bakalım Doğan kadar referansı var mı ?

• Fiesta ile B7 Passat kıyaslaması yaptıkları dönemden sonra takip etmeyi bıraktım. Bunlara harcanan zaman yerine spora yazılın sağlıklı yaşama kavuşun.
  • Olan Sinan beye oluyor bu and denen arkadasın yanında

• GG WP
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkankot2

Değerli arkadaşlar,
    Yurt dışına taşınıyor olmam sebebiyle OTOPARK.COM’daki görevimden ayrılıyorum. Sitenin ve şirketin yeni yöneticisi Sinan...’tur.

And bilmemne

Hak yerini buldu.

Işın Karaca - Tutunamadım
    benden tüm otomobil tutkunlarına gelsin.

Yallaaah. Ayak bağından başka bir şey değildi zaten Sinan'a.

1.videoda dün gece foruma mesaj yazan kişi- sonuna kadar izleyin arkadaşlar
    2.videoda an itibariyle o kişi

Bu nedir ya neyin kafasını yaşıyorsun? Babanın rakibi sanki neyin sevinci ki bu anlamadım adam bırakmış gidiyor diye

• And Bey Otopark'tan ayrılmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: grkankot2

Yüksekten uçanların suratının yere yapışması pat diye, hoşuma gidiyor
    Foruma attığı ukala mesajı görmediniz sanırım 2 sayfa geriye gidin.
    aa 1dk yeni farkettim.
    10 kişinin takıldığı forumunuzda yazdığınız hakaretleri gördüm. Ortam farkı ne diyeyim...

Herkesin anlayacağı şekilde çok da güzel cevap vermiş burada yazılanlara karşı tabi anlayana Belli ki mesaj yerine tam ulaşmamış ama neyse

Hoşuna gitme sebebine çok güldüm sanki site kurulduğundan beri bunu bekliyordun. Ulaşamayacağın birşeyler buna sebep olmuş belli ki :D

10 tane seviyeli insan olsun bizim için yeterli eline klavye alan gelmesin zaten

Nerede çokluk orda kötülük demişler. Gerçi pardon burası Türkiye nin en büyük forumlarından

• quote:

Orijinalden alıntı: DoktorPilot

And Bey Otopark'tan ayrılmış.

DH yi okudu tabi üzüldü Şahin S testini görünce.

Şaka bi yana yurt dışına taşındığı için And bırakmış Otopark.com'u.. Benimde imkanım olsa giderim tabi bu ülkede yaşanır mı
  • Adama işini bırakırdı gel araba test edelim diye. Şimdide kendisi gidiyor hadi eyvallah diye. Bence yurt dışı hikaye bu işleri bırakıyor yoksa yurt dışında video çekmek çok zor olmasa gerek. Yapan türkler var.

• BIXI MAN kullanıcısına yanıt
    X3'ü hiç sevmem ve yıllarıdır Otopark'a her girdiğimde denk gelirdim lakin bakmazdım. Şimdi sizin mesajınızı görünce bakmak istedim lakin YouTube'dan kalkmış. Dailymotion'da olduğunu görünce hemen izledim.

Güzel videoydu ama böyle videoya Borusan tabiki ayar çeker.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirrüs -- 12 Şubat 2017; 14:52:27 >
  • arkadaş, başkalarının mutluluğundan, başarısından rahatsız olan insanların ülkesinden giderek en doğrusunu yapmış. bir sohbette Nasuh mahruki'ye de "kapatıp gidin. her gün beyin yoksunu insanların hakaret ve küfürlerine maruz kalıyorsunuz" demiştim sanırım yakında o da gider.
  • Sinan bu işi daha iyi becerir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otopark.com yeni bir intihar sekli deniyor galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Inferno

Dostlar,

Şu sıralar OTOPARK'ın ne denli sefalet içinde süründüğünü daha iyi ifade edebilmek adına bu mesajı sizlere Barcelona'nın beş yıldızlı otellerinden Grand Marina'nın 7. katındaki bir tuvaletten yazıyorum...

Çok yalnızım; geldiğim uçakta yanımdaki koltuk boş olduğu gibi, burada da otomobil medyasından Eren hariç benden başka kimse yok...

Sabahtan beri Carpe Diem'di, Barceloneta'ydı, şehrin en lüks restoranlarında ziyafet çekip duruyorum. Bu hengamede bir de locadan Flamenco izlemek durumunda kaldım. Yarın aynı işkence Mallorca'da devam edecek, inşallah cumartesi sona erecek... Üstelik bu tür lansmanlardan bu ay 3 tane, önümüzdeki ay -şimdilik- 2 tane daha var. Davet edildik bir kere, mecbur gidiyoruz...

İnanın hiç şevkim kalmadı... Malum, son projemiz yüzünden 3 ay daha iş yapmasak gene kârdayız. Gel de şimdi video çek!

Gerçi benim akıbetim belirsiz... Gene de şirkette bu külfeti üstlenecek birileri daha çıkar sanırım.

Neyse kafanızı şişirdim, kusuruma bakmayın. Acılar paylaştıkça azalır, sevinçler paylaştıkça çoğalırmış...

Kendinize iyi bakın.

Sevgiler,

And

ilginç bir cevap olmuş bundan sonra bu forumlarda kimseye kızmayacağım zira bu arkadaş böyle cevap verdi ise forumdaki sıradan adamın cevaplarını yada yazdıklarını çok yadırgamamak lazım ...

Allah herkesin yolunu açık etsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pulpa -- 12 Şubat 2017; 17:9:51 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.