Şimdi Ara

Otopark.com And Mehmet Çetin Ayriliyor! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
2
Favori
26.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Objektif ve uslubu cok guzel bi insandi ama son testlerinin kalitesi digerlerine gore kotuydu yinede birakmadi kotu olmus. Kaza konusuna son derece normal bir durum o araclari kullanmak isiklarda 0 100 yarisina benzemez istediginiz kadar tecrubeli olun en ufak bi zamanlama hatasinin affi olmuyor ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinan bilgili bir arkadaş ama tek başına çektiği testler çok dandik oluyor. And metodik bir sırayla anlattığından Sinan konuşulana iyi katkı yapıyor ama tek başına yaptığı testlerde bir kompozisyon oluşturamıyor. Kesinlikle hoşsohbet birine daha ihtiyacı var kanalın.

Otomobil Dünyam ve Carviser fazla ortayolcu. Firmaları kızdıracak hiçbir yorum yapamıyorlar.

Eren denen arkadaş konuşmayı bilmiyor, aynı şeyi geveleyip duruyor, hitabeti berbat, Türkçeyi ağlatıyor. Hiç beğenmediği Corolla dizel otomatiği övmek için çaba harcadı resmen.

Carviser Trt Radyo istek kuşağı gibi bir tonda araba anlatıyor. Adam Mustang kullanırken bile aynı... Cem Yılmaz'ın "Ben de koyucam ha!" diye anlattığı Saint Benua mezunu adeta...

And bu piyasanın en iyisiydi. Üzüldüm. Arabalara puan verme cesareti takdire şayandı. Beğenmediği arabayı çatır çatır eleştirdi. Umarım bir şekilde katkı vermeye devam eder.

• egelidost kullanıcısına yanıt
    Hocam mesela ben carviseri da severim. Ama ikisini de sevrek izlerdim. Benim tahminim otopark a ille birisi gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinan şimdi bugra ile doğan kabağı toplasın ekibe sen gör ondan sonra işleri

• ben en eski kadroyu cok begeniyodum. noyan muhip e63 amgsi olan eleman and sinan. ne zamanki hepsi gitti 2si kaldi zaten tad mad kalmadi
  • Ne abarttınız şu adamları ya..

Şurda onlardan daha iyi yorum yapacak en az 10 kişi çıkar..

Arabayla magazin düzeyinde ilgilenen herhangi birinden daha fazla ne bilgisi vardı ne bir şeyi..

Honda civic testinde, adam "rs kaç beygir bilgim yok" diyor..

Antalyaya kadar gitmiş..yemiş içmiş..sorması gereken hiçbir soruyu sormamış.

Bu sektörde ilklerden olduğu için öne çıkmış..hiçbir extra ne bilgisi ne haberi vardı..

• Bu zamana kadar topladıkları takipçilerin kronolojisine bakarsanız büyük çoğunluğu geçmiş zamanlarda amatör şekilde çektikleri testler sonucu oluşan bir kitledir.

Kurumsal olduk diyip ne şiş yansın ne kebap felsefesini uygulamaya başladıktan sonra hoşuna gidip abone olan yüzdesi çok düşüktür...

Sinan ekibin içinde sürüş dinamikleri olarak en iyi en sağlam adam. Başa geçmesi karar mekanizmasında olması iyi bir durum...

Yapması gereken And'ın EGO'larına yenilip giden eski tayfayı toplamak... Özellikle Murat,Muhip,Buğra hatta ikna edilirse Doğan Kabak...!!!!

Efsane bi kadro olur ki izlemelere doyulmaz...

• Bu acidan da bakmak lazim belki de. Bilemedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sinan isi gucu birakti and'in pesine otopark'a geldi yazik oldu. adami tek birakti simdi and

• superegoid S kullanıcısına yanıt
    Valla bilgiden içerikten ziyade adamların samimi hoş sohbeti biraz da kendilerini sevdiren, en azından benim için öyle.

• Yazık olmuş cidden severek takip ediyordum. Sevmediğim bölümleri vardı bayan gözünden hiç hoşlanmamıştım, arabaya dolmuş gibi tıklım tıkış bindikleri zamanda makaradan başka bişi çıkmıyordu ama and tek başına inceleme yaptığında oldukça detaylı ve güzeldi. Bir dönem çok iyi parlamışlardı hızlı söndüler üzüldüm...
  • Abisi geldi "olm bu da hayat mı, bu hacimde motorlara mahkum kalma, gel amerika'ya dedi" tabi, and durur mu

Ben severek takip ederdim kendisini, yolu açık olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLLyC

Kıyaslamak için sayılara gerek yok, ne dedim?

Hitap ettiği kitle genç ve populist,

Bu ne demek ?

Eskisi gibi rahatça araba alamamak demek.

Sürekli değişen yüzler iki lafı bir araya getiremeyen kabaklar ve artık bilinen yüzlerin ayrılması, top gear turkiye nin geri alınması.

Söndü denir buna.

Mantıklı mı ? Oldu mu ?

Hayır.

• buda şakadır bence
  • Biri trumpa konu linkini atsın.
  • And'ın gitmesi üzücü olmuş.Yalnız Sinan Koç'da boş adam değildir.Muhabbeti seviliyor,kafa adam :) kanalı kurtarır diye düşünüyorum.

Yolun açık olsun And.
  • Almanların "schadenfreude" dedikleri bir olgu var. Başkalarının başına gelen kötü durumlardan mutlu olmak anlamına geliyor. Maalesef insani bir duygu ancak hoş değil. Kaza sonrası çekememezlik ve kıskançlık içeren çoşku naraları atılmıştı. işini düzgün yapan akıllı okumuş çocuklardı. Ancak "schadenfreude" yine yakamızı bırakmadı. iyi bir ekipti, özellikle Muhip, And ve Sinan üçlüsü iyiydi. İşler bu kadar iyi giderken, bir kaza ile yerle bir olmasına üzüldüm. Forumu eleştirirken And'a bir parantez açmak gerek. Videolarda ne kadar aklı başındaysa, forumda verdiği cevaplar da bir o kadar ergence. 5 yıldızlı otel vs. ne karıştırıyorsun. Bu forumda 17'lik çocuklar olduğu gibi işinde gücünde bir sürü insan var. Mahalle ağzı böyle iyi eğitimli, kültürlü, kendini yetiştirmiş bir gence hiç yakışmadı. Ancak tabi içinde ne fırtınalar koptuğunu bilemeyiz. Dişiyle tırnağıyla bir yerlere getirdiği kurumun bu şekilde çatırdamasını hazmetmek kolay değil. Umarım Otopark'da işler düzelir.

• And ve Sinan bence çok iyiler. And en iyisiydi. kendi aralarındaki anlaşmazlıklar nelerdi, işin iç yüzünü bilemiyoruz tabi. ama böyle bir şey yoksa And en azından testlerini yurtdışından da pek hala yayınlayabilirdi. yazık olmuş.
  • Vah vah

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.