Şimdi Ara

Otomobillerimize DH stickerı! [İPTAL, İLK MESAJ GÜNCEL] (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
779
Cevap
13
Favori
18.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada buradaki her tasarım basılacak düzeyde değil basıldığı zaman ekranda gördüğünüz gibi bir sonuç elde edilmez.
  • Emek veren tum tasarımcı arkadaslara teşekkürler. Hepsi birbirinden guzel. Logolar araçların arka camında nasıl duracak bu da cok önemli. Cok beğenilen bir tasarım araçta aynı etkiyi bırakmayabilir.

Genel görüş 1. Logonun cok beğenildigi yönünde. Ben oyumu 4'e verdim. Oylamadan çıkacak sonuc da kabulümdür:)

Saygılarımla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Destek var ekle yapıştırırız araba alınca.
  • Eklermisin beni de.

• Hocam, yalan oldu oylama. Manipülasyon var. Yarın akşam 9'a kadar yeni tasarım eklemek isteyenler ve var olan tasarımlarını değiştirmek isteyenler için süre tanınsın. Tasarım sahipleri sadece tek bir tasarım ile katılış sağlasın. Yarın akşam 9'da temiz ve yeni bir süreç başlasın. Oylama cuma'ya kadar sürsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [H.E.E]

Hocam, yalan oldu oylama. Manipülasyon var. Yarın akşam 9'a kadar yeni tasarım eklemek isteyenler ve var olan tasarımlarını değiştirmek isteyenler için süre tanınsın. Tasarım sahipleri sadece tek bir tasarım ile katılış sağlasın. Yarın akşam 9'da temiz ve yeni bir süreç başlasın. Oylama cuma'ya kadar sürsün.

Mümkün değil. 200 kişi oy kullanmış. Zaman sayacının bitmesini bekleyeceğiz. Sonunda kazananın sticker'ı basılacak.

Eğer açık ara fark vs. olursa incelenir ve ona göre tekrar hareket edilir.

Tasarımın geriye düşünce çok gerildin dostum.
  • nk061 kullanıcısına yanıt
    Gerilme falan yok dostum. Niye gerilme olsun ki? Para kazancam sanki tasarımım birinci olunca.
    Tasarım 14 sıfır oyken bir anda 47 oldu. Ayrıca yönetici devreye girdi başka bir anket açıldı. Ek olarak oylamanın akşam 9'da başlayacağı bilgisi tam olarak duyurulmadı. Yalan oldu bu oylama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [H.E.E] -- 30 Aralık 2013; 0:09:51 >
  • quote:

Gerilme falan yok dostum. Niye gerilme olsun ki? Para kazancam sanki tasarımım birinci olunca.
    Tasarım 14 sıfır oyken bir anda 47 oldu. Ayrıca yönetici devreye girdi başka bir anket açıldı. Ek olarak oylamanın akşam 9'da başlayacağı bilgisi tam olarak duyurulmadı. Yalan oldu bu oylama.

PM'de yazdım burada da yazayım.

Ben oylamanın bu akşam 9'da başlayacağını PM yolu ile bütün katılımcılara hatırlattım. Konu başlığını da değiştirdim hatta öğle saatlerinde. Yöneticinin anket açması da bir şey ifade etmiyor. O ufak bir karışıklıktan dolayı oldu. İlk mesaja da ekledim buraya da yazayım.

"DH ANKETİ GEÇERSİZ, STRAWPOLL ÜZERİNDEN KULLANILAN OYLAR GEÇERLİ."
    Tamam bakalım dostum. Dediğin gibi olsun.
  • quote:

Tamam bakalım dostum. Dediğin gibi olsun.

İçiniz rahat olsun. Haksızlığa göz yummam. Eğer bir şeyler olduğunu farkettiğim tasarım sahibi olursa direkt elerim, hak yerini bulur.
    Hocam, listeye benide eklemeni rica etmiştim ama göremedim kendimi
  • 5 iyi ben de ona oy verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mathematician_01

Hocam, listeye benide eklemeni rica etmiştim ama göremedim kendimi

Gözümden kaçmış hocam kusuruma bakmayın. Oyunuzu da strawpoll üzerinden kullanın lütfen.

• Üstad beni de listeye ekler misin :))
    oyumuzuda kullandık ..
  • 5 numaraya oyumu verdim
  • Daha onceden yorum yapmıstım ama ısmım yazılmamıs lısteye

• quote:

Orijinalden alıntı: ozerpeker61

Daha onceden yorum yapmıstım ama ısmım yazılmamıs lısteye

Hocam tasarımlar, anket vs derken gözümden kaçırmışım sanırım 1 parti katılımcıyı. Kusuruma bakmayın, mazur görün. Şu an müsait değilim. Yarın akşam katılımcı listesini güncelleyeceğim tamamen.

• quote:

Orijinalden alıntı: nk061

quote:

Orijinalden alıntı: ozerpeker61

Daha onceden yorum yapmıstım ama ısmım yazılmamıs lısteye

Hocam tasarımlar, anket vs derken gözümden kaçırmışım sanırım 1 parti katılımcıyı. Kusuruma bakmayın, mazur görün. Şu an müsait değilim. Yarın akşam katılımcı listesini güncelleyeceğim tamamen.

sıkıntı yok üstad. Hayırlı akşamlar
  • Lütfen sizde oyunuzu strawpoll üzerinden kullanın. Buradaki anket geçersiz çünkü.

• Su an strawpolla bakiyorum, 204 oy var. Hadi sonradan eklenen 20 kisi var desek, 177 oy olmasi gerekir. Bu terste bi islik var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vidanj -- 30 Aralık 2013; 1:09:30 >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.