Şimdi Ara

Otomobillerimize DH stickerı! [İPTAL, İLK MESAJ GÜNCEL] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
779
Cevap
13
Favori
18.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • konu uzadıkça garip söylemler dönüyor benim demek istediğim bu iş yarıda kalmasın. Para talep etmek farklı bu işten kar elde etmek farklı o yüzden malzemeyi iyi seçmenize yarar var, verilecek 1-2 lira bu forumdaki çoğu kişiyi bozmaz diye düşünüyorum. Neyse proje sizin. Ben destek vermeye hazırım. Para talep etmeyeceğim diye kasmayın kendinizi bence.
  • Alın size aşırı modern ve foruma uygun tasarım. Tepe tepe kullanın.

Otomobillerimize DH stickerı! [İPTAL, İLK MESAJ GÜNCEL]
  • [H.E.E] kullanıcısına yanıt
    Konuyu provoke etmeyelim dostum. Lütfen fotoğrafı siler misin?
  • nk061 kullanıcısına yanıt
    Hacı bu forumdakilerin kafası buna çalışıyo. Sticker 100 TL diyeceğiz ve 1 yıl bekleme süresi var diyeceğiz. Stickerların ilk teslimatı 2015 ocak ayı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Bu sticker'ı Donanım Haber mi yaptırıyor?

Donanım Haberin yaptırıp, isteyen üyelere bedelsiz göndermesi lazım.
    Yoksa! bedava reklam yapmanın ne anlamı var?

• Baya güldüm hocam :)
    insanın siniri bozuluyor uzayınca benim demek istediğimde buydu zaten .
  • "Modern"likle alakalı olarak ben de eleştiride bulunmuştum. Hala da söylüyorum, beğenmedim. Beğenmek zorunda da değilim. Ancak saygı duymak zorundayım ve bunu 2 defa dile getirdim.

Herkesin aynı düşüncede olacağı, aynı beğenilerinin olduğu bir platform olamaz, varsa da fanatizm vardır; zorlama, dayatma vardır. Katılmışsınız, emek vermişsiniz, elinize sağlık. Ancak beğenenlerin olacağı gibi beğenmeyenlerin de olacağını, olumlu eleştirilerin geleceği gibi olumsuz eleştirilerin de gelebileceğini en az benim kadar sizin de seçim öncesinde öngördüğünüzü düşünüyorum. Ayrıca öyle bir tutum içerisindesiniz ki; eleştiride bulunmak için tasarım yapıp burada paylaşmak gerekiyor gibi hissettiriyorsunuz. Yazdıklarınız bu doğrultuda. Tasarım işinden sizin kadar anlasam,en azından ilgim olsa zaten bir tasarım yapar ve şansımı denerdim.

Ayrıca işin bu seviyeye (!) gelmesi hoş olmadı..

Bu şartlarda madem gelen eleştirileri anlayışla karşılayamayacaktınız, neden katıldınız bu seçime?

@nk061 Seçimin bu son durumu hoş olmadı. Açıkçası eleştirilerimde "modern" kelimesini kullandığım için üzerime alındım.Oy veren, tasarım yapan, olumlu/olumsuz konu için eleştiri yapan kısacası emek sarf eden herkesin eline sağlık ama şu son mesajdan sonra beni listeden çıkarmanızı istiyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: [H.E.E]

Hacı bu forumdakilerin kafası buna çalışıyo. Sticker 100 TL diyeceğiz ve 1 yıl bekleme süresi var diyeceğiz. Stickerların ilk teslimatı 2015 ocak ayı olsun.

Bu mesajı da şimdi gördüm. Size göstermiş olduğum saygı konusunda beni haksız çıkardığınızı üzülerek söylüyorum.
  • kahraman202 kullanıcısına yanıt
    Kardeş, tepkim sana değil ki. Ortaya konuştum ben. Niye üzerine alınıyorsun ki?
    İçi boş eleştiri yapanlara tepkim. Yoksa kalkıp da herkes beğensin deme hakkım yok.

Burada milletin yaptığı şu : A partisi seçimi kazanmış hükümeti kurmuş. B partisine oy veren vatandaş diyor ki bana ne kardeşim. Ben B partisine oy verdim. Ben anlamam. Ya B partisi hükümeti kursun, ya da seçim tekrarlansın. A partisinin hükümetinde ben yokum arkadaş!!!
  • Benim sitemim hiç bir zaman eleştirilere olmadı. Benim sitenin olay başladığında katılacağım diyip sonradan vazgecenlere.
  • nk061 kullanıcısına yanıt
    Size karşı "sitem"le alakalı bir şey söylemedim zaten. Mesajım diğer arkadaşa yönelikti.
  • otomobil genel bölümünün böyle bir tasarıma ve daha çok etkinliğine ihtiyacı var diye düşünüyorum.
    eğer düşünce bu yönde ilerliyorsa bir kurumsal kimlik disiplini ile çalışmak gerek
    eğer sadece bir yapışkandan ibaretse durum zaten markaların stickerları araçların üzerinde duruyor gerek yok.
    emeğe saygım sonsuz hepinize teşekkürler ancak tasarımlar gözden geçirilmeli diye düşünmekteyim...
  • Hadi bakalım
  • Yeni bir oylama yapılmayacaksa karar verilen tasarım da buysa almayacağımı belirtmiştim.

Bunun nedeni de çoğunluğun beğendiği bir tasarımın pisi pisine elenmesi.

Merak ediyorum oylamanın sonucu ne olmuştu? Yani oy sayı ve yüzdeleri mevcut mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EPICA -- 5 Ocak 2014; 19:04:00 >
  • Ben kuluble felan alakam olmadığı halde camıma yapıştıracaktım.Ama tasarım berbat.Biraz daha modern bişey olabilirdi.
  • quote:

oylamanın tekrarlanması, seçeneklerin yenilenmesi lazım. ben de sticker istiyorum ama oylamaya katılmadım. benim gibi bir sürü kişi daha olduğuna da eminim. bence bu konuyu çok aceleye getirmemek lazım, zira katılımcı-istekli sayısı muhtemelen artacaktır.

en azından bir kaç aya yaymak lazım diye düşünüyorum..

benim yukarıda tasarımını eklediğim arkadaş mesela, gayet istekliydi, tasarım bile yaptı mesela, ama haberi var mı acaba bu yeni durumdan?

demiştim..

sonra

quote:

kusura bakmayın ama bence önemli bir husus, tekrarlıyorum..

üniversite stickerı boyutunda bir şeyler olmalı yer tutmaması için..

dedim.

sonra gelen yorumlar;

@suzi dilara

1 haftadan fazladır Yarışma bitsin diye bekledim

en basit Tasarımlardan biri seçilmiş

gerçi Otomobil Kulübü üyesi değilim ancak 10 ad stickeri kargoyla isterim diye düşünmüştüm
    DH sonuçta ...

-----------------------------------------

@Lithheart

Arkadaşlar şimdi yazacaklarım tamamen kendi fikrim. İlk olarak bizim bu tasarımları arabalarımıza yapıştıracağımız için kusursuz olması gerektiğini düşünüyorum. Kimsenin tasarımına lafım yok ama bir tasarımın seçilip basılması için çoğunluk tarafından beğenilmiş olması lazım ama bu ne yazık ki olmamış. Bizim bir acelemiz yok kaçan yok eden yok. Bir oylama daha yapalım hiç olmazsa lewel123'ün tasarımı da heba olmasın ki o tasarım çoğunluk tarafından beğenilmişti bir de bu basım işini en kaliteli hale getirelim.
    ------------------------------------------

kahraman202

Modern"likle alakalı olarak ben de eleştiride bulunmuştum. Hala da söylüyorum, beğenmedim. Beğenmek zorunda da değilim. Ancak saygı duymak zorundayım ve bunu 2 defa dile getirdim.

Herkesin aynı düşüncede olacağı, aynı beğenilerinin olduğu bir platform olamaz, varsa da fanatizm vardır; zorlama, dayatma vardır. Katılmışsınız, emek vermişsiniz, elinize sağlık. Ancak beğenenlerin olacağı gibi beğenmeyenlerin de olacağını, olumlu eleştirilerin geleceği gibi olumsuz eleştirilerin de gelebileceğini en az benim kadar sizin de seçim öncesinde öngördüğünüzü düşünüyorum. Ayrıca öyle bir tutum içerisindesiniz ki; eleştiride bulunmak için tasarım yapıp burada paylaşmak gerekiyor gibi hissettiriyorsunuz. Yazdıklarınız bu doğrultuda. Tasarım işinden sizin kadar anlasam,en azından ilgim olsa zaten bir tasarım yapar ve şansımı denerdim.
    ----------------------------------------
    EPICA

Yeni bir oylama yapılmayacaksa karar verilen tasarım da buysa almayacağımı belirtmiştim.

@WeCouldBeTheSame

Ben kuluble felan alakam olmadığı halde camıma yapıştıracaktım.Ama tasarım berbat.Biraz daha modern bişey olabilirdi.

Bunun nedeni de çoğunluğun beğendiği bir tasarımın pisi pisine elenmesi.

------------------------------------------

@kocaballi

quote:

Fikrinize katılıyorum. 1-2 günde olan birşey değil, konu yaklaşık 1 haftadır paylaşımda, ve neredeyse hep ilk sayfada idi, bu kadar zamanda en az bir defa foruma girilmiş olsa konu mutlaka görülür ve ilgisi olan kişinin dikkatin çekerdi.

konu sonuca ulaştıktan sonra fikir belirtmek gereksiz bir uğraşı.

bence 1 hafta böyle bir konu için az. türlü sebeplerle 1 hafta foruma girememek mümkün olabiliyor. kaldı ki aracına sticker yapıştıracak kimsenin en azından seçme şansı olmalı.

------------------------------------------------------------------

özetle;

"ben demiştim" demek için kopyalamadım bunları. ama görünüyor ki beklentiler genelde aynı. eğer gerçekten güzel bir iş gerçekleştireceksek daha uzun süreli ve yeni tasarımlarla yeni bir oylama lazım bence. kapsamlı ve çok kişiyle yapılan işler maalesef biraz emek ister ve uğraşı çok olur.. bu işi başlatan da, tasarımlarla uğraşanlara da kolaylıklar dilerim, sağolsunlar.. ama ilk defa böyle bir şey oluyor ve üye çok, yani biraz sıkıntı normaldir...

benim şöyle de bir önerim var, eğer basım işi çok masraflı olmayacaksa bir değil, bir kaç tasarımımız olabilir. birbirine benzeyen ama çok ufak farklarla birbirinden ayrılan tasarımları dağıtırız. yani 1 değil, 4 çeşit tasarım olur,isteyen istediğini alır. kargo masrafı yerine de örneği e-posta ile iletip basım işlemini herkes kendisi üstlenir..

yönetici arkadaşlardan da şöyle bir yardım isteyebiliriz: 1 haftalığına foruma her girişte duyuru yoluyla, veya pm yoluyla, veya sayfa başlarına uyarı konularak çoğunluğun haberdar edilmesi sağlanabilir..

• Bence yeniden bir seçim yapmanızda fayda var.

Şu haldeki bir stickerı para verseler yapıştırmaz birçok üye.

• Anket yapilmali ....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu sahibinin isteği ile kilitlenmiştir.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.