Şimdi Ara

Otomobillerimize DH stickerı! [İPTAL, İLK MESAJ GÜNCEL] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
779
Cevap
13
Favori
18.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: conquête

şimdilik düşünmeyen yada göremeyenler için fazla yapılırsa ilerde isteyenler için güzel olur... oylamaya sadece sticker isteyenler mi katılacak birde

Evet sadece katılımcılar oy kullanacak ve DH stickerı bundan böyle sabit kalacak.

• bende istiyorum. stickerlar içten mi dıştan mı yapıştırmalı olacak? bence cam filmi var. içten olursa işime yaramaz.
  • sticker yapıştırma partisi olsa süper olr ve buluşmaya gelenlere kargo gönderilmezse bulşma anında elden teslim edilse nasl olr
    ben %90 gelirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkann86

bende istiyorum. stickerlar içten mi dıştan mı yapıştırmalı olacak? bence cam filmi var. içten olursa işime yaramaz.

Hocam ben içten yapıştırmalı olarak düşündüm. Çünkü dıştan olduğunda su,rüzgar,kar,tazyikli su vs. gibi etmenlerden çıkabilir.

Benim aracımda da arka camda 3 numara film var. İçeriden stickerın şekline göre kesip o şekilde yapıştırmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soneday

sticker yapıştırma partisi olsa süper olr ve buluşmaya gelenlere kargo gönderilmezse bulşma anında elden teslim edilse nasl olr
    ben %90 gelirim

İstanbul içindekilerle öyle yapacağız zaten hocam.
  • nk061 kullanıcısına yanıt
    bu içten yapıştırma işi filmliler için sıkıntı olur. çoğumuzda film vardır zaten. dıştan olursa maaliyet de uygun olur diye düşünüyorum.
  • volkann86 kullanıcısına yanıt
    Maliyet uygun olur ama ne kadar sağlam olur? Onu tasarım oylaması sonuçlandığında tartışırız bu konu üzerinde.
  • Beni de ekleyebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

Beni de ekleyebilirsin

Ekledim.

Oylama 9da başlıyor, bilginize.

• quote:

Orijinalden alıntı: nk061

quote:

Orijinalden alıntı: volkann86

bende istiyorum. stickerlar içten mi dıştan mı yapıştırmalı olacak? bence cam filmi var. içten olursa işime yaramaz.

Hocam ben içten yapıştırmalı olarak düşündüm. Çünkü dıştan olduğunda su,rüzgar,kar,tazyikli su vs. gibi etmenlerden çıkabilir.

Benim aracımda da arka camda 3 numara film var. İçeriden stickerın şekline göre kesip o şekilde yapıştırmayı düşünüyorum.

İçten yapıştırmalı olsun mümkünse stickerlar, dıştan yapıştırmalı hiç bir işe yaramaz.

Çirkin durur. Filmi olanlara başka çare bulun derim.

• Son 5 dakika
  • saat 21:00
  • Beni de yazın.
  • forumun reklamınıı yaptığımız icin yonetim bir guzellik dusunur herhalde
  • elektrikler kesildiği için çekiliş geçikmiştir
  • ee bekliyoruz

• Hadi ama

• strawpoll.me adresinin çıkarttığı sıkıntıdan dolayı açamıyorum oylamayı fakat tasarımları paylaşacağım şimdi. Oylama anketini de @kocaballi halledecek en kısa zamanda.

edit: Oylamayı başlattım, kocaballi hocam sizde oyunuzu kullanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nk061 -- 29 Aralık 2013; 21:32:02 >
  • Lewel123'un tasarimina oy vericem sanirim. En sade ve kibari o. Aceleyle tasarlasin bundan sonra ne tasarliyorsa

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.