Şimdi Ara

OTOMOBILIN TUMUNU KAPUT FİLMIYLE KAPLATMAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Videoda arzı endam eden arkadaşın takipçisiyim. İngiliz, bir Mclaren bir Ferrari FF sahibi. Arkadaş anahtar vb sivri şeylerle oluşabilecek boya yaralanmalrı için arabayı komple kaplatıyor. Ben e sadece kaput üzerinde var. Çok ince ama baya iş görüyor

https://www.youtube.com/watch?v=VV7poOAEVKo

9:01'den itibaren tornavida ile giriyor. Düşünülebilir bu uygulama

• Bunu yapıcaksan aslında mat film çektiriceksin daha güzrl bir görüntü elde edilir bir araç alırsam böyle bir şey yaptırmayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur_gs_91

Bunu yapıcaksan aslında mat film çektiriceksin daha güzrl bir görüntü elde edilir bir araç alırsam böyle bir şey yaptırmayı düşünüyorum.

Ancak sadece kaput filmine bile bir ton para istediklerini düşünürsek tüm araç için ne kadar para isterler Allah bilir. 2-3 bin tl isterler heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepNote

quote:

Orijinalden alıntı: ozgur_gs_91

Bunu yapıcaksan aslında mat film çektiriceksin daha güzrl bir görüntü elde edilir bir araç alırsam böyle bir şey yaptırmayı düşünüyorum.

Ancak sadece kaput filmine bile bir ton para istediklerini düşünürsek tüm araç için ne kadar para isterler Allah bilir. 2-3 bin tl isterler heralde

Sonax o civarlarda, Llumar biraz daha yüksek.
  • Güzel uygulamaymış, burada yapan yerleri ve fiyatını merak ettim.

Bu arada bu elemanda bir tane de Porsche Cayman GT4 var, bir tane de McLaren 675 LT Spider sipariş etmişti sanırım. Hayat garip
  • İlk sanıye çizdikten sonra yüreğim dayanmadı kapadım.
  • Mantıklı çözüm. Iyi koruma sağlıyor.

• keşke fabrika çıkışı bu film den olsa.
    çok kullanışlı bir ürün.
  • Çok uzun zamandır var bu olay ve 50 60 milyara araba alıp 2 milyarı dert etmeyin

• ozgur_gs_91 O kullanıcısına yanıt
    Mat siyah arabamda oldu hatta nette fotorafları da mevcut ancak bazen tam Apaçi işi duruyor

• Şeffaf kaplama bi müddet sonra sararmaya başlıyor, bide çok arabayı parlatıp cilalayan bi kişiysen renk ton farkı oluyo sinir oluyon ama korumuya koruyor tabi, benim araç da ön kaput ve çamurluklar da var. Bi arkadaşım sıfır c180 nine yaptırdı zibart a 3000 gibi para verdi full tüm arabayı kaplattırdı, pekde memnun kalmadı hava yaptı açılma yaptı bikac yerinden tekrar tekrar yaptılar uğraştı biraz. Benim araçda 1.5 yıl oldu hiçbir açılma yok, bendeki zibeart a yaptırıldı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.