Şimdi Ara

Satış adetlerine göre değil, son bir sene’nin en iyi D segmenti hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
8.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

(En Son Oy Tarihi: 29.9.2023)
Giriş
  • Arkadaşlar premiumları katmıyorum, diğerlerini yazacam satış adetlerine göre değil, son bir sene’nin en iyi D segmenti hangisi sizce?

- Skoda Superb

- VW Passat

- Opel İnsignia

- Renault Talisman

- Peugeot 508

- Toyota Avensis

- Mazda 6

- Ford Mondeo

@wisdom hocam sana zahmet anket ekler’misin?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Fiyat, motor-şanzıman-donanım seçeneklerinde bağımsız olarak sadece araba olarak değerlendirince bence en iyisi Ford Mondeo. D segmentinde konfor önemlidir. Mondeo'nun konforu, darbe emişi çok başarılı. Özellike süspansiyonların çalışmasındaki sessizlik hiçbir rakibinde yok. Aracın alt yapısı ve yürüyen aksamı çok başarılı. Ses yalıtımı da çok iyi.
  • Mazda 6.
  • Talisman premium değil mi ne işi var bu listede?
  • en güncel kasa olduğu için insignia diyorum, tabi satış dahil olsa idi kesinlikle passat derdim. Yine talisman da gözdelerimden.
  • Insignia hepsinin onunde
  • Passattttt hepsini tokatlarr o bir piremiyum karşılaştırılamaz
  • Mondeo.
  • Bmw yi mercedesi audi yi koymamışsınız ama passatı koymuşsunuz haksız rekabet, bu koyduklarınız arasında sonuç belli zaten.
  • mondeo

Passat
  • Yeni insignia cag atlamis resmen.

Ayrica su an D segmentinin f/p si.
  • Alfa Romeo Gulia
  • En iyisi midir bilmem ama hepsi ayni fiyat olsa mondeo yu tercih ederim
  • Mondeo, mazda 6 ve insignia arasında gittim geldim. Sonuç insignia. Türkiye'de yok ama Amerikan Accord'u da burda olsaydı kafam daha çok karışırdı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sleeper

Talisman premium değil mi ne işi var bu listede?

Megane değil miydi premium olan

Nerdesin moueson?
  • İnsignia. Net
  • Eskiden Mondeo en keskin bakışlı idi, maşallah şimdi hepsi haşin bakışlı oldu. Ancak ve fakat içine binince kaliteliymiş hissini baya baya verdiği için şahsen Mondeo diyorum. Tabi bu benim bakış açım dır.

• Yeni kasa mazda 6, talisman, insignia tartismasiz onde.

Talisman renault olmasindan, insignia opel olmasindan dolayi mazda 6 > talisman > insignia

Mondeo < superb < avensis < passat < 508.

Mondeo superb ve passattan daha iyi normalde ama kullanissiz puan kaybediyor.
  • Kesinlille mondeo
  • Fiyat, motor-şanzıman-donanım seçeneklerinde bağımsız olarak sadece araba olarak değerlendirince bence en iyisi Ford Mondeo. D segmentinde konfor önemlidir. Mondeo'nun konforu, darbe emişi çok başarılı. Özellike süspansiyonların çalışmasındaki sessizlik hiçbir rakibinde yok. Aracın alt yapısı ve yürüyen aksamı çok başarılı. Ses yalıtımı da çok iyi.
  • Diğer modelleri seçenler bir beri sunmuş araba şöyle şöyle diye ama vw passat seçenlerden bir yorum yok neden seçtiği için.

İlginç
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.