Şimdi Ara

Otomobil Severler Sohbet Konusu. (325. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.011
Cevap
49
Favori
127.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: amadeus99

Toyota yazıp duruyordu Hilux için ama bilmiyorum. Pejonun yeni ticarileri şahane olmuş lakin giriş yaptılar mı onu bile bilmiyorum.

Yok 72' de diyemezler daha önce fiyat alınmış zaten. 66'ya bağlanır. Tabii asıl mesele kredi burada.
    Valla aylardır otomobillerde bile sıfır fiyatlarına derinlemesine baktığım yoktu. ticarilerden ise benimde hiç haberim yok.

micrada liste fiyatı 71. açıkladılar tam 7.000 lira ötv yi düşmüşler. bu mantıkla 65 demesi gerekiyor bayinin hadi birazda bayi kendine yontsa 66-67 uygundur.
    kredi kampanyasıda 24.000 12 ay olmuş onuda kullandırırlar.
    bakalım cumartesi bi gitsin baksın test sürüşü yapsın, bizim corsaya bir fiyat versinler aklımıza yatarsa alırız.
    en azından 3 yıl garanti,lastik bakım muayene masrafları karımız olur birde otomatik vitese terfi etmiş olur.
    ama araba olarak corsanın yerini tutmayacağıda aşikar (tokluk, kalite, yüksek sürat stabilliği,genişlik , sessizlik ve konfor anlamında)
    şimdi peş peşe sıralayınca pek bi mantıksız geldi aslında :))))

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Orada asıl mesele otomatik meselesi. O önemli.

Kia Rio, i20 falan ne kadar diyor acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Orada asıl mesele otomatik meselesi. O önemli.

Kia Rio, i20 falan ne kadar diyor acaba.
    Aynen, sürekli şehir içi kullandığı için otomatiğe geçsin istiyorum. Birazda bakım-muayene-lastik işleri geldi onlarlada hem uğraşmasın (bende ankaraya gidemiyorum bu ara işlerden) hemde bunların maliyetinin bir kısmı takas zararını kapatsın diyorum.

Hyundai kia vesire otomatikte hem pahalı, hem sıfır faiz yok (ki buda extra maliyet) o yüzden o kadarlık maliyetlere katlanmaya gerek yok.
  • Burası iyi olmuş, henüz yeni gördüm ama bir otomobil tutkunu olarak sitede açılan en mantıklı başlık.
  • Fiyatlar için bu 2 hafta müthiş yoğunluk olur daha sonra eski haline geri döner diye düşünüyorum. Aralık ayında daha uygun teklif alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Fiyatlar için bu 2 hafta müthiş yoğunluk olur daha sonra eski haline geri döner diye düşünüyorum. Aralık ayında daha uygun teklif alınabilir.
    Kuru kalabalık olur çoğunlukla adı indirim olsada fiyatlar hala çok yüksek ve kredi faizleride o yönde...
    Cebinde peşin parası olup araç alma arifesinde olanlar için iyi bir fırsat oldu,bizler içinse sıfır araç almak bu fiyatlar,faziler ve maaşlar ile imkansız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Kuru kalabalık olur çoğunlukla adı indirim olsada fiyatlar hala çok yüksek ve kredi faizleride o yönde...
    Cebinde peşin parası olup araç alma arifesinde olanlar için iyi bir fırsat oldu,bizler içinse sıfır araç almak bu fiyatlar,faziler ve maaşlar ile imkansız...

Alıntıları Göster
    Aynen öyle. Bu kuru kalabalığa ister istemez fiyatı yüksek tutacaklar. Aralık'ın ilk haftası, Kasım'ın ilk haftalarına göre fiyat olarak daha uygun olur.
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Hocam sıfır araç konusu için özel mesajdan cevap vermiştim ama sıkıntı oluyor, sanırım özel mesajları engellemişsiniz.

Otomobilci x arkadaşımız da yazmış konuya, alakasız mesajları tek tek şikayet edelim diye, ben epey bi mesajı şikayet ettim bakalım ne olacak.

Bu konu da epey arkada kalmış bu arada, sohbetiniz daim olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 20 Kasım 2018; 1:45:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    PM arkadaşlarım hanesindekilere açık, sonradan aklıma geldi. @otomobilci_x konuya yazmadan önce mesaj şikayeti üzerinden konu hakkında yönetime ulaşmıştım. Düzen getireceklerini yazmışlar.

• Panthér kullanıcısına yanıt
    Bakalım ne yapacaklar. Dün şikayet ettiğim tüm mesajları silmişler. O kadar çok konu dışı yazan var ki, sürekli birinin o konuyu izlemesi gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ağam bizimle eğlenir.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-citroen-hatasiz-2015-cam-tavan-cactus-623971672/detay
    Hatasız

• RevivaL kullanıcısına yanıt
    Harbiden iyi araba çok güzel sahibi güle güle kazasız belasız binsin

• quote:

Ağam bizimle eğlenir.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-citroen-hatasiz-2015-cam-tavan-cactus-623971672/detay
    Aracın bir yanlışını görmedim delikanlı araç demek istemiş

• Oha! İyice cıvıtmışlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Oha! İyice cıvıtmışlar?

Her hafta (az sonra yine yola çıkacam) samsun_ordu yapıyorum. Her seferinde, Yolda en az 3 tane radara rastlıyorum. Ama bu en azı bazen 4 bazen 5 bile gördüm. Birde bu yolda her yerde eds var ortalama hız ölçen. Şaka gibi.

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Artık devletin ordulularla nasıl Bi fantazi si varsa başka hiç bi yerde bu kadar radar denetimi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: BluePassenger

Artık devletin ordulularla nasıl Bi fantazi si varsa başka hiç bi yerde bu kadar radar denetimi yok
    Şimdi gelirken dikkat ettim yine 2 tane radar vardı (bu saatte) 1 kere de gbt için durdurdular.

• quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Oha! İyice cıvıtmışlar?

O yolda ceza yemeyen tek araç olmaz. Lara'da var mı ?

• 
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.