Şimdi Ara

Otomobil Lastiğinizi 4 tane takım olarak değil en az 30 bin km ara ile 2li 2li alın (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
1.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yağmurda arkadan yanlayınca gelemeyen pişmanlık hissi...

Bir aracın lastikleri değişecekse dördü birden değişir. İki lastik taktiği şehiriçi taksicilik yapanların uyguladığı taktiktir. Ben full şehiriçi gezemiyorum maalesef uzun yolda ülkemizin tali yolları malum Allah muhafaza tek şeritte yağmurda arkadan kayarız mayarız fuzuli yere lastik uğruna şey yoluna gitmem. Genellikle şehiriçi takılanlar uygulayabilir tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaplanemral -- 24 Mart 2024; 8:55:25 >
  • OzzY® O kullanıcısına yanıt
    Ben lastik değiştirmeyin ya da 2-2 değiştirin demedim. Değişirse tüm lastikler değişmeli bence de, benim karşı çıktığım konu "4 lastik alamıyorsanız arabaya binmeyin" lafı. Parası olma değiştiremez lastiği, başka şeyler olur vs. Yoksa tabi ki güvenlik en önemli konu bencede. Sadece kestirip atmak doğru değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalanciyi opsunler mi ozzy ne hakareti anlamadım. Senin arabanın arkası kayacak şekilde lastiklerin eskidiyse 4 teker aynıysa önde kayar zaten hiç toparlayamazsin arabayı ben lastiği alın 150 bin km kullanın mi yazdım? Yani hayal uydurup duruyorsun kafanda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes ralli arabası kullaniyormusta bizim haberimiz yokmuş :D bilgisayar oyunundan bahsetmiyorum ben gerçek hayattan bahsediyorum hala millet ön lastik yeniyse arka lastik kesin kayar diye mantık uydurmuş element uydurmuş pes dogrusu

Siz haklısınız arkadaşlar öne yeni lastik alınca arka lastiğin psikolojisi bozulup bir anda kaymaya başlıyor çok duygusal bu arka lastikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi treyturop -- 24 Mart 2024; 11:45:2 >
  • Beetle Juice kullanıcısına yanıt

lastik alamayacak durumda olan vergide veremez arabaya haciz gelir zaten nasıl binecek bu nasıl bir mantık :)

• C.McRae kullanıcısına yanıt

siz bagajada yük koymayın mazallah uçarsınız

• anlamani beklemiyorum zaten dert etme, sana degil yazdiklarini ciddiye alma ihtimali olan insanlara yaziyorum.

• kaplanemral K kullanıcısına yanıt

öne yeni lastik alınca arka lastiğin psikolojisi bozulup bir anda kaymaya başlıyor çok duygusal bu arka lastikler dimi ya

• Deníz kullanıcısına yanıt

Selamlar,

Talihsiz olan benim açıklamam değil lastik alamayacak durumda olan vatandaştır, maalesef benim elimden de bir şey gelmiyor. Ben sadece realite üzerinden konuştum. Ayrıca araba dediğimiz yeme içme, sağlık, eğitim gibi bir zorunluluk değil ihtiyaçtır ve ikisi arasında fark vardır. Tekrar söylüyorum lastik alamayan arabaya binmesin.

• motograter M kullanıcısına yanıt

konumuzla ne alakası var anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi treyturop -- 25 Mart 2024; 16:8:13 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.