Şimdi Ara

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.377
Cevap
460
Favori
670.943
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: TatarSüvari

Bu mesaj silindi.
    Araç 2011 Civic. Ancak Türkiye yi haritadan sildikleri reklam filminin kasitsiz masum bir hata olduğuna inanmadigimdan dolayi bu şirketi bireysel anlamda protesto ediyorum. Kendime ve yakinlarima lastik alırken başka şirketler tercih ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,
    Yazlık lastik bakınıyorum, en uygun fiyatlı hangi siteden alabilirim?
    Ayrıca şu an aracımın orjinal lastiği 195/55/R16
    Farklı ebat lastik kullanımı muayenede sorun oluyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gokhan68 G kullanıcısına yanıt
    205/55/16'dan muayenede geçeni de okudum geçmeyeni de ama araç ne istiyorsa onun takılması taraftarıyım.

Fiyatına göre şu an en iyi ürün Falken. Ben de gelecek hafta sipariş vereceğim muhtemelen. Bütçe imkan verirse Michelin bakmakta fayda var.
    https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/falken-195-55r16-87v-ziex-ze914-ecorun-yazlik-falken-2018-38-ve-uzeri-hafta-urt-ucretsiz-kargo-396759317

• RevivaL kullanıcısına yanıt
    Hankook ventus prime3 de dusunebilirsiniz. Fiyat olarak birbirine yakin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhun1988 -- 8 Nisan 2019; 19:38:19 >
  • Kışlık lastikleri çıkarıp yazlıkları depodan indirirken belimi ağrıttım sanırım.

İyice sinir oldum 4 mevsim lastiğe geçeceğim. İstanbul'da eskisi gibi büyük kış yaşanmıyor. Biliyorum kış ve yazı ayrı ayrı kullanmak daha efektik ama her lastik değişimi çileli hale geliyor. İstanbul'da en ucuz lastik değişimi 70-80 liradan aşağı değil.

185/60/15 için(Polo 2010) 4 mevsim lastik ne önerirsiniz? Fiyatlara da bakıyorum ama pek kampanyalı ürüne rastlamadım
  • Ggde kormetal, 2018 üretimi 205/55/16 nokian line yaz lastiği satıyor. Maximum kampanyası ile tane 239 liraya geliyor. Yakıtta C ıslak zemin frenleme A sınıfı lastik. Gürültü seviyesi 71db. Benim ilk kriterim frenleme sınıfı. Fiyatta uygun olunca aldım ben.

• Arakadaslar 2014 opel corsa aracim icin 185 65 15 lastik ariyorum.Onerebilecginz lastik varsa degerlendirebilirim.Michelin energy saver 2019 uretim hersey dhil 295 TL fiyat aldim sizce uygun mudr?

• Bu arada michelin kampyalsindan faydalanarak bu fiyati verdiler 200 TL indirim oldgunu ve bunu lastige yansittiklarini belirttiler.Indirimi araca bakim olarak ta kullanbilecgmi belirttiler.

• Mitrovic kullanıcısına yanıt
    Kullanmadım ama bi ara niyetlenmiştim michelin crossclimate yorumları gayet iyi. Farklı ölçülerde arkadaşım kullanıyor, baya memnun
  • jokkiii kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Yakıtta bir değişim olmuş mu? Negatif anlamda
    Hayır öyle bi sorundan bahsetmedi.

• Goodyear eff perf yakıt sarfiyatı ve gürültü daha düşük diğerlerine göre... Ben aldım çok memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkLegend1907

205/55 R16 ebatında yaz lastiği lazım anlayan arkadaşlar ne tavsiye eder acaba araç yılda maksimum 5000km fln yapıyo bütçe olarak 1000-1500 arası
    https://www.hepsiburada.com/goodyear-205-55r16-91v-fp-efficientgrip-performance-oto-lastik-orijinal-4-kanalli-desen-uretim-yili-2019-pm-otlxgood528503
    https://www.hepsiburada.com/lassa-205-55-r16-91v-driveways-oto-lastik-uretim-yili-2019-p-HBV000003T5JT?magaza=Hepsiburada
    https://www.hepsiburada.com/petlas-205-55-r16-91h-imperium-pt515-oto-lastik-uretim-tarihi-2020-p-OTOZSU23950
    https://www.hepsiburada.com/bridgestone-205-55-r16-91v-turanza-t001-oto-lastik-uretim-yili-2019-p-OTLSTBRI618111
    https://www.hepsiburada.com/continental-205-55-r16-91v-contipremiumcontact-6-oto-lastik-uretim-yili-2019-p-OTLSTCON0356252

bu lastiklerden hangisi alınır veya tavsiyeniz nedir petlasla cp6 arasında çok fark var mıdır?
    Aracın markası, km si nedir? Verdiğiniz linklerden anladığım kadarıyla kafanızda, yumuşak sert, sesli sessiz belirgin bir tecih yok.
    Araç yeniyse, amortisörer falan patlak değil ön düzen sağlamsa , köy yollarına falan girmiyorsanız Continental Premium Continental 6 en iyi tercih olur. Biraz seslidir.(71 db) Michelin Pilot sportla kıyaslanan bir lastiktir. Yol tutuşu çok iyidir.
    Araç eski ve amotrisörlerin patlak olduğunu varsayarsak, daha yumuşak lastiklere bakmakta fayda var. Yoksa sert lastik eski araçta çok konforsuz olur. Michelin Primacy 4, daha az bütçeyle Falken iyidir bu durumda.
    Lassa driways, özellikle bridgestone serttir, uzun ömürlüdür.Köy yolları için iyidir.

• Rhodora R kullanıcısına yanıt
    Tavsiye isteyen sensin, veren benim. Hangi lastiği, hangi şirketi tercih ettiğin beni alakadar etmez. Tavsiye istemeyeceksin o zaman. Fransız Michelin niye alıyorsun o zaman, Fransızlar Türkiye dostu mu? Emin ol ben senden çok daha vatanseverim, senden daha çok milliyetçiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TatarSüvari -- 15 Nisan 2019; 9:58:7 >
  • Merhaba,

Aracım 2006 model Honda City, 134 bin km
    Yaklaşık 10 bin km yapıyorum yıllık. Antalyada yaşıyorum. Yani kar görmüyoruz, yağmur bol oluyor kışın ve baharda.
    Michelin energy saver var 4 sene oldu.
    Şimdi fiyatlar oldukça yükselmiş biraz zorlayacak, ne önerirsiniz, devam edeyim mi aynı yoksa başka f/p marka olur mu?
  • ArchAngeL07 A kullanıcısına yanıt
    Hocam karar verecek olan sensin. Yaptığın frenlerde ve yol tutuşta ciddi kaybın varsa değiştirmekte her zaman fayda vardır. Burada herkes değiştir der ama ben olsam bütçe el vermeyecekse ve yol tutuşu iyiyse dokunmazdım.
    Öncellikle geçmiş olsun hocam. Goodyear Vector 4Seasons lastiğe de bakmanı öneririm. Otopark.com sitesinde Sinan Koç bu lastiği kullanıyor eğer o kullanıyorsa bence bir bildiği vardır.
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.