Şimdi Ara

Otomobil alacaklar planlarini ertelemesin...!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Otomobil alacaklara 'ertelemeyin' uyarısı!
    Otomobil fiyatlarının döviz kurlarındaki yükselişle olumsuz yönde etkileneceği uyarısında bulunan Toyota Pazarlama Direktöründen önemli bir açıklama geldi.
    Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş Operasyonlar Direktörü İsmail Ergun, otomobil fiyatlarının, döviz kurlarındaki yükselişe paralel olarak artabileceği uyarısında bulunarak, araç satın almayı düşünenlere bu planlarını ertelememesini önerdi.........Ne dersiniz arkadaşlar gerçeklik payı var midir yoksa milleti teşvik etmek için mi böyle bir haber çıkardılar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Zaten fahiş fiyatlar mevcut daha beklesen ne olucak beklemesek ne olucak. Adamlar yıl sonu geldi ya kaktıracaklar illa bide onların bi yıllık satış hedefi filan vardır onları tutturmaya çalışıyolar aslında bunları yazmak çok gereksiz gerçekten çünki boş bi haber, yanlış anlamayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyCoDeR -- 6 Kasım 2013; 13:21:31 >
  • bu beyanat üzerine artık toyota satışları patlar
  • Konu sıcak fırsatlara taşınsın burdan İsmail Ergun'a teşekkürlerimi sunuyorum hemen eşe dosta söyleyim de birkaç tane Toyota alsınlar.
  • Eskiden millet yıl sonunu beklerdi fiyat düşsün diye şimdi o da kar etmiyor. Bence Aralıkta kampanya falan olmayacak aksine yine zam olacak.

• Bence herkes ertelesin bu bolon fiyatlar markaların krizde kaybetikleri gelirlerini kısa yolda kazanma hırsından kaynaklanıyor tamamen krizde ceolar paspas oldu hırslılar
  • wehrmacht kullanıcısına yanıt
    Millet fiyatlardan yakınıyor ama dediğin gibi herkes az duralım bakalım dese piyasayı görürdük o zaman.
  • Daha ne kadar abartabilirler ki? Bence kimse almasın zaten firmaların çoğu sabit kur üzerinden satış yapılıyor. Fiyatlar bu seviyedeyken kur farkının fiyata pek yansıması olmaz. Daha da abartırlarsa kimsenin almayacağını elbet düşünmüşlerdir.
  • iyi de firmalar zaten kur artışlarını fazlasıyla yansıttılar fiyatlara son 2-3 ayda.. dövis fiyatları şu anda sabit seyrediyor gibi.. bence bu zat-ı muhterem düşen veya beklendiği gibi gerçekleşmeyen satışlar karşısında (corolla) vatandaşı "aman ha şimdi alın yoksa daha da pahalanacak" diye gazlamak istiyor..
    ha bu arada döviz geçen aylarda olduğu gibi artarsa yine zaten bu iyi giden ekonomi balonu da patlar, herşey gümler orası ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Gato Negro -- 6 Kasım 2013; 14:07:36 >
  • toyota müdürü almayın biraz daha bekleyin diyecek sanki.Pazarlama müdürü adam her durumda ittirmek isticektir. O kadar saçma bir haber ki ataların bu durum için söylediği bir söz bile bulamıyorum belleğimde. Bulan söylesin.Sinirlendim yeminle
  • corolla hedef 80 bin TL durmak yok yola devam çok az kaldı :)
  • bu arada araç satışları ekimde %4 azaldı. bunda fiyatında etkisi çok, mevsiminde etkisi çok. kasım-nisan döneminde satışlar dibe vurur bu yüzden satışı arttırma çabaları bunlar. yılbaşından sonra araç fiyatlarında indirim olacağını düşünüyorum.
  • Gaza gelmeyin.Gazlıyor alım için. Otomobil genel topiğinde ekim ayı satış adetleri ile ilgili konu var.Oraya bakarsanız Toyotanın düşen satışlarını görürsünüz.
    daha doğrusu 100 TL peşinat kampanyası ile itelenmiş satışlardan arındırılmış rakamlara bakarsanız, sinyal veren kötü rakamları görürsünüz.

Gaza gelmeyin kurun arttığı felan yok.
  • zaten alan alıyor

rakamlar ortada
  • en uygun b sınıfı orta dolulukta bi araç 35 milyar.
    2009 vergi indirimi yılında 17 milyara hyundai getz aldıgımı biliyorum

bence bu fiyatlarla gidip bayiden araç alanların bütcesi gerçekten geniştir.
  • İsmail Ergün ne diyeyim sana hem kalbini kırmadan hem de uzaklaştırma almadan bilemiyorum . Sen de bir Türk olmalısın (ismine bakarak) ,biraz insaf et ,Türk vatandaşı olarak hani bazen saf görünmek zorunda olsak da aslında o kadar da enayi değiliz. Sen Auris e Corolla ya zam yapmaya devam et, bu arada koltuğuna da sıkı sıkı tutun ki Japonlar altından çekmesin, verdiğin aklı da al münasip bir yerde münasip şekilde kullan. Millet ile bu kadar da dalga geçilmez yahu
  • Önerme doğru aslında,her ne kadar amaçlar farklı olsada...

Yeni kredi kanunu krediyle araç almayı zorlaştıracak, artık tamamına kredi, ödeme erteleme gibi esneklikler olmayacak...

• 100 tl ye araba vermekle satislari etkilemedi ki bu tip yollara bas vuruyorlar.

• 60 binden ucuza 0 araç alınamayacak neredeyse. Hala enflasyon yok diye yuttursunlar millete.
  • quote:

Orijinalden alıntı: homosapieen

Otomobil alacaklara 'ertelemeyin' uyarısı!
    Otomobil fiyatlarının döviz kurlarındaki yükselişle olumsuz yönde etkileneceği uyarısında bulunan Toyota Pazarlama Direktöründen önemli bir açıklama geldi.
    Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş Operasyonlar Direktörü İsmail Ergun, otomobil fiyatlarının, döviz kurlarındaki yükselişe paralel olarak artabileceği uyarısında bulunarak, araç satın almayı düşünenlere bu planlarını ertelememesini önerdi.........Ne dersiniz arkadaşlar gerçeklik payı var midir yoksa milleti teşvik etmek için mi böyle bir haber çıkardılar ?

en kötü eli düzgün araba 50-55 bin seviyesine satılıyor adamlar eliniz çabuk tutun fiyatlar dahada yükselecek diyor!

bu kadar fahiş fiyata rağmen bu sene yine rekor satış bekliyorlar nereden geliyor bu değirmenin suyu anlamıyorum. 1 ay önce fahiş fiyatlar yüzünden sıfır araba almaktan vazgeçtim adamlar hala fiyatlar artacak diyor. üstelik satışlarda düşüşte yok.

ben abartıyor sanmıştım ama demek ki erdoğan doğru söylüyor halkta para var. bende yok o ayrı.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.